ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی لوگو در تبریز به صورت اختصاصی

طراحی لوگو در تبریز به صورت اختصاصی

یکی از دغدغه های مدیران صاحب صنایع در زمینه (طراحی لوگو در تبریز)داشتن لوگو اورجینال است.یک لوگو اگر بصورت اختصاصی طراحی شود متفاوت و قدرتمند تر بودن برند شمارا به رخ می کشد.

اگر لوگوی شما اختصاصی طراحی شود علاوه بر زیبایی خاص خود مزایایی هم به همراه خواهد داشت مثلا موجب بارزتر شدن برند شما در میان رقباء خواهد شد. از این رو سبب جلب اعتماد مشتریان نیز می شود. در نتیجه هر روز شاهد بالا رفتن میزان فروشتان  خواهید شد. یک لوگو هر چقدر حرفه ای تر طراحی شود برند شما را با هویت تر و مجسم تر عرضه میکند.

اگر دنبال طراحی لوگو در تبریز به صورت اورجینال و اختصاصی با کانسپتی ویژه هستید استودیو هانی در خدمت شماست.۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱

طراحی لوگو در تبریز

علاوه براین اگر لوگو به دست افراد کار بلد و بصورت اختصاصی طراحی شود در زمینه های کاری خودتان از رقیبان جلوتر و پیشتاز خواهید شد. خاطر نشان می شویم که تمامی لوگوهایی که توسط هانی گرافیک طراحی شده اند قابل ثبت بوده و شما مشتریان عزیز هیچ نگرانی از بابت ثبت لوگویتان نخواهید داشت.

لوگو اختصاصی چه مزیت هایی دارد ؟

از مراحل طراحی لوگودر تبریز ،که یکی از اصول مهم و اولیه خاص وحرفه ای بودن می باشد ،اگر به نحو احسن صوت بگیرد در میان همه ی برندهای که در حوزه ی کاری شما فعالیت می نمایند به شکلی متمایز به نمایش در می آید. پس بنا به این مطالب اگر لوگوی شما به صورت اختصاصی و حرفه ای طراحی شود،مزایای زیادی به همراه خواهد داشت که از مهم ترین آنها میتوان به بالا رفتن  رتبه ی برند شما در میان سایر رقیبان اشاره داشت. لذا هر چقدر این لوگو توسط افراد متخصص طراحی شود جنبه ی حرفه ای به خود می گیرد و موجب برقراری رابطه ی مستقیم میان مشتریان می شود.

با احتساب این مطالب استودیو هانی با طراحی حرفه ای سبب جلب توجه تمام مشتریان به برند شما خواهد شد. ۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱

طراحی لوگو در تبریز

شاید تابحال درجایی خوانده باشید که قوی ترین لوگو ها، ساده ترین داستان ها را بیان می سازد پس توسط استودیو هانی گرافیک لوگوی شما طوری طراحی می شود که موجب انتقال هویت ، ارزش ها و مزایای تجاری کسب و کار شما در نگاه نخست به مشتریان خواهد شد.

خلاقانه و جذاب بودن طراحی لوگو در تبریز

در واقع اگر بخواهیم صادقانه مطالب را بیان کنیم. یک لوگو اگر تکراری باشد مورد پسند مشتریان قرار نمیگیرد. و افراد بدون توجه کردن از کنارآن رد خواهند شد. موادی همچون رنگ ، آیکون و فونت که در یک لوگو به کار می رود زمینه ای را مهیا میسازد تا آزادی عمل بیشتری برای خلق جذابیت در آن بکار رود.

طراحی لوگو در تبریز

ساده و مدرن بودن طراحی لوگو در تبریز

اگر کمی تاریخ را ورق بزنیم و برترین لوگوهایی که در دنیا معروف بودن را در کنار هم بگذاریم. متوجه می شویم که بیشتر لوگوهای طراحی شده به شکل قابل توجهی ساده و عاری از گزافه گویی می باشند، هنوزم وقتی نگاه می کنیم. انگار تازه و با تجهیزات مدرن طراحی شده اند برای مثال اکر لوگوی  کمپانی‌های نایک و اپل را بخاطر بیاورید.انگار با تکنولوژی امروزی طراحی شده است.لوگو باید طوری طراحی شود که مشتریان با نگاه اول خود بتوانند تمام مفاهیم شمارا به درستی دریافت کرده باشد. و در کمترین زمان ممکن همه ی ایده هایی که در حوزه ی کسب و کار شماست، همراه با مولفه های کلیدی به اطلاع مخاطب برساند. بنابراین طراحی لوگو نباید محدود به زمان معینی باشد بلکه باید موجب ثبت دائمی از جلوه های شما در ذهن مشتریان شود.

افرادی که تازه شروع به کسب و کار نموده اند در بازار امروزی تلاش می کنند تا بستر تجارتشان هرروز گسترش یابد و میزان فروششان افزایش پیدا کند. و برای این کار ذوق شوق بیشتری دارند. و هزینه های زیادی خرج می کنند. اما باید توجه داشته باشیم بدون در دست داشتن ماهیتی یکسان و حرفه ای قادر نیستیم در میان رقبا که هرکدام پیشرفته تر از دیگری می باشند عرض اندام کنیم.

یک لوگو قرار است بر روی آیتمهای زیر مورد استفاده قرار گیرد.

 • هدایای تبلیغاتی
 • تبلیغاتی محیطی
 • پاکت‌ها و پکیج‌های بسته‌بندی
 • ست‌های اداری
 • انواع گواهینامه ها
 • پوستر
 • سایت
 • شبکه‌های اجتماعی

پس باید دقت داشته باشیم که شما هر چقدر شعبات فیزیکی یا کانال های آنلاین خودتان را گسترده تر کنید و یا در هر حوزه ای که فعالیت دارید همیشه هویت ساختاری خودتان را حفظ کنید. تا جایی که این پیام بطور مستقیم به مشتریان خود انتقال یابد.چون این موارد در اولویت هستند و می توانند به کسب و کار واحد و اختصاصی شما مربوط باشد.در هر صورت اگر بخواهیم واکنش تمام مردم را در رابطه با یک طراحی در نظر بگیریم در سه بخش می توان آنها را بیان کرد. که به ترتیب زیر می باشند.

 • یا این طراحی را می پسندن
 • یا از این طراحی بدشان می آید
 • یا از رنگ ها و خلاقیتی که در آن طرح بکار رفته تحت تاثیر قرار می گیرند.

آیا قصد سفارش طراحی لوگو در تبریز را دارید؟

استودیو هانی گرافیک با چندین سال تجربه در این زمینه و با بهره گیری از کادری مجرب، تجهیزات پیشرفته ، بروز، در کنار همه ی این موارد بهره مند بودن از کارشناس و مدیر فرهیخته و توانا که در راستای اهداف بزرگی قدم برمی دارند،آماده ارائه انواع خدمات طراحی لوگو در تبریز در حد اورجینال با اجرایی حرفه ای،و مشاوره های رایگان در خدمت شما عزیزان میباشد.­

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟