ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

چاپ در تبریز برای هولوگرام

چاپ در تبریز ( Printing in Tabriz) برای انواع هولوگرامهای دو بعدی و سه بعدیی و یا جایگزینهایی مشابه برای هولوگرامهای سه بعدی را از هانی گرافیک بخواهید.۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱

هولوگرام چیست؟

کلمه هولوگرام به معنای تمام نگار یا بعد نگار برچسبی است با قابلیت افزودن آیتم های امنیتی و فوق امنیتی،(باطل شد) یک محصول تصویری با قابلیت ایجاد تصاویر سه بعدی، که با تکنولوژی چاپ هولوگرافی و با استفاده از لیزر به صورت برچسب تولید می شود و دارای جلوه های بصری منحصر به فرد از نام، آرم و یا طرح های گرافیکی در لایه های مختلف است.

چاپ در تبریز و هولوگرام یک ساختار تقریبا مسطح است که از پستی و بلندی هایی در حد میکرون و یا حتی بسیارکوچکتر تشکیل میشود،که بر اثر نوردهی مناسب طی فرآیندی پیچیده و بسیار دقیق اپتیکی بصورت یک تصویر سه بعدی ایجاد می گردد و در واقع نور منعکس شده از آن تداعی کننده شی واقعی است. فناوری هولوگرافیک کپی برداری و تکثیر غیر مجاز از محصولات را در هر کجا غیرممکن ساخته است لذا وجود این برچسب بر روی کالا بهترین ضامن برای اطمینان از اصالت کالا برای مصرف کننده و حفظ اعتبار برند برای تولیدکنندها است.

انواع چاپ در تبریز برای هولوگرام

هولوگرامها انواع مختلفی دارند (ژنریک یا آماده، دو بعدی، سه بعدی، و…) که هر کدام از آنها برای کاربردی متفاوت چاپ در تبریز سفارش داده میشوند.

 • چاپ در تبریز برای هولوگرام سه بعدی

این برچسب‌ ترکیبی از رنگ و عمق‎های متفاوت هست که در زاویه‎هایمختلف، تصاویر متفاوتی را به نمایش می‎گذارد. از لحاظ امنیتی و فوق امنیتی دارای بالاترین اعتبار هست و معمولا برای گارانتی‌های محصولاتی مانند گوشی، لوازم برقی و محصولات گران قیمت و با ارزش مورد استفاده قرار می‎گیرد.

 • چاپ در تبریز برای هولوگرام دو بعدی

هولوگرام‌های که بر روی کارت‌های شناسایی و محصولات وجود دارند از نوع هولوگرامهای دو بعدی هستند، این نوع هولوگرام‌ها با قرار گرفتن دو یا چند تصویربر روی هم و لایه بندی شدن به وجود می‌آیند. رنگ بندی که در این هولوگرام‌ها به کار می‌رود به گونه‌ای است که اگر از هر زاویه‌ای به آن نگاه کنید حالت رنگین کمانی دارد. این برچسب‌ها در اندازه‌های مختلف و به شکل مستطیل و  دایره چاپ می‌شود.

 • چاپ در تبریز برای هولوگرام ژنریک یا آماده

این برچسب‌ها جز هولوگرام‌های ارزان و آماده محسوب میشوند که بر روی آن‌ها عبارت اورجینال (original) نوشته میشود. این نوع از هولوگرامها برای آن دسته از محصولاتی مناسب هستند که نیاز به امنیت زیادی ندارند.

 • چاپ در تبریز برای ماتریس نقطه‌ای (Dot matrix)

این هولوگرام برای موارد امنیت بسیار بالا مناسب هستند زیرا از نقطه‌های بسیار ریزی ساخته شده‌ است. در این نوع از هولوگرامها، نقطه‌ها توسط دستگاه لیزر بر روی لیبل و برچسب حک می‌شوند. این هولگرام‌ها را می توان با دو بعدی و سه بعدی ترکیب کرد و یک هولوگرام پیچیده طراحی کرد.

 • چاپ در تبریز برای هولوگرام فلیپ فلاپ یا تلنگری  (Flip flop)

این مدلها برای موارد امنیتی و برند سازی بسیار مناسب هستند. این مدل که به فشار حساس هستند از طریق تنظیم رنگ توانایی ایجاد تصاویر زیادی را در خود دارد. و به صورتی هستند که متناسب با تغییر زاویه دید تصاویر محو و تصاویر جدید جایگزین می‌شوند.

 • چاپ در تبریز برای طرح مخفی (concealed image hologram)

در این مدل از هولوگرام‌ها کد یا طرح مورد نظر حک شده مخفی بوده و با چشم غیر مسلح قابل مشاهده نیستند. کدهای حک شده در این لیبل‌ها تنها با اشعه UV قابل مشاهده هستند.

 • حرارتی (hot stamping)

این نوع برای تعداد بالا پیشنهاد میشود و قابلیت چسباندن با دست را ندارند. مواد تشکیل دهنده این برچسب‌ها از مواد درجه یک با تکنیک‌های چاپی قوی تولید میشود. یکی از قابلیت بارز این هولوگرام‌ها این است که به راحتی قابل کندن نیستند و بر روی هر سطحی مانند شیشه، پلاستیک و… قابلیت استفاده دارند.

 • ترنسپرنت یا شفاف (Transparent)

این هولوگرام شفاف بوده و از نظر امنیتی هم نسبتا مناسب محصولات است. چسب‌ها و موادی که در این نوع برچسب به کار می‌رود مواد با کیفیت و درجه یک است و از لحاظ اندازه و طرح محدودیتی ندارند.

 • هولوگرام سریال دار

این مدل یک نوع برچسب امنیتی است که داری شماره سریالی بین ۸ تا ۱۰ رقم است که هم امنیت کالا را تامین می‌کند و هم امکان ردیابی محصول و کالا را بوجود میاورد.

 • چاپ روی هم  (overprinting)

این بر چسب‌ها به برچسب VOID این نیز معروف هستند برای این که بعد از کنده شدن این عبارت بر روی سطح کار باقی می‌ماند.

 • میکرو تکست  (Micro Text)

بر روی این بر چسب تصاویر و نوشته‌هایی در حد میکروب حک شده است که با چشم قابل رویت نیست  و کپی هم نمی‌شود.

 • هولوگرام دارای  QR code

به این هولوگرام‌ها، هولوگرام رمزدار نیز می‌گویند چون کد منحصر به فردی دارند که با دستگاه خاصی قابل خواندن هستند. این هولوگرام‌ها با تغییر فاصله عرض و طول خطوط موازی اطلاعات را به صورت الکترونیکی حفظ می‌کند. از این نوع برچسب در فروشگاه‌های زنجیره‌ای و یا برای اجناس لوکس استفاده می‌شود.

 • نقش برگردان

این برچسب‌ها شباهتی با بر چسب VOID نیز دارند زیرا به مانند این برچسب بعد از کنده شدن تصاویر یا نوشته‌هایی بر سطح کالا از خود بر جای می‌گذارند.

 • هولوگرام دارای پوشش  (Scratch)

به این برچسب‌ها اسکرچ هم گفته می‌شود که دارای نوعی پوشش بر روی خود هستند که باعث می‌شود نوشته‌ها و اطلاعات آن به راحتی قابل خواندن نباشد. بعد از تهیه محصول مورد نظر با خراش ایجاد کردن در اسکرچ متن زیر آن را می‌توانید بخوانید. مانند کارت شارژ ایرانسل، یا کارت‌های هدیه.

 • نوارهای هولوگرامی

همان طور که از نام این هولوگرام‌ها مشخص است به صورت رولی تولید و عرضه می‌شوند برای جعبه‌هایی از جنس مقوا کاربرد دارد. این هووگرام‌ها دارای تصاویر به هم ریخته و کدهای به صورت بسیار ریز هستند که امنتی بالایی دارند و برای مرسولات پستی بسیار مناسب است.

 • هولوگرام ترکیبی (دو و سه بعدی)

با ترکیب هولوگرام‌های دو بعدی و سه بعدی دو مدل و تصویر را به همراه کدهای فراوان با هم ترکیب می‌کنند که امنیت بسیار بالایی دارند. با نگاه به این هولوگرام‌ها از زوایای مختلف در هر زاویه طرح دو یا سه بعدی را مشاهده می‌کنند.

 • هولوگرام رنگ واقعی  (True color)

این برچسب عموما برای بخش‌های مالی کشورها مورد استفاده قرار می‌گیرد و به هیچ عنوان نمی‌توان آن را جعل کرد. جعل این برچسب رنگ واقعی اگر با تصویر پرتره از کارهای هنری با کیفیت عکاسی شده باشد، نا ممکن خواهد بود.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟