ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

کارت ویزیت در تبریز

۱- کارت ویزیت‌ بر اساس جنس
کارت‌های‌ ویزیت بر اساس جنس کاغذ و مقوایی که از آن تهیه می‌شوند دارای طول عمر متفاوتی میشود و در بازار با نام‌های گوناگونی همچون گلاسه، کتان، چوب، فلز، چرم، پی‌وی‌سی (شیشه‌ای)، با قیمت‌های خاص خود شناخته میشوند.

 کارت ‌ویزیت از جنس کتان
کارت ‌ویزیت از جنس چوب
 کارت ‌ویزیت از جنس چوب
کارت ‌ویزیت از جنس فلز
نمونه کارت ‌ویزیت از جنس پی‌وی‌سی-شیشه‌ای
کارت ‌ویزیت از جنس چرم
 کارت ‌ویزیت از جنس چرم

کارت ‌ویزیت از جنس چرم

کارت ‌ویزیت قابل خوردن

در نگاه اول ممکن است عجیب و غیراقتصادی به نظر برسد که نوعی از کارت را به مخاطبین خود ارائه دهید که خیلی زود از بین برود؛ اما در عمل با این کار، قادر خواهید بود تا نوعی از تبلیغات را به طور ویژه منتشر کرده و موجب ماندگاری خود و کسب و‌ کارتان در ذهن مشتریان شوید.

 

۲- کارت ویزیت‌ بر اساس طرح و قالب
استفاده از کارت‌های ویزیت‌ با طراحی و قالب‌های متفاوت و ویژه می‌تواند کسب و کار شما را به طور ملموس به مخاطبانتان معرفی کند.

نمونه کارت ‌ویزیت لترپرس- برجسته
لترپرس، یک روش چاپ کارت ویزیت از نوع برجسته میباشد. کارت‌های لترپرس نوعی از حس برجستگی و لوکس بودن را القا میکنند. کارت‌های برجسته به دلیل ظاهر و برجستگی‌های خاص و جذابی که دارند این امکان را برای شما به وجود می آورند تا حسی از نوع کسب و کار خود را در همان دیدار اول به مخاطبین خود انتقال دهید.

کارت ویزیت با برش خاص
نمونه کارت‌ ویزیت خلاقانه با طراحی خاص
کارت ویزیت به عنوان رابط بین کسب و کار شما و مشتریان محسوب میشود اگر می‌خواهید کارت شما به عنوان نمونه‌ی به یاد ماندنی باشد بهتر است از طرح‎‌های ساده و خسته کننده خداحافظی کرده و کارتی با اشکال و طرح‌های متفاوتی را نسبت به رقیبان به بازار رقابت ارائه دهید.

کارت ویزیت با طراحی خاص
نمونه کارت‌ ویزیت ساده
تاثیرگذاری روی مخاطبان همیشه در طرح‌های خیلی خارق العاده خلاصه نمی‌شود. گاهی اوقات یک کارت بسیار ساده و همراه با اصول و نکات حرفه‌ای طراحی کارت ویزیت می‌تواند به سرعت، توجه را نسبت به کسب و کار شما جلب کند.

کارت ویزیت ساده

نمونه کارت‌ ویزیت پرفراژ

نمونه کارت‌ ویزیت Pop Up

 

۳- کارت ویزیت‌ بر اساس پوشش
یکی از مواردی که می‌تواند در میزان طول عمر یک کارت ویزیت و حتی جذابیت ظاهری آن تاثیرگذار باشد پوشش خارجی به کار رفتهدر آن است. در این حالت متناسب با نوع پوششی که برای کارت خود انتخاب می‌کنید قادر خواهید بود میزان تاثیرگذاری و ماندگاری آن را برگزینید.

نمونه کارت ‌ویزیت با پوشش UV
در برخی مواقع می‌توان با ایجاد یک بخش براق از کارت به عنوان مثال لوگو، اسم و نام تجاری کسب و کار بر روی کارت، جلوه بیشتری را به طراحی کارت داد. پوشش‌های براق UV روشی مناسب برای این کار می‌باشند.

۴- کارت ویزیت‌ بر اساس نوع چاپ
در برخی موارد نیاز به نوعی از کارت ویزیت است که بتواند در عین سادگی و حتی برش‌های خاص، نوعی دیگر از جذابیت را در خود جای داده و توجه بیشتری را به خود جلب کند. کارت‌های همراه با طلاکوب، نقره‌کوب و هات‌فویل‌های رنگی می‌توانند این امکان را به راحتی فراهم کنند.

نمونه کارت ‌ویزیت طلاکوب

نمونه کارت ‌ویزیت نقره‌کوب

نمونه کارت ‌ویزیت هات‌فویل رنگی

 

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟