ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

بهبود طراحی لوگو

بهبود طراحی لوگو

آنچه خواهید خواند :

  • چرا لوگوها بازطراحی میشوند؟
  • منسوخ شدن طراحی لوگو
  • تکامل فعالیت شرکت
  • تغییر نام شرکت
  • واگذاری شرکت
  • منحصر بفرد نبودن طراحی لوگو
  • لوگوی خود را بهبود بدهیم یا نه؟

 

در این بخش از مطالب قصد داریم راه کاری برای بهبودی لوگوهای موجود شما بیان کنیم در دنیای امروزی همانطور که گفتیم طراحی لوگو از مهم ترین عوامل برای توسعه ی کسب و کارها به حساب می آیدهمه مدیران دوست دارند در میان همه برندها طراحی لوگو آنهابه مراتب متفاوت و بهتر باشید.

پس اگر شما قبلا طراحی لوگو برای مجموعه خود داشته اید، ولی به دلایلی احساس می کنید که طرح ها و رنگ آن باب میل و آیده ال شما نیست، استودیو هانی در خدمت شماست تا با حفظ تمام چارچوب های قبلی تغییرات یا اصلاحاتی بر روی آن  اعمال کند، تا طراحی لوگو شما زیباتر و چشمگیرتر از قبل به نمایش در بیاد.

 

استودیو هانی گرافیک برای ارائه خدمات  در راستای اهدافتان همیشه در کنار شماست. فقط لازم است که تمام خواسته ها و ایده هایتان را لیست کرده و با مدیر و کارشناس این مجموعه هماهنگی های لازم را انجام دهید. تا از طریق ایشان در اختیار کادر مجرب طراحی لوگو این گروه متخصص قرار گیرد.

اهمیت طراحی لوگو در چیست؟

اهمیت طراحی لوگو اورجینال برای کسی پوشیده نیست و قطعاً می دانید که در برندینگ ۸۰ درصد تبلیغات به واسطه لوگو انجام میگیرد و عملاً برندی که دارای طاحی لوگو نباشد، وجود ندارد و هر چقدر هم تلاش برای رسیدن به موفقیت کند، سر سال باید با پرداخت ضررهای بی شمار کسب و کار خود را جمع و به دنبال دلایل شکست خود باشد؛

با توجه به این موضوع، اگر صاحب کسب و کاریی هر چند کوچک هستید، قبل از هر کاری اقدام به سفارش طراحی لوگو حرفه ای کنید.پس از همان ابتدا به فکر داشتن طراحی لوگو اورجینال و حرف های باشید از صرف هزینه و وقت به هیچ عنوان کاستی در کار راه ندهید.

لوگوی خود را بهبود دهیم یا نه؟

درست است که باید از تغییر نترسید، ولی تغییر طراحی لوگو همیشه یک تصمیم شمشیر دولبه است. اگر به درستی و در زمان مناسب صورت نگیرد موجب دوری مشتریان از شما میشود.طراحی لوگو یک شرکت چهره ی و جلوه ی آن است. این لوگو است که به مردم اجازه می دهد بلافاصله بفهمند دقیقاً با چه کسی، چه محصولاتی و خدماتی طرف هستند.

 

نکته ی دیگر، یادتان باشد که تغییرات مدام لوگو، شکست قطعی شما را به همراه دارد. بنابراین گرچه ایجاد رابطه و اعتماد با مشتری مهم است ولی دانستن زمان تحول و تغییر لوگو نیز بسیار مهم است.پس خیلی محتاطانه عمل کنید و کار را به دست کاردان بسپارید.

در پایان تعدادی از طراحی لوگو بهبود یافته توسط استودیو هانی را پیوست مقاله میکنیم تابا شرح تصویری آن متوجه تغییرات و هندسه اجرا شده در کار شوید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟