ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

فرش و دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی درتبریز (Interior decoration in Tabriz)  و انتخاب نوع طرح و سبک فرش،یکی از موارد بسیار مهم در آن میباشد.که هر طراح و صاحب خانه باید به آن توجه ویژه داشته باشد.حتما سبک فرش و زیر اندازهایتان را موافق با فرمهای دکوراسیون داخلیتان،انتخاب کنید.

مثلا:فرشهای کلاسیک و پرکار با فرمهای مینیمال و مدرن همخوانی نخواهند داشت،اما زیر اندازهایی مثل گبه و جاجیم بسیار متناسب خواهند نمود.

درباره فرش ایرانی

فرش های ایرانی، در همه جای دنیا به عنوان عضوی جدانشدنی و فوق العاده لوکس در دکوراسیون داخلی استفاده میشوند،همچنین دکوراسیون داخلی در تبریز نیز ب هآن بهای بسیار بالایی میدهد.تاجایی که جایگاه ویژه آن در زمینه طراحی کلاسیک غیرقابل انکار است، گاهی اوقات تجسم یک فضای کلاسیک شیک و لوکس بدون یک تخته فرش کلاسیک و دستباف ایرانی واقعا غیرقابل تصور میشود!

امروزه تنوع و رنگ فرش ها بسیار بالا است و نیاز تمامی افراد را برآورده می کند. از فرش های دستباف ریزنقش گرفته تا انواع جاجیم، گلیم و گبه های رنگی و مدرن، بنابراین شما به راحتی می توانید خانه تان را مطابق میل تان بچینید. برای مثال اگر سبک خانه تان مدرن و مبلمان تان راحتی است، ورنی های دستباف گزینه مناسبی برای آن است.

اولین گزینه

دکور کردن کل خانه با توجه به مرکزیت یک فرش خاص است. یک رنگ را از دل فرش بیرون کشیده و رنگ مبلمان، دیوارپوش ها و پرده را در ارتباط با آن انتخاب کنید. حتی می توانید یکی از طرح های فرش را الگو کرده از آن به عنوان طرح اصلی مبلمان تان نیز استفاده کنید. البته این فرش باید خیلی ویژه و منحصربه فرد باشد که چنین زحمتی را برای هماهنگ کردن کل دکوراسیون تان با آن متحمل شوید.

البته با توجه به طرح های جدید و تنوع فرش های دستباف ایرانی، به ویژه انواع گلیم و گبه، کار دکوراتورها بسیار ساده تر شده چرا که با مدرن شدن سبک خانه های ما، نیاز ما به فرش های امروزی نیز بیشتر شده است. اگر حس آرامش و طبیعت چوب و آجر را دوست دارید و طرفدار مبلمان راحت و پارچه ای هستید در انتخاب یک گلیم دستباف با رنگ های قرمز و سبز تند یا یک جاجیم به اصطلاح دهاتی شک نکنید!

همه ما با کمی خلاقیت و حوصله می توانیم با انتخاب فرش و زیرانداز مناسب، فضای داخلی خانه مان را به فضایی پر طراوت و متعادل تبدیل کرده و به آن شخصیت ببخشیم. علاوه بر آن چون کف خانه برجسته ترین قسمت دکوراسیون داخلی در تبریز محسوب می شود، سزاوار است آن را به بهترین نحو بیاراییم.

دکوراسیون داخلی در تبریز برای انواع کف

اهمیت فرش‌ در دکوراسیون داخلی در تبریز

ایجاد یک تصویر بصری با هارمونی مناسب،اولین نقش فرش در دکوراسیون داخلی است. بعضی از بخش‌های خانه هستند که مرده و بی‌روح به نظر می‌رسند مانند راهروهای منزل، یکی از راه‌هایی که می‌توان به چنین فضاهایی روح زندگی دمید استفاده از فرش‌های با نقوش و رنگهای متناسب آن است.راهروها با داشتن فرش‌هایی مناسب تبدیل به مسیر زیبا می‌شوند که بخش‌های مختلف خانه شما را به هم متصل می‌کنند. حال که صحبت از اتصال فضاهای مختلف منزل شد جا داره بگوییم که:

دومین نقش فرش

فرش در دکوراسیون داخلی فضاهای مختلف خانه را بهم متصل میکند. خصوصأ در بخش‌هایی از خانه که خالی هستند فرش‌ها گرمایی ویژه می‌بخشند.

سومین نقش فرش

فرش در دکوراسیون داخلی اگر به جا استفاده شود ،میتواند باعث ایجاد یک ‌ویژگی خاص در محیط منزل یا محل‌کار شما می‌شود.برای مثال شما می‌توانید از فرش‌هایتان به عنوان اثر هنری استفاده کنید. استفاده هنری از فرش در دکوراسیون مدرن کاربرد بیشتری دارد با این حال در دکوراسیون‌های کلاسیک نیز می‌توان به صورت هنری از فرش‌ها استفاده کرد.

فراموش نکنید که فرش‌ها علاوه بر اینکه ابعاد جدیدی را به بافت منزل شما اضافه می‌کنند. می‌توانید سبک زندگی شما را نیز به نمایش بگذراند. بنابراین به پیامی که قصد دارید از طریق فرش به دکوراسیون خود اضافه کنید توجه داشته باشید و فرش‌تان را مناسب با پیامی که در ذهن دارید انتخاب کنید تا طراحی‌تان را تقویت کنید و بتوانید دکوراسیونی منحصربه‌فرد داشته باشید.

دکوراسیون داخلی در تبریز و سبکهای‌ مختلف آن

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟