ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

چاپ در تبریز برای استیکر

چاپ در تبریز (Printing in Tabriz)برای انواع استیکر،موضوع این مقاله پیش رو میباشد.با هانی گرافیک همراه باشید.۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱

توضیحات بیشتر :

چاپ در تبریز برای انواع استیکر که با نام وینیل نیز شناخته می شود برای استفاده در مصارف مختلف مانند تبلیغات بسیار مهم است. امروزه استیکرها به صورت های رولی یا متری چاپ می شوند. در این مقاله باهانی گرافیک همراه باشید تابا ویژگی های چاپ استیکر دیواری و موارد مصرف و همچنین انواع آن بیشتر آشنا شوید.

استیکر یا وینیل چیست؟

این محصول از نوعی کاغذ به نام پی وی سی تولید می شود. ویژگی بارز این کاغذها مقاومت آن در برابر رطوبت و استحکام زیاد در برابر پاره گی است. به همین دلیل چاپ استیکر دیواری با این نوع کاغذ به آن ویژگی های مهمی می دهد. به دلیل دارا بودن چسب در قسمت پشت این استیکرها بر روی هر نوع متریال مانند: فلز، شیشه و… به خوبی می چسبند. انواع استیکر این محصول در انواع مختلفی چاپ می شود به همین دلیل از آن می توان در مصارف مختلفی استفاده نمود.

چاپ در تبریز برای استیکر

چاپ استیکر یا همان وینیل، برای برندینگ و تبلیغات در فضای واقعی کاربرد زیادی دارد. برندهای مختلف با استفاده از این استیکرها می‌توانند روی فضاهایی مثل اتوبوس‌ها تبلیغات انجام بدهند، برندشان را روی دیوار، شیشه‌ها یا سایر قسمت‌های فضای کاریشان تبلیغ کنند.ظاهر چاپ وینیل، به حد کافی زیبا و باکیفیت است که حتی در طراحی دکوراسیون داخلی ،برای ساخت آسمان مجازی یا کف‌پوش مورد استفاده قرار می‌گیرد.

قیمت چاپ استیکر

تعرفه چاپ در تبریز برای استیکر بخاطر انواع مختلفی که دارد، باید پیش از تعیین جزئیات مشخص شود. افرادی که حجم سفارش زیادی دارند و بیشتر از ۱۰۰ متر وینیل خرید می کنند، می‌توانند از قابلیت چاپ استیکر ارزان بهره ببرند. در متراژ بالا هزینه به صورت توافقی بین طرفین تعیین می‌شود.

در وب سایت هانی گرافیک، امکان محاسبه قیمت پیش از ثبت سفارش وجود ندارد. برای استفاده از این قابلیت، فقط کافی است با شماره تلفن ۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱ تماس حاصل فرماید. و جزئیات سفارشتان را مشخص کنید. بعد از آن هزینه نهایی سفارش شما با توجه به تیراژ و سایر ویژگی‌ها به شما ارسال خواهد شد.

دقت داشته باشید که علاوه بر قیمت باید به کیفیت هم توجه کنید. پس بهتر است ابتدا نمونه کارهای مجموعه مورد نظرتان را بررسی کنید و سپس سفارش بدهید. ما در مجموعه هانی گرافیک امکان چاپ استیکر شیشه ای، شیری و شبرنگ را با بالاترین کیفیت فراهم کرده‌ایم تا با خاطری آسوده و بدون نیاز به مراجعه حضوری به چاپخانه سفارشتان را ثبت کنید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟