ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هولدر موبایل یک هدیه تبلیغاتی کاربردی

هولدر موبایل یک هدیه تبلیغاتی کاربردی
هولدر موبایل وسیله ای کاربردی،برای نگه داشتن گوشی شما هست. آنها در اشکال و اندازه های مختلف طراحی وتولید میشوند، بنابراین می توانید از میان اینهمه تنوع برای هدیه تبلیغاتی خود یکی را پیدا کنید که متناسب با نیاز و سبک مخاطب شما باشد. در مقاله پیشرو، انواع هولدر موبایل همچنین مزایا و معایب آن ها را مورد بررسی قرار می دهیم. ما همچنین نکاتی را در مورد نحوه انتخاب هولدر موبایل مناسب برای شما ارائه خواهیم داد.

لزوم وجود هولدر
تابه‌حال پشت فرمان مجبور بودید برای مسیریابی گوشی را در دست داشته باشید؟ و همه خوب می‌دانیم که این کار خطرناک است و ممکن است باعث تصادف شود. به همین خاطر هولدر موبایل بوجود آمد و در چند سال اخیر به یکی از پرفروش‌ترین لوازم جانبی بازار تبدیل شده ،که در این میان به عنوان هدیه تبلیغاتی بسیاری از شرکتها مورد استقبال قرار گرفت،
هولدرهای ارزان و بی‌کیفیت بی‌مصرف هستند و استفاده‌ای ندارند، اما با خرید بهترین هولدر موبایل برای ماشین متوجه می‌شوید که یکی از بهترین وسایلی است که می‌توانید استفاده کنید؛ هولدرها هم باعث کاهش تصادفات و هم آسان‌تر شدن کار با موبایل را حین رانندگی میسر میسازند.
هولدرها انواع مختلفی دارند، مثل هولدرهای مگنتی، هولدرهای مکشی و هولدر چسبی که باید با توجه به کارایی آن‌ها و انتظار مخاطبتان از آن، یکی را به عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب کنید.
راهنمای خرید هولدر و پایه نگهدارنده موبایل
قبل از خرید هر گونه پایه نگهدارنده موبایل باید از محدودیت هایی که برای مخاطبتان ایجاد خواهد کرد نیز آگاه باشید تا مناسب ترین استند را برای هدیه تبلیغاتی خود انتخاب کنید. فرض کنید شما هولدر گوشی ای میخواهید که در ماشین بتوان از آن استفاده کرد؛فقط یک لحظه تصور کنید بعد عبور از سرعت گیر یا هر لرزشی که برای ماشین اتفاق می افتد، گوشی از هولدر و پایه نگهدارنده اش جدا شده و به کف ماشین پرت شود؛ وحشتناک نیست؟؟ پس برای خرید هولدر گوشی مناسب ماشین حتما باید توجه کنید که حتی در هنگام لرزش و ضربه های قابل توجه، گوشی از پایه جدا نشود.

انواع هولدر موبایل برای هدیه تبلیغاتی
o هولدر برای ماشین
o هولدر داشبوردی
o هولدر موبایل جالیوانی ماشین
o هولدر موتور و دوچرخه
o هولدر برای بازی
o هولدر شارژ بی سیم
o هولدر رومیزی
o هولدر گردنی
o هولدر پاپ سوکت
o هولدر سه پایه ای
o هولدر انگشتی
o هولدر دریچه کولر
o هولدر پشت صندلی
o هولدر روی فرمان ماشین
o هولدر قابل نصب روی اسلات سی دی
o هولدر آینه عقب خودرو
o هولدر آفتابگیر ماشین
o هولدر فندکی ماشین
o مونوپاد

انواع هولدر گوشی برای ماشین، دوچرخه، موتورسیکلت و…
نگهدارنده های گوشی موبایل می توانند مغناطیسی، بازویی، گیره ای، رومیزی و … باشند که هر کدام از این مدل ها معمولا کاربرد خاص خود را دارند؛ برای مثال استند های موبایل مگنتی (مغناطیسی) بیشتر در ماشین، استند های گیره ای برای موتور سیکلت و استند های رومیزی مناسب تماشای ویدیو با موبایل یا تبلت ها می باشند.
هولدر موبایل مغناطیسی مضر یا بی خطر !!!

سر منشا آن را باید در نسل های اول صفحه نمایش های مانیتور و تلویزیون ها دید؛ آن سری از نمایشگر ها در برابر نزدیک شدن آهنربا ها دچار مشکل نمایش رنگ می شدند و گاهی این موضوع تا همیشه ادامه داشت. خوشبختانه نمایشگر های که امروزه در صفحه نمایش موبایل ها استفاده می شوند دیگر در برابر آهنربا حساس نیستند. پس امواج مغناطیسی به نمایشگر آسیب نمی رساند، برای باتری و حافظه موبایل هم به همین ترتیب.

قبل از خرید هولدرهای مغناطیسی موبایل خوب است بدانید که امواج مغناطیس بر روی جهت نما و فوکوس دوربین در موقع استفاده ممکن است تاثیر بگذارد و برای مثال بهتر است هنگام استفاده از قطب نما، گوشی را از استند مغناطیسی اش جدا کنید. در نهایت هولدر های موجود در این صفحه در صورت استفاده صحیح آسیبی به گوشی شما وارد نخواهند کرد و با خیال راحت می توانید از هولدرهای مگنتی یا مغناطیسی نیز استفاده کنید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟