ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

پارتیشن mdf , دکوراسیون داخلی در تبریز

پارتیشن mdf , دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی در تبریزInterior decoration in Tabriz)) و پارتیشن mdf که یکی از پرتکرارترین سفارشات ما در دپارتمان دکوراسیون داخلی در تبریز متعلق به استودیو هانی میباشدکه نسبتا هزینه تمام شده بالایی دارد.

MDF چیست ؟

ام دی اف از پرس بسیار شدید کاغذ و تکه های چوب تولید می شود که در نتیجه ی این فشار استحکام بالایی پیدا میکند. شاید به اندازه چوب طبیعی استحکام بالایی نداشته باشد، اما از کیفیت بسیار بالایی برخوردار است و به راحتی دچار آسیب یا شکستگی قرار نمیگیرد. چگالی پارتیشن ام دی اف متوسط می باشد و از چوب پایین تر و از نئوپان بالاتر و محکم تر می باشد.

انواع پارتیشن دکوراسیون داخلی در تبریز

پارتیشن اداری و دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داحلی در تبریز طراحی و اجرای پارتیشن

انواع MDF

پارتیشن تک جداره

برای ساخت پارتیشن تک جداره از MDF هایی با ضخامت ۸ سانتی متر استفاده می شود که اسکلتی نسبتا باریک دارند و میتوان قفل و یراق ها را روی آن نصب کرد. این محصول برای ایجاد فضایی خصوصی و پوشیده مناسب است. اما عیب بزرگی که دارد عایق نبودن آن نسبت به سر وصدا و حرارت است. از این رو برای مکان هایی که آرامش و سکوت برای تمرکز کاری حائز اهمیت است، استفاده از پارتیشن ام دی اف دوجداره پیشنهاد می گردد.

پارتیشن دو جداره

MDFیکی از گزینه های مطلوب در پارتیشن بندی است. پارتیشن MDF ساختار و اسکلت پارتیشن از MDF است.ولی با روکشی از لمینت و لبه های با PVC پوشانده شده است. پارتیشن ام دی اف ساختاری بسیار محکم و طول عمر زیادتری نسبتا به دیگر انواع متریالها دارد.

پارتیشن MDF دوجداره به نوعی از mdf ها گفته میشود که علاوه بر تفکیک فضایی مورد نیاز،قابلیت بالایی در جلوگیری از ایجاد آلودگی صوتی نیز دارند. این پارتیشن در ارتفاع کوتاه، نیمه بلند، بلند و همچنین تا ارتفاع سقف طراحی و اجرا می شود. ارتفاع پارتیشن دوجداره به عواملی مثل جریان گردشی هوا و عایق شدن از نظر صوتی بستگی دارد. همچنین در پارتیشن دوجداره از شیشه دوجداره نیز استفاده می شود که ارتفاع شیشه بر اساس خواست مشتری و میزان روشنایی موجود در فضا قابل تغییر است.

دپارتمان دکوراسیون داخلی در تبریز استودیو هانی گرافیک، آماده طراحی و نصب بهترین پارتیشن ها در تمامی شهرهای شمال الغرب کشور می باشد. فقط کافیست با شماره تلفن ۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱ تماس بگیرید.

 

مزایای پارتیشن MDF

  • طراحی و نصب سریع
  • تنوع بالا در رنگ و طرح
  • جدا سازی و جا به جایی راحت و سریع مخصوصا در مدل های تک جداره
  • مقاومت و طول عمر بالا به خصوص در پارتیشن های دو جداره
  • امکان قرار دادن پنجره درون پارتیشنها

معایب MDF

  • آسیب پذیری در مقابل رطوبت
  • ظاهر قدیمی تر در مقایسه با پارتیشن های شیشه ای
  • مناسب نبودن برای واحد های کوچک ( فضای بسته و دلگیری ایجاد میکن).
  • کاهش روشنایی محیط

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟