ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

چاپ در تبریز برای لیبل شیشه ای

چاپ در تبریز (Printing in Tabriz) برای آیتم چاپ لیبل شیشه ای،توضیحات بیشتر در ادامه این مقاله ارائه خواهد شد.لیبل شیشه ای یا همان لیبل پی وی سی شفاف همانند لیبل PVC سفید روی پی وی سی ضد آب، مقاوم و قابل شستشو چاپ می شوندو از نظر ماندگاری و مقاومت بسیار با کیفیت تر از لیبل های کاغذی میباشد. یکی از پر فروشترین آیتمهای چاپ در تبریز میباشد.استفاده از پی وی سی شفاف در این لیبل باعث می شود که لیبل شما در نقاطی که چاپ انجام نمی شود کاملا شیشه ای باشد و پشت آن دیده شود. در طراحی و انتخاب رنگ برای این لیبل ها بایستی حتما به زمینه ای که قرار است چسبانده شوند دقت شود.

چاپ در تبریز برای لیبل pvc با برش هایی ساده، دایره و انواع برش های خاص و دلخواه نیز قابل اجرا است. لیبل های پی وی سی در اشکال خاص و دایره ای تنها با برش نیم تیغ ارائه می شود و هزینه نهایی با محاسبه نرخ برش می باشند. و در اشکال مستطیل و مربع علاوه بر برش نیم تیغ بصورت برش مستقیم در ابعاد بالاتر از ۵ در ۵ با قیمت بسیار مناسبی عرضه می گردد. در صورتی که زمینه طرح شما رنگی ست از هر طرف ۲ میلیمتر به اندازه اصلی و نهایی برچسب اضافه میشود.

برش نیم تیغ: در این نوع برش از دستگاه کاتر پلاتر استفاده می شود که بوسیله آن تنها لایه رویی لیبل شما برش نصفه نیمه می خورد و جداسازی لیبل ها بسیار آسان تر می شوند. دقت برش نیم تیغ بسیار بالاست و می توان تقریبا هر شکل و سایزی را به وسیله آن برش داد.

برش مستقیم: این برش فقط مناسب اشکال مربع و مستطیل است و تنها در ابعاد بالای ۵ سانتی متر انجام می شود. در این شیوه هر دو لایه لیبل برش می خورد و لیبل ها کاملا از یکدیگر جدا می شوند. این شیوه برش قیمت مناسب تری نسبت به برش نیم تیغ نیز دارد.

لیبل های پی وی سی قیمت بیشتری نسبت به لیبل های کاغذی دارند در صورتی که ضد آب بودن لیبل برای شما اهمیتی ندارد و مقاومت دربرابر رطوبت برای محصول شما کافی است می توانید از لیبل سلفونی استفاده کنید و در صورتی که هزینه و سرعت چاپ الویت اول شماست از صفحه لیبل کاغذی بازدید بفرمایید اما اگر دنبال لیبلی لوکس هستید لیبل متالایز بهترین انتخاب شما خواهد بود.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟