ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

پارتیشن اداری و دکوراسیون داخلی در تبریز

پارتیشن اداری و دکوراسیون داخلی در تبریز

طراحی و اجرای پارتیشن (دکوراسیون داخلی در تبریز)

پارتیشن اداری:همانطور که میدانید طراحی پارتیشن یکی از مهمترین مرحله در اجرای دکوراسیون داخلی در تبریز می باشد. مخصوصا در پارتیشن های اداری که بایستی مطابق سلیقه ی مشتریان انجام پذیرد. تقسیم بندی این پارتیشن ها نسبت به فضاهای بزرگ یا کوچک محیط ارائه می گردد.

 

دکوراسیون داخلی در تبریز

لذا این پارتیشن بندی ها در طرح های گوناگونی همچون پارتیشن شیشه ای آفیس ، چوبی ،MDF، فلزی و….. می باشند. و هر کدام برای خود مزایای خاصی دارند. در کنار این موارد باید توجه داشته باشیم که سلامت و ایمن بودن کارکنان اداره ، کارخانه و ارباب رجوعها،باید در طراحی واجرای پارتیشن لحاظ شود.

از مهم ترین مسائلی که در زمان طراحی و اجرای پارتیشن باید به آن دقت کرد،تکنیک های فنی در اجرای پارتیشن هاست. و باید این کار بدست افراد ماهر و کاربلد انجام گیرد.

مجموعه ی هانی گرافیک با چندین سال تجربه در حوزه دکوراسیون داخلی در تبریز آماده ارائه خدمات عالی به شما مشتری عزیز میباشد. تجهیزات کافی و مدرن ، افراد متخصص و در کنار این ها بهره مند بودن از مدیر و کارشناس فرهیخته و توانا که در این راستا هر روز تکنیک های جدیدی را ارائه می دهند، کار را برای مشتریان گرامی آسانتر نموده است. اگر شما در پی فراهم کردن یک محیط سالم و امن برای کارکنان و مراجعین خود هستید با شماره زیر جهت هماهنگی و مشاوره با دپارتمان دکوراسیون داخلی در تبریز تماس بگیرید.

۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱

محدودیت های اجرایی پارتیشن

برای طراحی داخلی شرکت باید اطلاعات کامل و جامعی از موضوعاتی همچون نقشه بنا،سن ساختمان کارکرد جدید بنا و موارد دیگر را در اختیار داشته باشیم. برای انجام دادن این کار باید بصورت یک لیست همراه با تمامی مواردی که به آنها اشاره شد انجام گیرد. برای اینکه مفاهیم را واضح تر متوجه شوید در ادامه ی این مطالب با مثال های دقیق و مناسب به بررسی آنها پرداختیم.

دکوراسیون داخلی در تبریز

 

 

میزان ابعاد متناسب با هر بخش

شرایط چیدمان مواردی همچون قفسه های کتاب ، انواع کمدها ی مخصوص اداری ، میزکنفرانس، و میز ها، کمدهای بایگانی ، چیدن صندلی ها و مبلمان اداری اجرای پارتیشن و تفتیک هر بخش کاربسیارمهمی در دکوراسیون داخلی در تبریز میباشد.یا در موارد مربوط به ساختمان ها که همراه با اتصالات ، دیوارها و حتی روشنایی طبیعی به محیط می بخشد. که موجب جذابیت بیشتری به فضا می گردد.اگر تمام این اطلاعاتی که به آنها اشاره کردیم، در دسترس طراح باشد،موجب تسهیل مراحلی اجرای پارتیشن خواهد شد.

پارتیشن ارگونومیک

در عصر امروزی این نوع پارتیشن بندی به یک طراحی مهم در عرصه ی معماری تبدیل گشته است. از این رو طراحان دکوراسیون داخلی در تبریز نیز ،برای دستیابی و بالا بردن میزان بهره جویی از منابع گوناگون در محیط کار می باشند. و برای این امر اهمیت ویژه ای قائل هستند.

اگر بخواهیم ارگونومیک را توصیف کنیم. باید از آن به عنوان طراحی خاص،مخصوص ابعاد انسانی و پاسخ دادن به تمام نیازهای عملکردی آن، یاد کنیم.

دکوراسیون داخلی در تبریز

در اولین گام به ارائه ی تجهیزات قابل هماهنگی و تنظیم که شامل مواردی همچون صندلی، مبلمان  مخصوص اداری به همراه لوازم جانبی مرتبط می باشند،را بدانیم. در این مرحله پارتیشن ها بایستی طراحی به اندازه برای تخلیه ی هوا، تعیین کامل نور و روشنایی که موجب ارتباط دادن میان واحد ها است، فکری داشته باشد.

طراحی پارتیشن بندی معلولان

با توجه به شرایط امروزی در طراحی پارتیشن های اداری باید همه ی جوانب را بسنجیم و  پارتیشن بندی هارا طوری قرار دهیم.  که متناسب با همه ی افراد مخصوصا کسانی که گریبان گیر مشکلات جسمی حرکتی هستند نیز باشند. تا آنها هم همانند افراد سالم بتوانند در مواقع مراجعه، بتوانند کارهایشان را به راحتی به انجام برسانند.

 

برای مثال در کشور آمریکا پارتیشن بندی های داخل ادارات یا شرکت ها طوری طراحی می شوند که افراد دارای معلولیت به راحتی بتوانند به تمام نقاط موجود  دسترسی داشته باشند.

استودیو هانی گرافیک در طراحی پارتیشن های خود، تمامی موارد کاربردی و احتمالی را مد نظر گرفته و با رویکردی خلاقانه آنها را به اجرادرمیاورد.۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱

ایمنی پارتیشن در مراحل اجرای

در مراحل اجرای پارتیشن بندی ها باید در تمام مراحل کاملا ایمنی مد نظر شما باشد.و طبق قانون طراحی اجرا شوند. به غیر از این موارد باید به موضوعاتی که در زبر به آنها اشاره خواهیم کرد توجه داشته باشیم. در مرحله  ساخت ، دیوار ها و مقاومت و استحکام آنها را در نظر بگیرید.طراحی  پارتیشن ها را طوری انجام دهیدکه به صورت کلی محل عبور برای افراد راحت باشد.در مورد پارتیشن های شیشه ای امکان شکستن شیشه وجود دارد و باید این خطر را با انتخاب شیشه های سکوریت ، به حداقل برسانید تا خطری افراد را تهدید نکند.در صورتی که کابلی از درون پارتیشن عبور کرده باید مواردی همچون عایق بندی، ضد حریق شده و…… در آن رعایت شده باشد.

این مواردی که به آنها اشاره داشتیم از نکات ایمنی بحساب می آیند و باید در اجرای پارتیشن بندی به آنهاتوجه ویژه ای داشته باشید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟