ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی و انواع ساعت

هدیه تبلیغاتی (Promotional product) و معرفی انواع ساعتهای تبلیغاتی را در این مقاله پیش رو خواهیم داشت.

ساعت های تبلیغاتی

یکی از جذابترین اختراعات بشر ساعت بوده و همیشه دانستن زمان و تنظیم وقت یکی از نیاز های انسان بوده بطور میانگین هر فرد در طول روز ۲۰ بار به ساعت نگاه میکند حال اگر در کنار این ساعت یک تبلیغ و برند وجود داشته باشد بطور ناخودآگاه به همین تعداد ساعت تبلیغاتی نیز دیده شده و در ذهن فرد تکرار میشوید.

این یکی از دلایل بسیار مهم استفاده از ساعت به عنوان هدیه تبلیغاتی است یعنی دیده شدن برای چندین بار در شبانه روز و البته بصورت غیر مستقیم چه چیزی برای تبلیغات و انتخاب یک هدیه تبلیغاتی از ساعت تبلیغاتی میتواند بهتر باشد.

مزایای انتخاب ساعت به عنوان هدیه تبلیغاتی

ساعت تبلیغاتی یکی از استراتژی هایی است که نسبت به دیگر روش های تبلیغاتی نسبتا ارزان قیمت تر بوده و هر کسب و کاری برای بازاریابی می تواند از آن استفاده کند. این هدیه کمک می کند تا در زمینه ی فروش محصولات موفقیت آمیزتر عمل کنید. با چاپ ساعت تبلیغاتی می توانید با یک بار هزینه کردن بارها تبلیغات انجام دهید بدون این که بخواهدی مجددا هزینه ای متحمل شوید. در این صورت محصولات شما و برند شما برای مدت زمان زیادی در معرض دید مخاطبان هدف قرار می گیرد. هرچه از ساعت های با کیفیت تری استفاده کنید، تبلیغات بلند مدت تری را می توانید انجام دهید. ساعت تبلیغاتی توسط افراد مختلف دیده می شود و از این طریق می توان به تعداد بیشتری از افراد برند خود را معرفی کرد. یکی از محصولاتی که برای تبلیغات موثر میتوان انتخاب کرد ساعت مچی تبلیغاتی است که همیشه همراه مخاطب است و آن را با خود به هر جایی میبرد. با هر بار دیدن ساعت برند شما را می بیند و در دراز مدت در ناخود آگاه فرد ثبت می شود. ساعت ها محصولاتی هستند که هر فردی حتما یکی از آن ها را در خانه دارد و برای دیدن دقیق زمان از آن استفاده می کند. اگر ساعت تبلیغاتی جذاب باشد می تواند در ذهن ها ماندگار شود و این امر شما را در بین رقبا متمایز می کند. هر محصولی که برای مشتریان سودمند باشد و کاربردی باشد احساس خوشایندی به آن ها می دهد و شما را نزد آن ها محبوب تر می کند.

انواع ساعت های تبلیغاتی

ساعت‌های دیواری تبلیغاتی همانند انواع هدایای تبلیغاتی دیگر می‌توانند از تنوع بالایی برخوردار باشند و بر اساس فاکتورهای مختلفی دسته‌بندی شوند. این ساعت‌ها از نظر جنس مواد تشکیل دهنده می‌توانند شامل انواع ساعت‌های فلزی، ساعت‌های پلاستیکی، ساعت‌های پلیمری، ساعت‌های چوبی، ساعت‌های سنگی و … باشند. از نظر طراحی و شکل هندسی نیز می‌توانند در اشکال مختلفی همچون دایره، مربع، فانتزی، لوزی، مستطیل، بیضوی، مثلث و … وجود داشته باشند. از نظر نحوه نمایش ساعت نیز می‌توانند شامل ساعت‌های دیجیتالی، ساعت‌های کلاسیک و ساعت عقربه‌ای و … باشند.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟