ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

چند هدیه تبلیغاتی کاربردی

چند هدیه تبلیغاتی کاربردی

هدیه تبلیغاتی( Promotional Gift  )کاربردی که برای اکثر افراد میتوانند مفید باشند را با توضیحات ریز چند آیتم تولیدی در این مقاله ، خدمت شما عزیزان ارائه میکنیم.

برای ثبت سفارش همه روزه از ۹ صبح الی ۹ شب ،متوانید با شماره تلفن ۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱ تماس بگیرید.

هدیه تبلیغاتی اختصاصی

پیشنهادات ما

امروزه با گشترش زندگی مدرن و سرعت گرفتن استفاده از وسایل الکترونیکی، میان اکثر افراد جامه انتخاب هدیه تبلیغاتی کاربردی یک ایده هوشمندانه است که بازخورد خوبی برای برندتان خواهد داشت.

فلش

انواع فلشها برای تمامی صنفها و کارکنان انواع سازمانها کاربرد دارد.و این دلیلی میشود که هدیه شما کنار گذاشته نخواهد شد.و روزانه از آن استفاده شود.البته انتخاب فلشهای با کیفیت خوب ، از برندهای معتبر با حجم نسبتا قابل قبول،هرچه بیشتر تاثیر تبلیغاتی مفید خواهد داشت.

در این مقاله چند نمونه از تولیدات استودیو هانی را خدمت شما ارئه کرده ایم.

 

ماگ

ماگ و انواع لیوانها نیز یکی دیگر از پیشنهادات کاربردی ما رای انتخاب هدایای تبلیغاتی برای شما عزیزان هست.در انتخاب ماگه ا به کیفیت ساخت خود لیوان،کیفیت چاپ و بسته بندی آن  بسیار دقت کنید.چون ان محصول با موارد بهداشتی هر فرد در ارتباط خواهد بود و بسیار حائز اهمیت میباشد. در غیر اینصورت پس زده میشود و تبلیغ و هزینه شما با شکست مواجه میشود.

انواع تولیدات ماگها و فنجانها استودیو هانی را  در پیوست این مقاله مشاهده میکنید.

 

هولدر کلید

یکی دیگر از انتخابهای بجا انواع جا کلیدی و هولدر کلید است که میتواند با طرح ویژه و رنگ بندی و جنس خوبش یک ایده مفید برای تبلیغ موثر باشد.

هرگز از جاکلیدهای ارزان برا تبلیغ خود استفاده نکنید چون قطعا مورد استفاده افراد قرار نگرفته و هزینه صرفشده شما به هدر خواهد رفت.

هولدر موبایل

هولدر موبایل یکی از پر کاربردترین و ملزومات افراد شاغل در حین رانندگی است .چون از بسیار تصادفات احتمالی جلوگیری کرده و تمرکز راننده را در حین پاسخوگی یا مسیر یابی بهم نمیزند.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟