ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی لوگو در تبریز با تحلیل برند شیرین عسل

طراحی لوگو در تبریز (Logo design in Tabriz)و تحلیل برند بسیار عظیم و باشکوه شیرین عسل تبریز،موضوع این مقاله پیش رو میباشد،کاری از دپارتمان طراحی لوگو در تبریز ،هانی گرافیک.

درباره شرکت بزرگ شیرین عسل

گروه صنایع غذایی شیرین عسل نام یک شرکت تولیدکننده مواد غذایی مستقر در شهر تبریز است.محصولات تولیدی این شرکت شامل بیسکویت، شکلات، کیک، ویفر، مارش مالو، آبنبات، تافی، آدامس، رب، پودر و کره کاکائو، پاستیل و… میباشد. از سال ۱۳۹۵ با تولید لبنیات از جمله پنیر، انواع ماست، خامه، کره، روغن حیوانی، شیرهای پاکتی و تک نفره و انواع متنوع بستنی‌ها به روانه بازار شده است.همچنین این شرکت باوجود،داشتن زمینهای چغندر و گاوداریهای مستقل، در حال آماده سازی خط تولید خودروهای بروز اروپایی نیز است و با شرکت پنین فارینا قرار داد ساخت خوردرو منعقد کرده است.

گروه صنایع غذایی شیرین عسل گروه صنعتی بزرگ و مجهزی، متشکل در زمینه تولید انواع شیرینی و شکلات و محصولات کاکائو می باشد که محصولات متنوع و مرغوبی را برای قشر وسیعی از مصرف کنندگان و طیف گسترده ای از مشتریان تولید و توزیع می نماید.

گروه صنایع غذایی شیرین عسل با سرمایه گذاری وسیع خود در صنایع تولید کننده مواد اولیه و بسته بندی و همچنین در شبکه های توزیع و فروش در داخل و خارج کشور، از معیارهای منحصر بفرد یک مجموعه متشکل صنعتی پیشتاز که شعار ” از دانه تا قفسه ” را پیشه خود ساخته است بهره مند می باشد.

shirinasal

گروه صنایع غذایی شیرین عسل از ارکان اساسی صنعت شیرینی و شکلات کشور و منطقه خاورمیانه باقی خواهد ماند.

گروه صنایع غذایی شیرین عسل، به لحاظ کیفیت و مرغوبیت محصولات خود و با توجه به خدمات گسترده و دامنه دار به مشتریان و با عنایت به سیاست مستمر رشد و توسعه، در بسیاری از کشورهای جهان از اعتبار و شهرت خاصی برخوردار است.

عوامل اساسی موفقیت گروه صنایع غذایی شیرین عسل :

  • ارتباط مستحکم با مشتریان
  • تحقیق و تقحص
  • نوآوری و خلاقیت
  • در دسترس بودن کالا
  • ایجاد ارتباط مستمر با محاقل و مراکز علمی و تحقیقاتی

شیرین عسل تنها تولید کننده محصولات شیرینی و شکلات است که در نمایشگاه ” شهر سالم ” شرکت نموده است.

شیرین عسل برای اولین بار کیک غنی شده با آهن و ویتامین جهت جبران کم خونی در مصرف کنندگان خصوصا دانش آموزان و زنان تولید و به بازار عرضه نمود.

طراحی لوگو در تبریز و برند شیرین عسل

  • صحبت درباره طراحی لوگو در تبریز و شرکتهای مثل شیرین عسل بسیار سخت میباشد ولی باید عرض کنم ،متاسفانه این برندبزرگ، ایده ای را در طراحی لوگو خود حمل و انتقال نمیدهد.
  • یک جعبه شکلات را میبینید که روی آن با فونت آماده کامپیوتری نوشته شیرین عسل و در بالای آن نیز اسم برند به انگلیسی آن هم با فونت غیر مرتبط به فونت فارسیش.
  • امیدوارم برندهای داخلی نیز همانند،برندهای مطرح دنیا جسارت تغییر و بهبود لوگوهای خود را داشته باشند.
  • به جای کمک گرفتن از فونتهای آماده،گستره فعالیت شرکت شیرین عسل به قدری زیاد است که میشود ده ها ایده ناب و قوی را در لوگو آن نشان داد.
بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟