ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

آیا هوش مصنوعی میتواند همانند یک دیزاینر،طراحی لوگو انجام دهد؟

باید در نظر گرفت که هوش مصنوعی نیز بدست انسان خلق شده و هرگز خلاقتر و باهوش تر ازاو نمیتواند باشد،تنها مزید هوش مصنوعی دسترسی سریع به بانک اطلاعاتی است،و در مقابل انسان که از اتفاقات آنی و لحظه جرقه ای در ذهنش خلق میشود همیشه میتواند بر او پیشی داشته باشد.با قبول این اصل به ادامه مقاله میپردازیم.

ایده یابی به کمک هوش مصنوعی

طراحی لوگو در تبریز (Logo designing inTabriz) به کمک هوش مصنوعی یکی از بحثهای این روزهاست که حسابی سر و صدا کرده و در کارهای گرافیکی و تبدیل متن به تصویر و طراحی لوگو در تبریز هم استفاده میشود. در کارهای طراحی مرحله اولیه یعنی ” ایده “که از اصلی ترین مراحل محسوب میشه، زمانی که ایده حرفی برای گفتن داشته باشه به مرور در روند طراحی میشود بهش پر و بال بخشید و بهترین نتیجه رو گرفت، عکس این موضوع هم صادق است،زمانی که ایده خامی رو پیش ببریم نتیجه نهایی از ایده آل تون فاصله خواهد داشت. ساخت لوگو با هوش مصنوعی، روشی آسان و سریع برای داشتن یک لوگوی اختصاصی که می‌تواند به کمک کسب‌ وکارهای کوچک بیاد و در حداقل زمان یه لوگو داشته باشند و به طراح ها هم در جهت دادن به ایده شون کمک می کند.

­ساخت لوگو با هوش مصنوعی

هرگز نمی شود خلاقیت طراحی که سال ها به کسب تجربه و مهارت پرداخته و طراحی لوگو  در تبریز رو به عنوان یک مهارت در اختیار داره با خلاقیت دنیای ماشینی و هوش مصنوعی برابر دانست، ولی ابزارهایAI هوش مصنوعی برای طراح کارآمد هستند و کمک می کنند طراح ایده بگیره و او را به ایده آل خودش نزدیک کند. ساخت لوگو با AI برای برند سازی و کسب و کارها هم کارآمد هست.

در کارهای گرافیکی کیفیت نهایی طرح ها بسیار مهم است ، تصور کنید یک بروشور طراحی شده رو که المان های خوبی دارد و همه استاندارهای گرافیکی درون آن رعایت شده ولی اگر بی کیفیت باشد ارزش چاپ و استفاده ندارد. خلاصه اینکه کیفیت خروجی یکی از عوامل مهمی است که هنگام استفاده از سرویس‌های ساخت لوگو با هوش مصنوعی لازم است به آن توجه کرد، و این قابلیت رو داشته باشد که خروجی رو با انواع فرمت های مختلف ازجمله SVG و PNG رو در اختیار داشته باشیم.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟