ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

پرچم هدیه تبلیغاتی کاربردی

پرچم هدیه تبلیغاتی کاربردی
تاریخچه
پرچم قدمتی کهن در جامعه بشری و اجتماعی دارد که همواره مورد توجه و اهمیت  قرار گرفته است. هویت و نشان یک سرزمین از دیرباز با استفاده از پرچم نمایش داده شده است.هر کشور و سازمانی برای معرفی خود پرچم دارد، چاپ پرچم برای نمایش برند ضروری و مهم است. در طول تاریخ همیشه ،پرچم نماد اقتدار و یا نماد غرور برای هر ملتی بوده و همواره سعی می شود از گران ترین جنس ها و مرغوب ترین پارچه ها برای آن استفاده کنند.و سرنگونی پرچم هر کشور در جنگ ها،نماد شکست سپاهیان و نصب پرچم در هر نقطه نماد قلمری آن کشور  برروی آن منطقه قلمداد می شد.

دلایل اصلی محبوبیت پرچم بعنوان یک هدیه تبلیغاتی؟
 قیمت مناسب، عمر بالا و جذب مخاطب بیشتر بوده و طرح‌های مختلف و متنوع به جذابیت آن افزوده است.
انواع پرچم هدیه تبلیغاتی:

  • پرچم رومیزی
  • پرچم تشریفات
  • پرچم اهتزاز

۱)پرچم رومیزی
پرچم رومیزی ،عمومی ترین و کلاسیک ترین نوع پرچم در دنیا است. این پرچم ها در ابعاد ۲۰ در ۳۰ در اطراف آن با ریشه هایی متناسب با رنگ لوگوی دور دوزی می شود و لوگوی شما در وسط آن قرار می گیرد. عمومی ترین و پرفروش ترین نوع پرچم بخصوص در استودیو هانی می باشد.برای این نوع پرچم ها از پایه های سنگی استفاده می کنند و با میله استیلی نیز پرچم را بر روی آن نصب می کنند.

پرچم رومیزی لیزری
پرچم رومیزی لیزری نوع دیگری از پرچمهای رومیزی است که برای تولید این نوع پرچم، از دستگاه لیزر برای برش و چسباندن استفاده میکنند و هیچ دوختی در آن وجود ندارد. لبه‌های تیز وتمیز پرچم، آنرا به هدیه تبلیغاتی محبوب و ترند بین مشتریان ما تبدیل کرده است. در ضمن به دلیل فرم مخروطی پرچم، به راحتی فرم ایده آل خود را بعد از نصب بر روی پایه بخود میگیرد.
پرچم رومیزی تی
از دیگر انواع پرچم های رومیزی،پرچم تی  است.به دلیل شباهت به حرف انگلیسی T به این نام معروف شده و ظاهری متفاوت با سایر مدلهای رومیزی پرچم دارد. اگر دید لوگو یا طرح بر روی پرچم برای شما اولویت است،باید بگویم این پرچم از هر دو طرف دید عالی دارد. پایه این مدل پرچم خاص از جنس استیل مقاومتر و بدون تغییر رنگ تولید می‌شود.به پرچم های یادبود هم معروف هستند.نام آنهااز، به اصطلاح در زمان قدیم که در جنگ ها از آن استفاده میشد الهام گرفته شده است و در مقیاس کوچک تر برروی میز قرار می گیرند.

۲)پرچم تشریفات
این نوع پرچم هم جزو پرفروش ترین نوع پرچم ها در دنیا می باشند. این نوع پرچم ها از ساتن های مات تولید میشوندکه قابلیت چاپ دو رو دارند و اطراف این پرچم ریشه هایی با رنگ های دلخواه و متناسب با لوگو چاپ و مورد استفاده قرار می گیرد. اندازه این پرچم ها در ابعاد ۹۰ در ۱۵۰ سانتی متر می باشد.پرچم تشریفات برروی دو نوع پایه
پرچم تشریفات جیر
همان ویژگیهای پرچمهای تشریفات ساتن را دارند با اختلاف جنس پارچه مصرفی در آنها،برای این نوع پرچم ها از جیر های مات در تولید استفاده میشود.
۳)پرچم اهتزاز
نوع دیگر پرچم، پرچم اهتزاز است ،همه پرچم هایی که در ارتش های دنیا به هنگام خوانده شدن سرود ملی شان به اهتزاز در میاد از این نوع پرچمها میباشند. از این پرچم ها در ورزشگاه ها یا در سطح شهر ، در جشن های ملی و مذهبی نیز زیاد استفاده می شود. جنس آنها از ساتن است که بسته به ابعاد پرچم ضخامت متغییر دارند. معمولا برای پرچم های بزرگ و پرچم هایی که قرار است در معرض باد قرار بگیرد از جنس های بسیار ضخیم استفاده می شود که با مرور زمان از بین نروند.این پرچم ها معمولا از یک طرف به اصطلاح لوپ می خورد که بتوان چوب و یا میله را از داخل آن رد کرد. برای اجرای طرح دلخواه برروی این نوع پرچم ها، یا چاپ اسیدی یا روش گلدوزی استفاده میشو.پرچم اهتزار انواع مختلفی هم دارد مثل:

  • پرچم بادبانی
  • پرچم ساحلی


انواع پرچم برای تبلیغات
پرچم ها یک هدیه تبلیغاتی عالی برای تبلیغ کسب و کار شما هم در محیط داخلی و خارجی هستند. نصب پرچم  تبلیغاتی آسان بوده و برای جلب توجه و رساندن پیام بیزینیسی شما به آنها یک روش ایده آل است. شما می توانید از پرچم های تجاری به روش های مختلفی استفاده کنید. می‌توانید آن‌ها را در خارج از کسب‌وکارتان قرار دهید، آن‌ها را در داخل دفترتان قرار دهید ،روی میز همه کارمندانتان داشته باشید، همچنین می توانید از پرچم های تبلیغاتی برای بخشی از نمایشگاههای تجاری نیز استفاده کنید. بهتر می توانند نظر افراد را جلب کنند.وقتی با تیم مجرب و حرفه ایی دنیای پرچم بر روی یک پرچم بازاریابی سفارشی کار می‌کنید، می‌توانید مطمئن باشید که محصولی با کیفیت بالا دریافت خواهید کرد که به خوبی برند شما را نشان می‌دهد.استودیو هانی می تواند به شما کمک کند تا محصولات مناسب را انتخاب کنید و سپس گرافیک خود را با استفاده از تجهیزات با بالاترین کیفیت بر روی پرچم ها چاپ کنید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟