ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

۳۶۰ طراحی لوگو در تبریز

۳۶۰ طراحی لوگو در تبریز

طراحی لوگو در تبریز (Logo design in Tabriz) اینبار با طراحی لوگو ۳۶۰ درجه ،از استودیو هانی در خدمت شما عزیزان هستیم.

شرح لوگو:

­هرچند سبک طراحی این لوگو تایپوگرافی میباشد ولی میتوان آنرا در قالب لوگو تلفیقی یا لوگو تصویری نیز گنجاند.برای مطالعه بیشتر به مقاله ” طراحی لوگو در تبریز مقدمه ای برای تایپوگرافی“سربزنید.

۳۶۰ درجه نام شرکت طراحی داخلی میباشد، کانسپت طراحی لوگو این شرکت، از چرخش ۳۶۰ درجه ای، دایره برمحور خودش الهام گرفته شده است و بخاطر افزایش روند خوانایی، لوگو بصورت شفاف (ترنسپرنت) اجرا شده است.همان طور که ملاحظه میفرماید اعداد بر روی هم قرار گرفته اند و اگر این شفاف نبود تا عدد زیر معلوم باشد خوانایی لوگو مخدوش میشد.

اعداد(اسم شرکت مذبور) روی یک دایره که در حال چرخش میباشد نوشته شده اند.و فونت اعداد بخاطر همخوانی با شکل دایره، منحنی وار انتخاب شده است.تا بیشترین غرابت رابا فضا و شکل لوگو داشته باشد.

 

دلیل اینکه نوشته ها به شکل منفی بر روی دایره های مثبت حک شده اند این است که، بخاطر چرخشی بودن دایره ها این کار بیشتر به درک کانسپت و ایده کار (چرخش ۳۶۰ در جه ای دایره)کمک کرده است.

زاویه انتخابی برای قرار گرفتن اعداد بر روی دایره کمی با زاویه راست فرق باز کرده است.و این کار تعمدی برای دادن حس تحرک و پویای لوگو میباشد.

چرا فونت انگلیسی؟

یکی از دلایل، بین المللی بودن عدد ۳۶۰است. و دلیل دیگری، خواست مشتری از مابود.

علامت درجه از زاویه روبه رو در بالا سمت راست قرار گرفته است این کار نیز برای خونایی وتاکید بر مفهوم درجه میباشد.

فونت انتخابی بخاطر تاکیددر خوانایی بولد انتخاب شده است.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟