ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی

انواع فلاکس هدیه تبلیغاتی(Promotional product)و شرح و توضیح آن.

  • فلاسک استیل ۲لیتری
  • فلاکس بدون شیشه استیل ۲لیتری
  • فلاکس بدون شیشه استیل
  • فلاکس کوهستان ۲۲۰۰سی سی
  • فلاکس دودی وگاتی ماندگاری بالا
  • فلاکس تاج شیشه صورتی برند رمانتیک هوم مدل
  • فلاسک مسافرتی ۸۰۰سی سی باکیفیت برند سیتا رون
  • تراول ماگ اسپرت دوجداره
  • Meer items…

فلاکس یک هدیه تبلیغاتی مفید

اکثر ما فلاسک را به عنوان وسیله ای برای گرم ماندن انواع مایعات می شناسیم. این وسیله کاربردی اولین بار در سال ۱۸۹۲ توسط یک فیزیکدان اسکاتلندی با نام جیمز دوئر استفاده شد. و پس از آن توسط شرکت آلمانی ترموس در سال ۱۹۰۴ به تولید انبوه رسید. اما بهتر است بدانیم تعریفی که ما از کاربرد فلاسک ها داریم تنها نیمی از کاربرد اصلی است. در واقع انواع فلاسک به ظروفی که برای ثابت نگه داشتن دمای غذا و یا نوشیدنی مورد استفاده قرار می گیرند، اتلاق می شود. کارایی این ظروف کاربردی به این صورت است که از انتقال دمای داخل ظرف به بیرون و بالعکس جلوگیری می نماید. و بهترین وسیله برای سفر و گشت و گذار در طبیعت است.

هدیه تبلیغاتی

برای آشنایی بیشتر با مدل های مختلف فلاسک به ادامه مقاله توجه بفرماید.

انواع فلاکس هدیه تبلیغاتی کاربردی

تراول ماگ یا فلاسک تک نفره

اکثر طبیعت گردان، ورزشکاران و کوه نوردان برای تامین نوشیدنی های خود در طول مسیر با دمای مناسب از انواع فلاسک تک نفره یا همان تراول ماگ استفاده می کنند. همانطور که می دانید ماگ به ظروف درب داری گفته می شود که گنجایشی بیشتر از یک لیوان دارند. اما استفاده از آن به صورت یک نفره است. این نوع از فلاسک های یک نفره نیز معمولا دارای گنجایشی بین نیم تا یک لیتر می باشند. که این حجم معمولا برای یک نفر کافی می باشد. و شکل ظاهری آن ها به صورت استوانه های دسته دار و یا بدون دسته می باشد. از این رو این محصولات با نام تراول ماگ نیز شناخته می شوند.

بهترین نوع تراول ماگ آن هایی است که دمای مایعات را حداقل تا ۵ ساعت ثابت نگه دارد. همچنین بو، طعم و رنگ مایعات را تغییر ندهد. از طرفی برخی از مدل های آن نیز به گونه ای است که نوشیدن چای و یا دیگر مایعات از قیمت درب آن به راحتی با باز کردن یک قفل امکان پذیر است. و به طور کلی کابرد تراول ماگ ها کاملا راحت و کارآمد می باشد. به صورتی که شما هر زمان که اراده نمایید یک نوشیدنی گرم به خصوص در فصول سرد سال به همراه دارید.

فلاسک های خانواده و هدیه تبلیغاتی

این مدل از انواع فلاسک ها نیز از لحاظ کاربرد و کارآیی درست مانند تراول ماگ ها می باشند. با این تفاوت که دارای حجم بسیار بیشتری از نوع قبلی می باشند. از این رو مناسب برای سفر های دسته جمعی و خانوادگی می باشد. و به راحتی می توان میزان زیادی چای، آبجوش و یا دیگر نوشیدنی های گرم را در طول سفر به همراه خود داشت.

فلاسک فندکی ماشین

یکی از محصولات نسبتا جدید امروزی انواع فلاسک فندکی برای ماشین ها می باشد. این محصولات قابلیت اتصال به فندک تمام ماشین ها را داشته و وظیفه آن مانند سایر فلاسک ها گرم نگه داشتن مایعات است. همچنین این محصولات نوعی تراول ماگ شناخته می شود که در قسمت درب دارای دریچه ای کوچک برای نوشیدن چای و دیگر نوشیدنی ها می باشد. و طراحی آن به گونه ای است که به راحتی در جا لیوانی ماشین ها جای می گیرند.

حجم فلاسک های فندکی چیزی حدود ۵۰۰ سی سی است. و تا حدود ۱ ساعت مایعات را گرم نگه می دارد.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟