ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

تحلیل طراحی لوگو ماشین سازی تبریز

طراحی لوگو (Logo design) و تحلیل لوگو ماشین سازی تبریز،موضوع مقاله پیش رو است،با هانی گرافیک همراه شوید.

درباره شرکت

شرکت ماشین سازی تبریز با بیشتر از پنجاه سال سابقه تولید ماشین های ابزار و ارائه مستمر خدمات پس از فروش در سطح کشور در حال حاضر علاوه بر حضور موثر در تولید ، فروش ، خدمات پس از فروش و آموزش انواع ماشین های CNC به ارائه خدمات تخصصی در رابطه با صنایع زیربنایی و تامین کلیه ماشین آلات و تجهیزات مرتبط از مرحله شناسائی تا تامین ، نصب ، راه اندازی و خدمات فنی پس از فروش می پردازد . ماشین سازی با مشارکت فعال در اجرای پروژه های کلید در دست تولیدی به تجهیز مجتمع های تعمیراتی و ماشینکاری اقدام می نماید . این شرکت با برخورداری از تکنولوژی روز با کیفیت قابل قبول و قیمت رقابتی و از طریق همکاری متقابل با سازندگان معتبر بین المللی در خدمت مشتریان داخلی و خارجی می باشد.

تحلیل طراحی لوگو ماشین سازی

ایده و فرم اولیه لوگو بسیار ساده و قدیمی میباشد و بنظر من نیاز به اصلاح و بهبود دارد.

دو حرف “M” و ” T” را بطور واضح میشود در این لوگو دید.ماشین سازی و تراکتورسازی که به نوعی بهم وابسته اند.

طراح فرم یک چرخ دننده را نیز در زیر این دو حرف جای داده است.که شاید اولیه ترین نماد صنعت باشد که به ذهن هر فردی خواهد رسید.

یک قالب صنعتی و آهنی مانند برای طراحی لوگو انتخاب شده است که خیلی با فضای صنعتی بی ربط هم نیست،ولی بسار کلیشه ای و تکراری مینماید.

کل زوایای موجود در لوگو شکسته است و بر خلاف بعضی کارها در اینجا طراحی از هارمونی فرمهای شکسته به شکل درست تری بهره برده است.

استروک(خط)میان فرمها در کل لوگو به یک اندازه در نظر گرفته نشده است.و این یکی از ایرادات وارد بر طرح این لوگو میباشد.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟