ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

عکاسی صنعتی در تبریز

عکاسی صنعتی (Photography) و صنایع مرتبط به آن را در این مقاله دنبال کنید.

عکاسی صنعتی و عکاسی تبلیغاتی چیست؟

عکاسی صنعتی در تبریز به شاخه ای از عکاسی گفته می شود که وظیفه آن به نمایش گذاردن دقیق و کامل و باکیفیت محصول یا خدمات می باشد. عکاسی صنعتی در تبریز هم می تواند از محصول باشد و هم از محل مانند کارخانجات یا سازمان ها. عکس های تبلیغاتی نزدیکی زیادی با عکاسی صنعتی دارند که تا حد امکان آن ها را در این مقاله از بلاگ آنی‌بین از هم تفکیک کرده ایم.

در این شاخه از عکاسی ، عکاس با استفاده از تجهیزات مناسب و انتخاب نورهای دقیق و کامل تلاش می کند تا حد امکان تصوری با کیفیت و دقیق از کالا ثبت کند که در آن تمامی خصوصیات ظاهری کالا به نمایش گذارده شود.

نحوی محاسبه قیمتهای عکاسی صنعتی در تبریز ؟

به بیان ساده تر عکاس صنعتی وظیفه اش این است که نمای کاملی را از یک کالا برداشت کرده و جهت ارائه به مشتری به کارفرما ارائه کند ،در این شاخه همانگونه که بیان شد هدف تنها یک چیز است :

 نمایش کامل و واضح همچینی زیبای ،کالا از زوایای مختلف

یعنی همان کاری که ما در استودیو هانی گرافیک انجام می دهیم.

چرا هر کسب و کاری به عکاسی صنعتی نیاز دارد؟

معمولا در اطراف همه ما شخصی هست که یا محصولی برای فروش دارد و یا میخواهد برای کسب و کار جدیدش تبلیغ کند و یا حتی خود شما ممکن است تصمیم گرفته اید دست ساختهای سنتی خود را برای فروش در اینیستاگرام یا یک مارکت آنلاین تبلیغ کنید پس بین بحث های دوستانه و گپ های روزانه صحبت پیدا کردن گروهی متخصص برای عکاسی از محصولات و تبلیغات برندها دور از ذهن نیست.

اگر در مورد عکاسی صنعتی و تبلیغات حوزه برند ها اطلاعاتی نیاز دارید با استودیو هانی گرافیک تماس بگیرید.۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱ میتوانید با دوستانتان نیز به اشتراک گذاشته و بهترین مجموعه را برای کارتان انتخاب کنید؟

تاثیر تبلیغات بر هیچ‌ کس پوشیده نیست و همه‌ی ما قدرت آن را در گسترش کسب‌وکارها می‌دانیم. در دنیایی که قدرت رسانه‌ها چند برابر شده و فضای اطراف ما به وسیله‌ی عکس‌های جذاب و زیبا با انواع ترفندها و فیلترهایی که بر روی آن‌ها اعمال می‌شود احاطه شده، نمی‌توان تاثیر یک عکس صنعتی یا تبلیغاتی حرفه‌ای را نادیده گرفت! چه فروشگاه واقعی داشته باشید و چه صاحب یک فروشگاه آنلاین باشید، به عکاسی صنعتی نیازمندید تا بتوانید کسب‌وکار خود را به مخاطبان‌تان معرفی کنید.

در دنیای مدرن و وسیع تبلیغات امروز وجود عکس های زیبا و با کیفیت که توسط یک عکاس حرفه ای گرفته شده است در واقع شناسنامه کاری و هویت بصری یک برند به حساب می آید . ما در این مقاله سعی کرده ایم تا شما را با مفهوم عکاسی صنعتی که یکی از ملزومات تبلیغات برای هر کسب و کاری محسوب می شود آشنا کنیم . عکاسی صنعتی شاخه های زیادی دارد که ما در مقاله زیر به شرح بعضی از این عنوان ها پرداخته ایم و در نهایت لزوم همکاری شما با یک عکاس حرفه ای تبلیغاتی را بیان کرده ایم . یادتان باشد هر عکس به جای هزاران کلمه توضیح میتواند حرف برای گفتن داشته باشد .البته محتواهای دیگه ای مثل تیزر تبلیغاتی ، موشن گرافیک ، پادکست و غیره نیز میتوانند به آگاهی مردم از نام برند شما کمک کنند.

شما باید بتوانید با عکس‌های گویا و پویا، با مخاطب‌تان سخن بگویید و برندتان را به مخاطب بشناسانید. اما این کار چگونه ممکن است؟ آیا هر عکسی با هر کیفیتی می‌تواند معرف خوبی برای ما باشد؟

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟