ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هارد باکس در تبریز

جعبه ی سخت که به اصطلاح انگلیس زبانان آن  را به نام هارد باکس می نامند، ترکیبی از مقوای سخت و روکشی از جنس کاغذ، چرم یا سایر تزئینات است که حس لوکس بودن و حفاظت تمام عیار را به محصول شما هدیه میدهد . جعبه های سخت یا هاردباکس، از نظر ظاهری بسیار جذاب بوده و از لحاظ ساختار، حسی از اعتبار، تجمل و ظرافت .سنگسنس و وقار. مقاومت و محاغظت از کالای شما را به شما منتقل می کند.
استفاده از هارد باکس نه فقط برای جواهرات، وسایل الکترونیکی و یا گران قیمت ایده آل است بلکه بسیاری از تواید کننده گان در فروش عطر.ابزر.شکلات و ….از ان استفاده میکنند.همچنین مصرف کنندگان  هارد باکس را حتی مدت ها پس از خرید نگه داشته و مجددا مورد استفاده قرار می دهند. به این ترتیب با سفارش هارد باکس برای محصولات خود، میتوانید شناخت بلند مدتی از برند یا نام تجاری ایجاد کنید.

مزایای هاردباکسها

در هنگام خرید مزیت‌ها و ویژگی‌های محصولات مختلف را به طور کامل بررسی می‌کنیم تا نسبت به تهیه آن‌ها اطمینان کافی حاصل کنند. این موضوع در مورد جعبه هاردباکس نیز صادق است. به همین دلیل و برای کمک به شما در این زمینه، مهم‌ترین ویژگی‌ها و مزیت‌های جعبه هاردباکس را بیان خواهیم کرد تا در این زمینه آگاهی لازم را داشته باشید.

  •  زیبایی بالا

زیبایی بسته بندی کالای شما، اهمیت زیادی دارد و باعث فروش بیشتر شما می‌شود. در واقع، هرچه جعبه محصول زیبا‌تر یا لوکستر باشد، جذابیت بیشتری برای مخاطب دارد و بهتر می‌تواند اعتماد او را جلب کند. شما می‌توانید طرح روی هاردباکس فروشگاه خودتان را بسته به محصول، تغییر دهید و به این صورت بسته‌بندی هرکدام از آن‌ها را به صورت اختصاصی داشته باشید. این قابلیت شخصی‌سازی همچنین به شما کمک می‌کند تا نسبت به رقیبان خودتان متمایز شوید.

  •  مقاومت و دوام بالا

یکی از اهداف استفاده از جعبه برای محصولات مختلف، محافظت از آن‌ها در برابر ضربات و فشارهای موجود در هنگام ارسال یا استفاده محصول است. به خصوص برای محصولاتی که سالمی و حفظ شکل در آنها اصل مهمی به حساب میاید.به همین دلیل، جعبه مورد استفاده باید استحکام خوبی داشته باشد و در برابر این ضربه‌ها، مقاومت خوبی از خود نشان دهد. در این میان هاردباکسها از این ویژگیها برخوردارند و می‌تواند نیازهای شما را در این جهت به طور کامل برطرف کند.

  •  طول عمر بالا

عمر و ماندگاری جعبه به کار گرفته‌ شده برای بسته‌بندی کالا، مورد مهم دیگری است که باید به آن توجه کرد. همچنین بهتر است،در صورت مساعد بودن از نظر مالی جعبه‌ای با قابلیت استفاده چندباره را برای بسته‌بندی به کار بگیرید؛ زیرا به این صورت، ارزش ارائه‌شده به مشتری افزایش پیدا می‌کند و این فرد رضایت بیشتری از شما خواهد داشت. این مشتری، شما را به دیگران معرفی خواهد کرد و به صورت سنتی برای شما بازاریابی خواهد شد. هاردباکس چنین گزینه‌ای است و می‌تواند به خوبی این نیازها را برای شما برطرف سازد.

جعبه هارد باکس با طرح تلسکوپی (دو تکه) :

هارد باکس تلسکوپی چیست؟ ساختار تولید جعبه های تلسکوپی به این صورت  است که کفی و درب این مدل از باکس های سخت از یکدیگر جدا میشود. ارزان ترین قیمت هارد باکس متعلق به نوع تلسکوپی بوده در ضمن اینکه کیفت و مرغوبیت بسیار بالاتری نیز  دارند، چون از نظر متریال مورد مصرف در فرایند ساخت هارد باکس ها هیچ تفاوتی با تلسکوپی سه تکه و جعبه های دو طبقه ای ندارند.  هارد باکس تلسکوپی دو تکه یا دو بخشی یکی از فرایند های ساده در ساخت هارد باکس است.

۸۰ درصد از جعبه های با ابعاد و ارتفاع های بالاتر از ۱۰ سانت با طرح تلسکوپی تولید میشوند. کاربرد جعبه هارد باکس تلسکوپی دو تکه در بسته بندی انواع صنایع دستی مسی الماس تراش ها، انواع گیفت های هدایای تبلیغاتی خاص، بسته بندی جعبه های چوبی پذیرایی و جای دستمال کاغذی چوبی، بسته بندی گل های طبیعی، مصنوعی و صادرات محصولات با ارزش قیمتی بالا مورد استفاده قرار میگردد.
۹۰% کاربرد جعبه های تلسکوپی در گیفت های گران قیمت فیروزه کوبی همراه با کتاب حافظ دو زبانه وانواع ظروف فیروزه کوبی شهرهای توریستی است.
بانک فروش انواع هارد باکس تلسکوپی دو تکه و جعبه های فانتزی ، انواع باکس های ولنتاین و جعبه های دمنوش هارد باکسی در سایت جعبه سازی گرد آوری شده است.
خرید، قیمت، فروش انواع جعبه تلسکوپی هارد باکس دو تکه بر اساس میزان مرغوبیت هارد باکس، ابعاد و جنس متریال استفاده شده مقوا متغیر و متفاوت است.
طراحی و کاربرد رنگ و نوع چاپ ( برجسته ) در ساخت انواع هارد باکس در بسته بندی، یکی از نکات با اهمیت در خرید هارد باکس است. در کارگاه ساخت انواع هارد باکس تلسکوپی در تبریز ( به دلیل ساخت و تولید انواع صنایع دستی جدید و خلاق ) ، از بهترین متریال های مقوا استفاده میگردد.

 

 

 

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟