ساعات پاسخگویی 9 صبح الی 9 عصر

09379050421

طراحی لوگو در تبریز

طراحی لوگو حرفه ای در شهر تبریز توسط یکی از بهترین شرکت طراحی لوگو در تبریز

برای هر مجموعه ای اعم از کوچک و بزرگ، داشتن لوگو از اهمیت بسیار بالایی برخوردار می باشد.

ما در هانی گرافیک آماده ایم تا با طراحی لوگو در تبریز و دیگر شهر های ایران، اعتباری خاص و ارزشمند به کسب و کارتان ارائه بدهیم.

نمونه کارهای طراحی لوگو هانی گرافیک

مقالات هانی گرافیک

طراحی لوگو در تبریز

طراحی لوگو از جمله کارهای موثری است که هر کسب و کاری برای پیشبرد اهداف برندینگ و جذب مشتریان به آن نیاز دارد.

میتوان گفت لوگو هویت و شناسنامه یک کسب و کار است.

مجموعه هانی گرافیک که در زمینه طراحی انواع تبلیغات گرافیکی و از جمله طراحی لوگو در تبریز و سراسر ایران فعالیت میکند، پیشنهاداتی برای شما کاربران عزیز در زمینه طراحی لوگو دارد:

خاص و جذاب بودن لوگو – داشتن توازن فرمی و رنگی – اورجینال بودن ایده اولیه – قابلیت چاپ و اجرا داشتن – کپی برداری نکردن از لوگو های دیگر و مرتبط با صنف کسب و کار بودن لوگو از جمله مهمترین نکاتی هست که صاحبان مشاغل باید حتما به آن توجه فرمایند.

چه نوع لوگو یی مناسب کسب و کار شماست؟

شیوه های بسیار زیادی برای طراحی لوگو وجو دارد، که متناسب با هر کسب و کاری می توان طراحی کرد. اما حتما باید بدانیم که کدام طرح برای شما مناسبتر است؟

در طراحی لوگو نباید صرفا طراحی را در نظر گرفت بلکه باید متناسب با کسب و کارتان تصمیم گیری کرد، مثلا اگر شما در زمینه های صنعتی فعالیت می کنید استفاده از طرح های فانتزی مناسب نیست.

 

قیمت طراحی لوگو در تبریز

قیمت طراحی لوگو در تبریز متفاوت است و بسته به نوع و کیفیت مد نظر مشتری میتواند متغیر باشد، اما  ابتدا باید انواع نمونه کارهای اجرا شده توسط شرکت هانی گرافیک را مشاهده نموده و بعد نسبت به تعیین قیمت برای لوگو تصمیم گیری کرد.

 

چرا باید برای کسب و کارمان لوگو داشته باشیم؟

چرا وجود لوگو برای هر برندی واجب است؟

ابتدا باید این را در نظر بگیرید که هر لوگویی مناسب نیست و طبیعات برای داشتن لوگو مناسب باید بدنبال افراد حرفه ای و زبده برای این کار بگردید.

ما به خوبی واقفیم که هر مجموعه بزرگ برای خود صاحب لوگو اختصاصی می باشد، و همچنین تبلیغات زیادی را نیز برای لوگو خود در دستور کار قرار می دهند.

بنابراین اگر شما نیز برای کسب و کار خود لوگو اختصاصی داشته باشید به مرور زمان این لوگو و نام برند شما در ذهم کاربران نقش بسته و باعث معروفیت بیش از پیش شما می شود.

 

مشتریان ما

لوگوی اورجینال هانی گرافیک

آنلاین شدن در هر حرفه‌ای یعنی متمایزشدن در سطح جهانی. بنابراین هر کسب و کار، شرکت و برندی با آنلاین شدن باید یک لوگوی منحصر به فرد داشته باشد و این یعنی اصالت و اورجینال بودن لوگو.

طراحان لوگوی اورجینال هانی گرافیک به ارزش ویژه برند و چگونگی تأثیر آن بر مشتری می‌اندیشند و می‌کوشند تا جایی که امکان دارد در مورد شرکای تجاری شما تحقیق کنند و داده ها و مزایای منحصر به فردی را در برند شما استخراج کنند که برند شما را در سطح بالاتری از رقبایتان قرار دهد و سپس آن را در یک استراتژی طراحی لوگو بگنجانند. کارشناسان و طراحان لوگوی هانی گرافیک هزاران ایده را به تصویر می‌کشند، بدترین آنها را حذف می‌کنند و بهترین لوگو را انتخاب و برای شما طراحی می‌کنند.

کانسپت‌های خلاق لوگو هانی گرافیک

لوگوی شما اولین برداشت مشتری و مخاطب از برند شما خواهد بود. یک لوگوی اورجینال و جذاب که در طراحی آن از عناصر حرفه‌ای استفاده شده است می‌تواند اطلاعات زیادی را در مورد شرکت به مخاطب منتقل کند، احساسات آنها را برانگیزد و شما را از رقیب‌هایتان متمایز کند. طراحی اینچنین لوگوی عالی و حرفه‌ای پروسه ای مشکل است.

با این وجود، زمانی که طراحان گروه تبلیغاتی هانی گرافیک لوگوهای با معنی، جذاب و زیبا خلق می‌کنند، در ذهن خود پنج عنصر اصلی و اساسی در ذهن خود دارند:

  • ساده بودن و در عین حال جذاب و واضح بودن و خوانایی لوگو در اولویت باشد
  • نام تجاری برند شما
  • فوق العاده و دلپذیر بودن از نظر بصری
  • مطابقت رنگها، ظاهر نوشته و طراحی گرافیکی
  • روان‌شناسی

تیم و مجموعه هانی گرافیک بدون هیچ اغراقی در این زمینه حرفه ای بوده و هویت و ارزش برند شما را با در نظر گرفتن تمامی مفاهیم خلاقیت به نمایش می‌گذارند.

مدت زمان متناسب طراحی لوگو هانی گرافیک

مدت زمان لازم برای طراحی یک لوگوی مناسب بستگی به فاکتورهای متعددی چون درک زمان طراحی لوگو دارد. برای مثال، شما خواهان لوگو فوری باشید که در واقع نیازمند زمان زیادی باشد، در اینصورت طراح باید زمان بندی بیشتری برای طراحی گرافیکی لوگو صرف کند تا لوگو را در زمان تعیین شده تحویل دهد و کار را به سرانجام برساند و یا اینکه لوگو به قدری حساس باشد که مدت زمان بیشتری از طراح بگیرد. بنابراین هر چه مدت زمان طراحی از طرف سفارش دهنده کمتر و هرچقدر طرح درخواستی حساس تر باشد هم قیمت  و هم زمان طراحی لوگو بیشتر خواهد بود. در نظر داشته باشید که رضایت مشتری در اولویت گروه تبلیغاتی و طراحی هانی گرافیک می‌باشد.

قیمت‌های مناسب طراحی لوگو هانی گرافیک

همان گونه که مشخص است پروسه طراحی لوگو فرایندی وقت‌گیر و زمان‌بر است. بنابراین هزینه طراحی لوگو در طراحی لوگو هانی گرافیک باتوجه به زمان‌بندی و میزان انرژی مصرف شده برای طراحی و نیز سطح کاری از طراحی لوگوی ساده تا حرفه‌ای متفاوت می‌باشد. با این وجود تمامی هزینه‌ها در چارچوب تعرفه انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران اعلام شده توسط طراحان، استاندارد و طبق قوانین و ضوابط می‌باشد.

طراحی لوگو در تبریز | آموزش طراحی لوگو | آموزش طراحی لوگو با ایلوستریتور | طراحی لوگو با ایلوستریتور | طراحی لوگو با فتوشاپ | طراحی لوگو در فتوشاپ | طراحی لوگو فارسی | طراحی لوگو حرفه ای | طراحی لوگو | طراحی لوگو رایگان | طراحی لوگو آنلاین | آموزش طراحی لوگو با فتوشاپ

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟