ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

تحلیل طراحی لوگو دونار خزر

طراحی لوگو ( Logo design) و اینبار تحلیل برند دونار خزر را در این مقاله خواهیم داشت.با هانی گرافیک همراه باشید.

تاریخچه لوازم خانگی دونار

مدیران این شرکت پس از کسب ربع قرن تجربه در زمینه تولید انواع لوازم خانگی، در سال ۱۳۷۵ اقدام به ثبت شرکت دونارخزر با نام تجاری دونار نمودند که علاوه بر تولیدات سنتی لوازم خانگی با بهره گیری از آخرین دستاوردهای تکنولوژی روز و استفاده از تجارب متخصصین داخلی و خارجی و نصب ماشین آلات و تجهیزات مدرن تاکنون در جهت بهینه سازی مصرف انرژی و حفظ محیط زیست اقدامات موثری انجام داده اند.factory90

در حال حاضر عمده محصولات تولیدی شرکت دونارخزر شامل انواع یخچال، فریزر، یخچال فریزر دو دره و ساید بای ساید و دوقلو، انواع بخاریهای گاز سوز، شومینه گازی، انواع کولر گازی و آبی، آبگرمکن گازی و برقی  لباسشویی می باشد.مزیت تولیدات این شرکت نسبت به تولیدات مشابه داخلی و خارجی، کیفیت بالای محصولات این شرکت است. محصولات ما علاوه بر کسب نشان استاندارد ملی توانسته است گواهی نامه مربوطه مورد تایید مراجع و سازمان های کنترل کیفیت بین المللی را نیز اخذ نماید.

ما توانسته ایم ادعا خود را با حضور گسترده در بازارهای کشور پهناور ایران و کشورهای خارجی با اتکا به کیفیت برتر محصولات تولیدی و ارائه گسترده خدمات پس از فروش و گارانتی محصولات به اثبات برسانیم.در حال حاضر بیش از ششصد سرویس کار مجاز و مجرب در سراسر کشور و دیگر کشورهای همسایه آماده ارائه خدمات پس از فروش و تضمین های لازم به مصرف کنندگان گرانقدر محصولات دونارخزر می باشند.

درباره طراحی لوگو دونار

در طراحی لوگو دونار حرکت” “D انگلیسی دوبار به شکل آینه ای تکرار شده است.که ایده ای تقریبا بسیار تکراری و اولیه هست کهشاید به ذهن هر طراحی برسد.

قلم طراحی حروف د رانگلیسی و فارسی مشابه وهم وزن نیستند.وجود اینکار میتوانست به شکلی زیباتر لوگو تمام شده را ارائه دهد.

ارتفاع “د” و” ن “از خط کرسی به یک میزان نمیباشد و این یک اشتباه تایپوگرافی محسوب میشود.در حالیکه اگر اعمال میشد بسیار میتوانست به توازن فرمی لوگو کمک کند.

نقطه ن حتی در راستای زاویه ن و دیگر حروف طراحی نشده است.

شکستگی که در قسمتی از حرف “و” دیده میشود در هیچ جای لوگو،تکرار نشده است.

طراح شروع( ن ، د)  را به نوعی یکسان برداشته است ولی با تفاوت عرض،این حرکت میتوانست در دیگر حروف لوگو هم اعمال شود.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟