ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی صنایع دستی

هدیه تبلیغاتی ،اگر بخواهیم کالا یا محصولی را به عنوان صنایع دستی در نظر بگیریم حتماً می بایست آن محصول یا کالا دارای خصوصیاتی باشد، یکی از این خصوصیات داشتن پیشینه فرهنگی در تمدن، هویت و موجودیت یک مردم یا قوم یا سرزمین است. خصوصیت دیگر انست که برای تولید آن کالا احتیاج به زیرساختهای اقتصادی یا سرمایه گذاری نداشته باشد و این صنایع دستی در هر منطقه مثل شهر، روستا یا قومیتهای عشایری با توجه به امکانات و تواناییهای بالقوه همان منطقه تولید شده و بطور خودکفا و بدون اتکا به مواد و قطعات سایر مناطق توسط افراد همان سرزمین تولید گردد.

با توجه به گوناگونی قومی و همینطور امکانات سرزمینهای مختلف در ایران صنایع دستی بسیار گوناگون و متنوعی را با ریشه در تمدن و فرهنگ مناطق گوناگون در ایران شاهد هستیم و شاید ایران با توجه به گوناگونی اقوام و همینطور دارا بودن یکی از قدیمی ترین تمدنهای بشری ، یکی از پربارترین کشورها از لحاظ تنوع و گستردگی صنایع دستی در جهان است.میتواند آیتمهای مناسبی برای هدیه تبلیغاتی بدست دهد.

از مهمترین مناطق و شهرهای ایران در زمینه صنایع دستی میتوان به عشایر بختیاری استان فارس،تبریز، یزد، همدان، کرمان و اصفهان اشاره کرد.

اصفهان از جمله شهرهای ایران است که در زمینه صنایع دستی در جهان شناخته شده و معروفیت آن زبانزد است. از جمله صنایع دستی معروف اصفهان میتوان به هنر خاتم کاری، ملیله دوزی، فیروزه کوبی، سفره قلمکار، قلمزنی، مس کاری و ظروف مسی و هنر میناکاری اشاره کرد.

بدیهی است با وجود این ریشه تاریخی و زیبایی های غیرقابل تصوری که چکیده هنر هزاران سال هنرمندان سرزمینمان ایران است را بتوانیم با افتخار در زمره هدیه تبلیغاتی نفیس ، لوکس و لاکچری قرار دهیم و بی شک مورد استقبال و اقبال مدیران و تصمیم گیرندگان جهت ارائه هدایای تبلیغاتی فرهنگی قرار گیرد.

ما با استفاده از ترکیب هنر میناکاری و تذهیب و معرق کاری بخشی را بنام تندیس میناکاری برای عرضه هدایای تبلیغاتی نفیس و دارای ریشه و تمدن ایرانی جهت شرکتها، ادارات و سازمانها آماده نموده ایم که این هدایای فرهنگی را در بخش “صنایع دستی” و “تندیس میناکاری” در دسترس شما عزیزان قرار داده ایم.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟