ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی و چالشهایش

هدیه تبلیغاتی و چالشهایش

هدیه تبلیغاتی (Promotional Gift) و چالشهایش یکی از دغدغه های استودیو هانی برای سازمانها و شرکتهای بزرگ است،تا با حل این مسئله آنان را از دور باطل رها کند.

عکاسی صنعتی

سربرگ و کاربردهای آن

طراحی لوگو در تبریز امبلم

برخی از چالشهای هدیه تبلیغاتی

  • بی کیفیت بودن هدیه
  • تنوع کم در انتخاب
  • تکراری بودن هدایا
  • خنثی بودن ایده(ناب و بدیع نودن ایده)
  • کیفیت دیزاین گرافیکی هدیه
  • متناسب نبودن هدیه با صنف مبدا و مقصد

برخی از شرکتها بدون گرفتن مشاوره های تخصصی، اقدام به خرید هدایای تکراری کرده و با چالشهایی پیش روی آن روبه رو میشوند.ما در استودیو هانی همه روزه از ۹ صبح الی ۹ شب در خدمت شما عزیزان،برای ارائه مشاوره های رایگانمان هستیم.

کافیست با شماره تلفن ۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱ تماس حاصل فرماید تا یک قرار کاری برایتان تنظیم شود.

اصلی ترین چالش که در سالهای کاریمان با آن زیاد روبه رو بوده ایم،بی کیفیتی و خرابی محصول خریداری شده است،مثلا خودکاری که نمینویسد.این یک ضد تبلیغ بزرگ برای برند شماست.حتما از جاهای مطمئن و برندهای باکیفیت در خرید هدایای خود استفاده کنید.

پیشنهاد میشود به جای تارگت زدن ۱۰،۰۰۰ نفر و دادن هدیه بی کیفیت به ۱۰۰۰ نفر هدیه با کیفیت و مرغوب بدهید.

حتما در مراحل قبل از خرید،مشاوره افراد متخصص برای انتخابی بدیع و خلاق را در نظر داشته باشید.در جهانی که همه روزه برندهای مختلف قد علم میکنند،شما باید و باید متفاوت و متمایز باشید والا در بین آنهمه تبلیغ گم خواهید شد.

ایده ای را انتخاب کنید که در راستای اهداف سازمانی و برند شماست.حتما از تکرار بدور باشد.مقصد(هدیه گیرنده)را در نظر داشته باشید،هدیه شما چه کاربردهایی برای او میتواند داشته باشد؟او این هدیه را به چه وجهی میتواند در راستای اهداف تبلیغاتی شما تبلیغ کند؟

یکی دیگر از عوامل مهم در چالشهای هدیای تبیلغاتی ،زیبا نبودن دیزاین  گرافیک محصول است.نیاز نیست لوگو شما به اندازه کل صفحه ساعت دیواری،یا تقویم رومیزی را بپوشاند و زیبایی آن رامخدوش گرداند.در اینصورت شاید آنرا دور انداخته و استفاده نکنند.

سعی کنید در دیزاین گافیکی هدیه خود ،زیبایی اصل مهم و اول آن باشد،تا هرکسی رامجاب به استفاده و در نتیجه تبلیغ شما کند.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟