ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

تغییر دکوراسیون داخلی در تبریز

تغییر دکوراسیون داخلی در تبریز

نکات و ترفندهای تغییر دکوراسیون داخلی در تبریز

اگر در منزل تان گل و گیاه ندارید در اولین فرصت گل و گیاهان زیبا خریداری کنید و از آن ها در بخش های مختلف منزل استفاده کنید علاوه بر زیبایی دکوراسیون میتوانند خانه را پر از انرژی مثبت کنند.اگر امکان جا به جایی وجود دارد جای مبلمان را عوض کنید ،با جا به جا کردن وسایل کلی خانه، دکوراسیون منزل تان را به روز کنید.

 

ایده های تغییر دکوراسیون داخلی در تبریز

اگر قصد تغییر دکوراسیون داخلی منزلتان را دارید از رنگ های خنثی و ترکیبی استفاده کنید. ویا از کاغذ دیواری استفاده کنید که با رنگ وسایل منزل تان ست باشد، البته بهتر است خیلی سراغ رنگ های تیره و کدر نروید .

ترفندهای کم هزینه برای تغییر دکوراسیون داخلی در تبریز

تغییرات ریز، نتایج عظیم

دکور خانه خود را عوض کنید بدون پرداخت هزینه بزرگ

ترفندهای ساده می توانند تغییرات بزرگی را در محل زندگیتان به وجود آورند.ممکن است به دلیل گذر زمان و یا تغییر تمایلات فضای داخلی نیاز به تغییراتی داشته باشند،این تغییرات در اتاق های خانه نقطه ی شروع خوبی برای شما خواهد بود.در ادامه با برخی نکات اساسی از متخصصین برای انجام تغییرات بدون هزینه های گزاف آشنا می شویم:

 

استفاده از گل های تازه برای تغییر دکوراسیون منزل

گل های تازه و مدرن ،بهترین عنصری هستند که می توانید به دکوراسیون یک اتاق اضافه کنید.آنها به خانه روح تازه ای می بخشند و چشم انداز بی نظیری را خلق می کنند.اگر میخواهید خانه خود را مدرن تر نشان دهید، از گلهای بزرگی کاکتوس یا یوفکا استفاده کنید.این به دان معنا نیست که شما باید یک گل غول پیکر در هر کجای منزل داشته باشید،اما باید مطمئن شوید که از این دکور به اندازه کافی استفاده نموده اید.یک گلدان بونسای بر روی یک میز قهوه یا میز ناهارخوری چشم اندازی بی نظیر را ایجاد میکند.

ایجاد چشم اندازی جذاب

آیتم های مختلف ولی مرتبط را با تفکر قبلی و نه به صورت پخش و پلا ،مرتب بچینید.قطعا خانه تان ظاهر زیبایی خواهد گرفت.بخش هایی که در آنها میتوانید از نقاشیهای دستی ،قفسه کتاب، میز قهوه، طاقچه و میزهای کنسول را مرتب و با هندسه خاصی بچینید.هنگامی که می خواهید از دکوری در قفسه کتابها استفاده کنید، میتوانیدکتاب ها را به طور افقی و عمودی بچینید،و از مجموعه ای از (قاب عکسها، اشیای تزئینی، دسته گل های کوچک و غیره استفاده نماییدتا بدین صورت چشم اندازی زیبا و خوشایند را خلق نمایید.برای میزهای قهوه، اشیایی را انتخاب کنید که یکدیگر را تکمیل کرده و در عین حال با هم در تضاد باشند.برای طاقچه ها، بهتر است چشم اندازی نامتقارن را ایجاد کنید.این چیزها ممکن است به نظر کوچک بیایند، اما از لحاظ بصری تاثیر شگرفی درذهن تماشگر آن خواهند گذاشت.

تغییر رنگ دیوارها

با استفاده از رنگهای مدرن و به روز، میتوانید به راحتی منزل خود را تغییر دهید.بعضی از دیوارهای خاص را به رنگهای متفاوت یا اجرا پتیه های مدرن وزیبا ویژه کنید.فضای پشت میز نهار خوری را با دیگر دیوارهای موجود در سالن تفکیک رنگی کرده و تابوی نقاشی دستی را به آن اختصاص بدهید.

ساده سازی برای تغییر دکوراسیون منزل

یک تصور غلط رایج دکوراسیون داخلی در تبریز ،این است که اضافه کردن چیزهای بیشتر به اتاق باعث شیک تر و گران تر نشان دادن آن می شود. با هزینه کمتر می توان اتاق ساده تر و مدرن تری داشت.برای اینکه اجازه دهید فضاها نفس بکشند سعی کنید از وسایل و دکوراسیون کمتر اما مدرن تری در محل زندگیتان استفاده نمایید.

تغییر رنگ روکش مبلمان و پرده ها یا کابینتها

به راحتی با عوض کردن رنگ روکش مبلها و یا پرده، جلوه جدیدتری را میتوانید به فضای منزلتان بدهید.در انتخاب جنس و بافت پارچه ها دقتی کنید که با سبک طراحی منزلتان هماهنگ بوده و در راتای هنرهای مدرن قرار بگیرد.استفاده کردن طرحهای شلوغ و رنگهای پرسرو صدا جدا خودداری کنید.

 

به راحتی میتوانید با چند متر استیکر چاپی ،ترجیحا رنگ ساده و مدرن کابینتهای خود رابازسازی کنید.موقع چسباندن آنها حتما حواستان باشد که از کاردک نرم برای هوا گیری و مخلوط اب وریکا برای دادن حالت لغزندگی به استیکر استفاده کنید.بعد از آن کاردک را برای هواگیری و ثابت کردن استیکر در محل مورد نظر روی آن بکشید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟