ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

تغییرات جزئی دکوراسیون داخلی در تبریز

دکوراسیون داخلی در تبریز (Interior decoration in Tabriz) معمولا شلوغ و پر تزئینات انتخاب میشود با چند راهکار جزئی میتواند آن را دلنشن تر و زیبا تر کرد.

تغییرات جزئی اما مهم در دکوراسیون

وقتی تصمیم به طراحی خانه می‌گیرید، در قدم اول یک نگاه کلی به طراحی خانه دارید. به این معنا که تمرکز اصلی بر طراحی خانه و زمین و نهایتا سبکی است که می‌خواهید خانه داشته باشد. اما طراحی خانه فقط در نظر گرفتن تصویر کلی نیست. برای انتخاب جزئیات دیگر مانند در و پیشخوان آشپزخانه و مواردی که همیشه در دید هستند باید دقت و وسواس کافی به خرج داد. این جزئیات به اندازه‌ی نقشه‌ی خانه در اجرای دکوراسیون داخلی در تبریز از اهمیت برخوردارند. برای رسیدن به یک اجرای دکوراسیون داخلی موفق، همان اندازه که به طراحی کلی خانه اهمیت می‌دهید، باید به جزئیات نیز توجه کنید. در واقع برای رسیدن به اجرایی موفق و کامل در طراحی خانه، به جزئیات باید توجه بیشتری کرد.

در ادامه به برخی از این موارد مهم می‌پردازیم.

درها

اگر در حال حاضر طراحی شلوغ و کنده کار دارند میتوانید آنها را با یک طرح مدرن و ساده تعویض کنید،از هر فرصتی استفاده کنید و درهای مختلف را امتحان کنید. درهای چوبی یا نیمه چوبی را باز و بسته کنید. دستگیره‌های مختلف با وزن‌ها و جنس‌های مختلف را امتحان کنید. از خودتان بپرسید کدام به نظرتان بهتر است. پاسخ شما درهای چوبی و دستگیره‌های سنگین خواهد بود. با این انتخاب خود هر بار در را باز و بسته کنید احساس خوبی خواهید داشت. احساس راحتی و هماهنگی انتخاب شما با سلیقه‌ی خود هدف نهایی هر کسی در طراحی دکوراسیون داخلی در تبریز است. پس از انتخاب در، مطمئن شوید تمام قطعات و سخت افزار درها یک رنگ باشند. ناهماهنگی این جزئیات نتیجه‌ی خوبی در دکوراسیون داخلی شما نخواهد داشت. لولای در، دستگیره و فلز و ورقه‌های در و همه‌ی سخت افزارهای استفاده شده در آن باید از یک جنس و یک رنگ باشند.

چیدمان اثاثیه

فضای خود را برکاغذ گراف رسم کنید.محل کلید، پریز، دریچه ها، پنجره و درب ها سنجیده و علامت بزنید. اسباب و اثاثیه خود را در نظر گرفته و آنها را در پلان طبقه خود جا نمایی کنید. به طور کلی آن دسته از اصلی ترین :اسباب و اثاثیه شما دقیقا در نقطه کانونی قرار داده شده اند. قسمت هایی که قرار است چیز جدید قرار بگیرد و یا خالی بماند را نیز پر کنید. به تعادل بین اثاثیه بلند و کوتاه مانند سبک و سنگین توجه داشته باشید. با توجه به اینکه منزل مسکونی بسیار وسایل دارد چیدمان اثاثیه بسیار تاثیر دارد ولی با توجه به اینکه پارتیشن اداری شرکت ها بسیار کار شما سخت است و بیشتر با مبلمان اداری ممکن است یک دکوراسیون جذاب داشته باشید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟