ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی لوگو آنلاین

طراحی لوگو (Logo design)و حرفه ای ترین برنامه ساخت برای  آن ،لوگوسازهای آنلاین زیادی، در بستر وب است که به شما امکان طراحی به صورت فوری را می دهد. شما میتوانید بدون نیاز به دانش طراحی لوگو و بدون آشنایی با نرم افزارهای طراحی لوگو و تنها با وارد کردن نام و نشان تجاری کسب و کار خود و در چند گام یک لوگو بسازید.

اگر نیاز به سفارشی کردن لوگو و آرم پیشنهاد شده توسط برنامه را دارید، می توانید به کمک ابزار ویرایش لوگو در همان نرم افزار، بخش های مختلف نشان تجاری مانند رنگ، فونت، حاشیه، نشان تصویری و غیره را مطابق سلیقه خود اختصاصی کنید. در نهایت شما می توانید فایل لوگو را در قالب فایل SVG (وکتور) یا PNG و JPG دانلود کرده و استفاده کنید.

چگونگی ساخت لوگوی آنلاین ؟

سوالات متداول لوگو آنلاین

در این بخش با متداول ترین پرسش های ساخت و طراحی لوگو و پاسخ های آن ها آشنا شوید و از نرم افزار طراحی لوگوی آنلاین برای ایجاد لوگو استفاده کنید بعد از خرید پول از من کم شد ولی لوگو فعال نشد. چه کنم؟

بعد از دانلود به بخش «تراکنش ها و پرداخت ها» بروید و موارد زیر را چک کنید:

 1. اگر وضعیت را «ناموفق» زده، پول به شکل خودکار طی ساعت یا ساعات آتی به حساب شما بر میگردد و نیاز به پیگیری نیست. ۲. اگر وضعیت «موفق» ثبت شده، به بخش لوگوهای من بروید و لوگویی را که برچسب خریداری شده روی آن خورده شده، دانلود کنید.

تفاوت فایل های jpg و png چیست؟

  • چگونگی دانلود فایل بدون پس‌زمینه ؟
  • فایل png دانلود کرده ام اما موقع ارسال برای دیگران دارای پس زمینه مشکی یا سفید می‌شود. چه کنم؟
  • فایل svg چیست و چه تفاوتی با فایل png یا jpg دارد؟
  • چرا فایل svg و eps در گوشی موبایل من باز نمی شود؟ آیا این فایل‌ها خراب هستند؟.
بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟