ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

چند هدیه تبلیغاتی کیوت

هدیه تبلیغاتی (( Promotional product با چند پیشنهاد کیوت،که بسیار مناسب برای بانوان و دختران جوان هستند.

خرید هدیه تبلیغاتی زنانه یکی از مهمترین گامها برای برند کردن شرکت توسط کارفرمایان و مدیران می‌باشد. این نوع هدایا برای بانوان می‌توانند شامل پک‌مانیکور و پدیکور، لوازم آرایش و کیف پول می باشد که بسیار مورد پسند است. همچنین این هدایا جنبه تبلیغاتی برای شرکت دارند. هدایای تبلیغاتی زنانه از نوع ارزان و ویژه می‌باشد که شرکت می‌تواند آن‌ها را برای معرفی برند خود بکار ببرد. معمولاً بر روی این هدایا نام شرکت و برند مورد نظر و لوگوی آن چاپ می‌شود. این عمل باعث می‌شود تا افراد اطلاعات بیشتری در مورد این کسب و کار پیدا کنند. هدایای بانوان می‌تواند شامل لوازم آرایش، دستگاه بخور و انواع سشوارهای فانتزی،اتوی مسافرتی و…. باشند که معمولاً مورد توجه و علاقه بانوان است.

در هنگام خرید هدیه زنانه که جنبه تبلیغاتی دارد‌ مهمترین چیز توجه به رنگ و طرح می‌باشد.

هدیه تبلیغاتی در تبریز ،ارزان برای عموم

هدیه تبلیغاتی در تبریز را از ما بخواهید.

چند پیشنهاد

چتر تبلیغاتی

معمولاً در هر خانه‌ای چندین چتر خاص و فانتزی با رنگ‌های زیبا وجود دارند که مختص بانوان آن خانه می‌باشند مخصوصاً اگر در محیطی زندگی کنید که بارندگی در آنجا زیاد باشد. در واقع این چتر تبلیغاتی می‌تواند یک هدیه تبلیغاتی زنانه باشد که رنگ و لوگوی خاص شرکت بر روی آن حک شده‌است و می‌توان آن را به مشتریان خانم هدیه داد.

تشک‌های یوگا

دادن تشک‌های یوگا به افرادی که آنرا نیاز دارند به همراه چاپ لوگوی مورد نظرتان بر روی این تشک‌ها خانم‌ها را خوشحال خواهد کرد و یک هدیه زنانه عالی محسوب می‌شود.

ویژگی‌های یک هدیه زنانه

یک هدیه زنانه خاص باید منحصر بفرد و به یادماندنی باشد تا برای همیشه لذت‌گرفتن این هدیه در ذهن مخاطب نقش ببندد. یک هدیه زنانه خوب باید دارای این ویژگی‌ها باشد.

  • بسته‌بندی شیک و خاص
  • توجه به گیرنده ی آن
  • کیفیت بالا
  • هنر و خلاقیت
  • خاطره‌سازی

طراحی و چاپ سررسید در تبریز

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟