ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

عکاسی صنعتی در تبریز برای لباس

عکاسی صنعتی در تبریز (Photography in Tabriz) برای انواع تولیدی لباس و فشن را  در این مقاله بخوانید.با هانی گرافیک در بخش عکاسی صنعتی در تبریز همراه باشید.

عکاسی لباس

امروزه عکاسی در زمینه های مختلف کاربرد بیشتری پیدا کرده است و به نوعی در روند رو به رشد صنایع مختلف تاثیر بسیار زیادی داشته است. یکی از این نوع عکاسی ها، عکاسی لباس و فشن می باشد. عکاسی صنعتی در تبریز برای صنعت پوشاک امروزه بسیار پیشرفته داشته است و تقریبا بهترین راه ممکن برای شناساندن و تبلیغات در این رشته بسیار وسیع می باشد. هدف اصلی از این روش که شاخه ای از عکاسی صنعتی است در جامعه امروزی به نمایش در اوردن انواع البسه و پوشاک برای تبلیغات آن ها و محصولات وابسته به این صنعت است. از این روش معمولا برای دو منظور استفاده می شود که یکی از آن ها زیباشناسی و دومی تبلیغات می باشد. برای عکاسی لباس در زمینه تبلیغات معمولا از صحنه های مهیج و دراماتیک استفاده می کنند تا تاثیر بیشتری بر مخاطبان داشته باشد. در بعضی از مواقع از این عکاسی برای شناساندن وضعیت اجتماعی و سیاسی جامعه نیز استفاده می شود. داشتن اطلاعات و تجربه در عکاسی پوشاک برای بهتر جلوه دادن این محصولات بسیار مهم و امری ضروری می باشد.

ایده عکاسی صنعتی در تبریز برای لباس

  • ایده های عکاسی پوشاک خارجی
  • ایده های عکاسی پوشاک ایرانی

مزایای عکاسی صنعتی در تبریز بر انواع کسب و کار ها

برخی از اساسی ترین مزایای عکاسی حرفه ای از لباس جهت استفاده در فروشگاه های اینترنتی شامل موارد زیر می شود:

  • برجسته سازی برند
  • ایجاد تعامل مثبت و اثربخش با مخاطب در شبکه های اجتماعی
  • بهترین راه برای ارسال پیام به مخاطب (تصویر همیشه ارتباط مستحکم تری برقرار می کند.)
  • تاثیر مستقیم در میزان فروش و بهره وری بیشتر
  • تبدیل مخاطب به رسانه از طریق اشتراک گذاری در شبکه های اجتماعی

گام اول: چطور لباس خود را در قاب عکس به نمایش بگذارید

اولین تصمیمی که لازم است بگیرید این است که می خواهید محصول پوشاک شما چگونه به مخاطب نشان داده شود؟!برای این کار دو تکنیک پرکاربرد در نحوه عکاسی از لباس وجود دارد که در ادامه به معرفی آنها پرداخته ایم:

الف) تکنیک مانکن نامرئی در عکاسی صنعتی

فراموش نکنید که در عکاسی از کالا و در حالت خاص این مقاله عکاسی از البسه، هر چقدر بیشتر بتوانید حس واقعی و حقیقی بودن را به مخاطبتان القا کنید موفق‌تر خواهید بود. یکی از این ترفندهای عکاسی از پوشاک در واقعی نشان دادن محصولات استفاده از تکنیک مانکن نامرئی است.انتظار بسیاری از خریداران پوشاک در فروشگاه های اینترنتی دارند این است که بتوانند با دیدن عکس لباس، آن را در تن خود تصور کنند تا انتخاب بهتری داشته باشند.

برای تصویرسازی بهتر در ذهن مخاطب و کمک به تجسم لباس در بدن، می‌توانید به خرید یک مانکن فکر کنید. همچنین با خرید مانکن خیال شما از دغدغه ی پیدا کردن مدل‌های واقعی برای هر عکس هم راحت خواهد شد. با استفاده از تکینک مانکن نامرئی در عکاسی از پوشاک، می توانید با حذف پس زمینه عکس، به راحتی یک تصویر حرفه ای برای سایت خود داشته باشید. مثالی برای عکاسی از لباس با تکنیک مانکن نامرئی را در زیر مشاهده می کنید.

تکینک مانکن نامرئی در عکاسی صنعتی در تبریز

اگر برای عکاسی تبلیغاتی تان بقدر کافی بودجه در اخیتار دارید حتما یک مدل استخدام کنید. همکاری با یک مدل در عکاسی از لباس می تواند مزیت‌های بسیاری داشته باشد. برای مثال مدل شما می تواند در هر ژست و حالتی که شما بخواهید بایستد و به عکس شما روح ببخشد. این نوع عکاسی از پوشاک در شبکه های اجتماعی مانند اینستاگرام و به خصوص Pinterest بسیار محبوب است.

در این تکنیک عکاسی تبلیغاتی، پرداختن به ژشت های مدل نباید باعث شود شما و مخاطب توجه به محصول خود را فراموش کنید. توجه داشته باشید تنها هدف کمک گرفتن از مدل این است که خریداران می خواهند جزییات لباس را در حالی که آن را پوشیده اند تجسم کنند.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟