ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی در تبریز و انواع هارد باکس

هدیه تبلیغاتی در تبریز (Promotional product in Tabriz) و خرید جعبه هاردباکس آماده یک انتخاب محبوب برای انواع خاصی از محصولات لوکس به شمار میاید. به دلیل وزن و هزینه آن به بسته بندی ممتاز نیز نیاز دارد. بر خلاف جعبه آماده، جعبه های هاردباکس یک گزینه بسته بندی ممتاز در کنار ساک دستی پارچه ای و چاپ روبان یا جعبه آماده یا ساک دستی آماده هستند که معمولاً برای محصولات لوکس مانند جواهرات و ساعت، هدایا و غیره استفاده می شود. قرار دادن هاردباکس در یک ساک دستی آماده زیبا، بسته بندی لوکس شما را تکمیل خواهد کرد. این جعبه ها را می توانید به صورت آماده در حداقل تعداد ۵۰ عدد سفارش دهید. حداقل تعداد سفارش برای ابعاد اختصاصی نیز ۵۰۰ عدد، می باشد همچنین می توان بر روی آن ها لوگو و نام تجاری خود را توسط چاپ طلاکوب یا چاپ دیجیتال درج کرد تا جعبه سفارشی خود را داشته باشید. آن ها دارای رنگ بندی متنوع و زیبا برای سلیقه های مختلف و دارای ابعاد مربع و مستطیل در سایزهای پرکاربرد می باشند.

هدیه تبلیغاتی در تبریز و حداقل تعداد هاردباکس ؟

حداقل تعداد سفارش جعبه هاردباکس آماده چقدر است؟حداقل تعداد سفارش جعبه هاردباکس به صورت آماده ۵۰ عدد می باشد. جعبه ها به صورت خام می باشند و روکش خارجی آن ها به صورت سلفون شده و یا تحریر می باشد. تولید هاردباکس اختصاصی نیز در حداقل تعداد ۵۰۰ عدد امکان پذیر است.

چاپ بر روی جعبه هاردباکس و هدیه تبلیغاتی در تبریز آماده ؟

امکان چاپ بر روی هاردباکس های آماده وجود ندارد. اما میتوان از روشمهای ثانویه چاپ مثل:طلاکوب،و … استفاده کرد.همچنین در تولیدحداقل ۵۰۰ عدد می توان به صورت اختصاصی تولید کرده و چاپ نیز انجام داد. جهت اطلاعات بیشتر برای چاپ می توانید با شماره واتساپ مجموعه هانی گرافیک۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱ در ارتباط باشید.

چاپ هاردباکس آماده ؟

از آنجایی که هاردباکس ها تولید شده و آماده می باشند، چاپ چهاررنگ بر روی آن ها امکان پذیر نیست اما می توان چاپ طلاکوب با کیفیت بالا و غیره را انجام داد.

هدیه تبلیغاتی در تبریز

انواع هاردباکس ؟

هاردباکس های آماده در دو نوع دو تکه و سه تکه موجود می باشند. این جعبه ها دارای اشکال مربع و مستطیل می باشند.

جعبه هاردباکس آماده در چه رنگ هایی موجود است؟

هاردباکس های دو تکه در رنگ های اصلی مثل آبی، قرمز، سفید، مشکی، سبز، نارنجی و طلایی موجود می باشند.

هاردباکس های سه تکه نیز در رنگ های متنوع شامل آبی، قرمز، سفید، مشکی، سبز و طلایی قابلیت سفارش دارند.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟