ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

کلاه هدیه تبلیغاتی کاربردی

کلاه هدیه تبلیغاتی کاربردی

 • کلاه سطلی
 • کلاه چولو
 • کلاه بالاکلاوا
 • کلاه ترپر
 • کلاه پاناما
 • کلاه تریلبی
 • کلاه کابوی یا وسترن
 •  کلاه بِرِت
 • فلت
 • کلاه بافتنی
 • کلاه بیسبال
 • نیوزبوی
 • کلاه آفتابی

هدیه تبلیغاتی

یکی از اقلام پر فروش هدیه تبلیغاتی که از قرن‌ها پیش برای ایجاد سایه و یا نگه ‌داشتن گرمای بدن در شرایط سرد، از کلاه است. این روزها با پیشرفت مد و استایل انواع کلاه‌ها به اکسسوری پوشاک و همچنین هدیه تبلیغاتی تبدیل شده‌است. کلاه یک معمای چالش برانگیز حتی برای شیک پوش ترین افراد در مسئله پوشاک است. در حالی که اکسسوری هایی مانند کفش‌ و ساعت‌ گزینه‌های قابل قبولی را ارائه می‌دهند، معمولاً کلاه مناسب می‌تواند استایل شما را خاص و به روز نگه دارد. تعداد زیادی کلاه برای انتخاب وجود دارد، که این ممکن است شما را برای انتخاب نا‌امید کند. اما نکته کلیدی این است که بدانید چه نوع کلاه مردانه را می توان با چه استایلی ست کرد.

با توضیح انواع کلاه به پرفروشترین وپرانتخاب ترین آن درزیرگروه هدیه تبلیغاتی خواهیم پرداخت.

آناتومی کلاه

هر قسمتی از کلاه با هدف مشخصی طراحی شده است. این هدف می تواند صرفاً به دلایل زیبایی شناختی، راحتی یا عملکرد آن باشد. مسئله این است که خرید کلاه مانند این است که به آرایشگرتان بگویید موهایتان را چه مدلی کوتاه کند. این اقدام در ابتدا می تواند یک تجربه خاص باشد،اما کم کم به درک میرسد.

قسمتهای مختلف یک کلاه

تاج

در اصل بدنه کلاه، تاج گنبد مرکزی است که از لبه بیرونی به سمت بالا امتداد دارد. نوع تاج کلاه در هر سبک و استایل متفاوت است.

 

لبه

لبه به عنوان قسمت افقی بیرون زده کلاه است. این قسمت مسیر خود را در اطراف لبه پایینی تاج باز می کند و در یک محور افقی به سمت بیرون امتداد می یابد. به روشی مشابه با تاج، خواهید دید که سبک‌های مختلفی از لبه‌ برای انتخاب وجود دارد. لبه ترکیبی از سبک و عملکرد است و عمدتا برای محافظت در برابر آفتاب استفاده می شود.

فرورفتگی

نقاط فرورفتگی کلاها، بخشی از قسمت تاج هستند. در حالی که امروزه آن ها بر اساس استایل ها طراحی می شوند و در عملکرد متفاوت هستند. نقطه فرورفتگی در هنگام گرفتن کلاه کاربرد دارد.

 پارچه آستر

پارچه داخلی کلاه، این یکی از علامتهای تجاری بسیاری از تولید کننده های کلاه است که در قسمت داخلی تاج دیده می شود و گاهی اوقات لوگوی برند را نیز نشان می دهد.

لبه دور دوزی شده

دوخت لبه، دور تا دور کلاه را احاطه می کند. که معمولاً کیفیت آن، نشان دهند کیفیت تولید هست.

چین

این قسمت از کلاه مانند یک فرورفتگی در بالای تاج است. به این ترتیب، کاربرد چین، مانند فرورفتگی در کلاه است. نوع چین در کلاه با توجه به استایل های مختلف و کاربرد آن متفاوت است.

عرق گیر

دقیقاً همان چیزی است که شما فکر می کنید. بسته به نوع کلاهی که به سر می‌کنید، می‌تواند از چندین ماده مختلف ساخته شود. به عنوان مثال، کلاه پدر و لبه پهن مردانه با کیفیت دارای مواد ضد تعریق مانند پنبه است.

فلنج

آخرین بخش از کلاه است که دقیقاً بین لبه و تاج است؛ و نقش اساسی در تعریف استایل کلاه را دارد. فلنج جلوی لبه به پشت و همچنین قسمت پهلو به پهلو کلاه را نشان می دهد. این قسمت نیز در کلاه های مختلف متفاوت است.

کلاه، تکمیل کننده‌ی استایل

کلاه یک اکسسوری است، و اکسسوری‌ها تکمیل کننده‌ی استایل هستند و اگر درست و بجا انتخاب بشن، قابلیت اینو دارن، که یک استایل را زیر و رو کنند.مثل هر اکسسوریه دیگه‌ای، کلاه هم در سبک‌های متفاوتی ارائه شده و می‌تونه تکمیل کننده‌ی استایل‌هایی در سبک اسپرت، کلاسیک، کژوال و … باشه.و میتواند یک هدیه تبلیغاتی متفاوت و جدیدی برا مشتریان شما باشد.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟