ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

تغییر دکوراسیون داخلی در تبریز

تغییر دکوراسیون داخلی در تبریز

ایده های ناب تغییر دکوراسیون

برای تغییر دکوراسیون نیاز به تغییرات بزرگ و هزینه بزرگی نیست گاهی با تغییرات جزئی و بدون صرف هزینه میتوان دکوراسیون منزل را تغییر داد فقط کافیست با استودیو تبلیغاتی هانی که خلاق ترین طراحان دکوراسون داخلی در تبریز را در اختیار دارند تماس بگیرید.فرقی نمیکند تغییر دکوراسیون تان کلی باشد یا جزئی باید از قوانینی پیروی کنید، وقتی طبق قوانین پیش میروید نتیجه مطلوب و بی عیبی خواهید داشت.

مراحل قبل از تغییر دکوراسیون منزل

دلیل، هدف و برنامه

اولین سوالی که باید آن را جواب دهید این است که هدف شما از تغییر دکوراسیون منزل تان دقیقا چیست. به شما اطمینان می دهم بدون پاسخ دقیق و کاملا مشخص به این سوال، در نهایت نتیجه رضایت بخشی از تغییر دکوراسیون منزل تان نمی گیرید.

اولین سوالی که ما در استودیو تبلیغاتی هانی در دپارتمان دکوراسیون داخلی در تبریز از مشتریانمان میپرسیم ،دلیل و انگیزه تغییر دکوراسیون، بازسازی و نوسازی است، حتی پیش از آنکه صحبتی از هزینه ها و قیمت بازسازی و تغییر دکور به میان بیاید. پاسخ شما به این سوال می تواند چشم اندازه شما را برای ما روشن کرده و طراحی مورد نظر را در راستای خواست مشتری قرار دهد.

محاسبات هزینه ها

برای شروع کار باید برای هر بخش از خانه که قصد تغییر دارید یادداشت برداری کنید یعنی تغییراتی که قرار است در آن ها اعمال کنید را روی کاغذ بنویسید تا زیادی آیتمها باعث ایجاد اختلال در محاسبات نشود.

سوالاتی که باید به آنها پاسخ دهید

شرایط منزل یا محل کار، بودجه و امکانات و حتی محل سکونت شما تعداد و نوع این پرسش ها را مطرح می کند. اما برخی از این پرسش ها می توانند به شکل زیر مطرح شوند؛

  • این خانه متعلق به خودتان است و قصد دارید مدت طولانی در آن سکونت کنید و یا یک خانه اجاره ای یا متعلق به بستگان است و در اولین فرصت قصد تغییر مکان دارید؟ هزینه های تغییر دکوراسیون را شخصا می پردازند یا مالک منزل نیز در آن مشارکت می کند؟
  • فضای داخلی خانه به نظرتان یکنواخت و دلگیر است و نیاز به تغییراتی دارد؟ یا شاید با فضای نامناسب کمدها، درب و طراحی داخلی سرویس های بهداشتی و یا نورگیری و سرویس خواب اتاق ها چالشهایی دارند؟
  • هرچندسال یکبار قصد تغییر فضای داخلی خانه را دارید و این تغییرات برای چه مدتی ثابت خواهد بود؟
  • بازسازی محل به قصد فروش آن به قیمت بهتر است و یا تغییر دکوراسیون را برای خانه ای انجام می دهید که قرار است خودتان در آن سکونت داشته باشید؟ چه مدت زمانی در این خانه ساکن خواهید بود و این تغییرات را در طول چه مدت انجام می دهید؟

داشتن پاسخ روشن به این سوالات باعث می شود از ابتدا بتوانید یک تصور درست در خصوص هزینه، نوع بازسازی و میزان تغییراتی که قرار است در این فضا اعمال کنید داشته باشید و بدون هدف و برنامه قبلی به سراغ تغییر دکور منزل نروید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟