ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

عکاسی صنعتی در تبریز برای لوازم آرایشی

عکاسی صنعتی در تبریز Photography in Tabrizبرای انواع لوازم آرایشی را میتوانید در استودیو تبلغاتی هانی،با بهترین ایده ها داشته باشید.

عکاسی صنعتی در تبریز و لوازم آرایشی

عکاسی از لوازم آرایشی بهداشتی، یکی از شاخه های متمرکز عکاسی تبلیغاتی و صنعتی میباشد که برای جذب مخاطبان و در نهایت فروش لوازم آرایشی مانند رژ لب، لاک، ریمل، انواع کرم ها و … استفاده می شود. در بازار گسترده لوازم آرایشی و بهداشتی، این سبک از عکاسی باعث بیشتر دیده شدن و تثبیت جایگاه برند در ذهن مصرف کننده شده و به هنگام تصمیم گیری برای انتخاب یک محصول آرایشی بهداشتی، به عنوان یکی از گزینه ها در ذهن وی مجسّم می شود.

انواع عکاسی صنعتی در تبریز برای لوازم آرایشی

بمباران اطلاعاتی مردم در دهه های گذشته باعث شده تا دیگر به دنبال خواندن مقاله یا متنی طولانی در مورد محصولات شما نباشند. بجای آن استفاده از یک تیم خلاق و حرفه ای می تواند باعث ثبت تصاویری شود که در یک چشم به هم زدن مصرف کننده را مجذوب خود میکند. آمار نشان داده است که،اکثر مصرف کنندگان بعد از علاقه نشان دادن به محصولی به دنبال مشاهده مشخصات دقیق و خواندن مزایای آن می روند.

پس اگر عکاسی صنعتی درتبریز محصولات آرایشی برند شما را به خوبی انجام ندهد، به احتمال زیاد مرحله اول که علاقه نشان دادن مشتری به محصول است اتفاق نخواهد افتاد. اگر بخواهیم به طور خلاصه دلایل تاثیرگذاری عکاسی حرفه ای از محصولات آرایشی روند اجرا و تحویل پروژه عکاسی حرفه‌ای لوازم آرایشی و بهداشتی در تمام مراحل پروژه، ما با شما در ارتباط هستیم. شما می‌توانید نظرات و انتقادات خود را با ما در میان گذاشته و از مشاوره با کارشناسان تیم بهره‌مند شوید. مراحل انجام عکاسی صنعتی در استودیو انعکاس به ترتیب زیر است:

ثبت سفارش عکاسی صنعتی در تبریز از محصولات آرایشی

  • مصاحبه برای گرفتن ایده لهای مشتری
  • اجرای پروژه
  • ارسال خروجی اولیه
  • بازبینی و ادیت عکس‌ها
  • تحویل پروژه در زمان تعیین شده

نکات مهم هنگام نورپردازی در عکاسی

برای به نمایش گذاشتن صحیح لوازم آرایشی بایستی به چینش زیبای آن‎ها نیز توجه کرد. به هنگام تزئین لوازم آرایشی یکسری نکات مهم است از جمله: تکه‎‌های لوازم آرایشی در اطراف آن نباید وجود داشته باشد چون القا کننده بی‎نظمی است. در زمان عکاسی لوازم آرایشی بهتر است آن را در قالب یک نمونه تست شده نیز نشان دهید. به عنوان مثال خط‎هایی که با مداد ابرو کشیده شده اند یا سطحی که با رژلب پوشانده شده است باعث بالا بردن میل مشتری به خرید محصول می‎شود. در زمان گرفتن عکس لوازم آرایش مانند پنکیک باید در موقعیت قرار داده شود تا تمامی بخش‎های آن دیده شود. به همین منظور، استفاده از یک آینه به شکلی که دوربین در آن دیده نشود جزو مهارت‎های یک عکاس متبحر لوازم آرایشی است. بعضی اوقات استفاده از عکس های کادر بسته یا زوایای کلوس آپ باعث می‎شود عکس‎های ثبت شده در مقایسه با عکس‎هایی که از فاصله دورتر گرفته شده‎اند، زیباتر به نظر آیند. استفاده از کادر بسته باعث می‎شود جزئیات لوازم آرایشی نیز نشان داده شود و جذابیت عکس بالا برود.

زاویه قرار گیری­ محصول در عکاس

قراردادن محصول در موقعیت درست با زاویه صحیح نقش مهمی در کیفیت عکس‎های نهایی خواهد داشت. زمانی که قصد فروش یک محصول آرایشی را در فروشگاه خود دارید بایستی بدانید که شیوه نمایش آن به اندازه خود محصول اهمیت دارد. انتخاب زاویه مناسب در زمان قرار دادن محصول بر روی سطح برای عکاسی باعث افزایش کیفیت محصول و در نتیجه ثبت عکس واقعی‎تری می‎شود. زمان عکاسی لوازم آرایشی، زیبایی و محصولات مراقبت از پوست عکاسان از چند زاویه محبوب استفاده می‎کنند. به عنوان مثال از زاویه جلو محبوب‎ترین زاویه به هنگام نشان دادن محصولات آرایشی، مراقبت از پوست و قوطی های کرم است. زمانی که برچسب محصول بایستی نشان داده شود، عکاسان عکس را اندکی از زاویه بالا می‎گیرند.

انتخاب چنین زاویه‎ای باعث می‎شود که محصول هم از جلو نشان داده شود و علاوه بر آن قسمت بالای محصول یعنی محلی که نام برند قرار دارد، در عکس ثبت شود. گاهی اوقات علاوه بر عکاسی از خود محصول، بسته‎بندی محصول نیز بایستی نشان داده شود. زمانی که بسته‎بندی محصول نیز جزوی از عکس نشان داده شود، مشتریان یک تصویر کامل از محصول را در ذهن خود خواهند داشت. قرار دادن محصول بر روی یک سطح صاف و عکاسی از بالا برای نشان دادن محصولاتی مانند پودرهای آرایشی استفاده می‎شود. در زمان عکاسی چنین محصولاتی معمولا درب محصول برداشته و در کنار آن قرار داده می‎شود. به هنگام عکاسی نه تنها بسته بندی محصول، بلکه محتویات و نام برند نیز نشان داده می‎شود. عکاسی لوازم آرایشی از زوایه مناسب باعث نشان دادن ویژگی‎های محصول به بهترین شکل می‎شود.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟