ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی دیجیتال

هدیه تبلیغاتی(Promotional product)  دیجیتال بخشی بزرگD از هدایای تبلیغاتی را شامل می‌شوند چرا که زندگی مدرن و امروزی به وسایل دیجیتال نیاز دارد چه بهتر که این کالا هارا به عنوان هدیه دریافتیا بدهیم. به همین خاطر از محبوب ترین هدایای الکترونیکی، انواع گیفت های دیجیتال بوده که به واسطه زندگی مدرن امروزی بسیار محبوب و پرطرفدار شده است.

چرا هدیه تبلیغاتی دیجیتال؟

۱)انواع هدیه دیجیتال، مدرن و شیک هستند. از آنجایی که هدیه تبلیغاتی و سازمانی نمایانگر فرهنگ سازمان، شان و ارزش آن هستند.باید در انتخاب آن‌ها دقیق و حساس باشید تا بهترین هدیه را به افراد مهم و تاثیرگذار در توسعه برندتان اهدا کنید. انواع هدیه دیجیتال جذابیت و کلاس بالایی دارند.از سوی دیگر، در عصر فناوری هیچ هدیه‌ای به اندازه هدایای دیجیتالی تبلیغاتی کاربردی نیستد. غالب مردم در طول روز، بارها از شارژر، پاور بانک، اسپیکر، فلش مموری و دیگر وسایل دیجیتال و الکترونیک استفاده می‌کنند.

هدیه تبلیغاتی الکترونیکی

۲)حال اگر این لوازم چاپ اختصاصی لوگو و نام تجاری برند شما را بر خود داشته باشند، با هر بار استفاده این نام در ذهن مخاطب تکرار شده و حس جذاب هدیه گرفتن در وجودش تداعی می‌شود. این حس همان جادویی است که مشتری را وفادار برند شما نگه میدارد.تنوع محصولات دیجیتال هانی گرافیک بسیار بالاست. تنوع بالا، امکان انتخاب آزادانه برندها متناسب با سلیقه مخاطبان و بودجه‌شان را فراهم می‌کند.پرطرفدارترین هدایای دیجیتالی تبلیغاتی مجموعه عبارتند از: فلش مموری (کارت حافظه)، پاور بانک، ایرپاد، اسپیکر دستی، انواع هدست، شارژر فندکی، پایه موبایل، ساعت هوشمند، کابل شارژر، پد موس و…

هر کجا که نیازی باشد، فرصتی هم هست؛ برای اهداء هدایای الکترونیکی تبلیغاتی چه کاری بهتر از اینکه با نیازهای انسان مدرن در عصر دیجیتال همراه شوید! هدایای الکترونیکی شامل لوازمی هستند که برای ارتباط با فضای مجازی، در زندگی دانشجویان، کارمندان، مدیران بزرگ و همچنین مشتریان نقش مهمی را ایفا می‌کنند و اگر به صورت هدیه‌ای از جانب شما اهدا شوند، می‌توانند نام برندتان را ماندگار سازند.

به‌عنوان یک ویژگی بسیار مهم هدایای تبلیغاتی که در مورد هدایای الکترونیکی و هدایای تبلیغاتی دیجیتالی نیز صادق است، کاربردی بودن آن است. این هدایا نشان می‌دهند که به‌عنوان صاحب یک کسب‌ و کار، تا چه حد به فکر مخاطبان امروز خود هستید! همچنین این هدایا از نظر مادی دارای قیمت قابل توجهی هستند و شأن و احترام خاصی را به این روند ابراز عشق و هدیه دادن می‌افزایند.

هدایای دیجیتالی تبلیغاتی و الکترونیکی تبلیغاتی در قالب فلش مموری، اسپیکر تبلیغاتی، شارژر فندکی، ایرپاد، هدست، استند موبایل و البته ساعت و دستبند هوشمند از اقلام پرکاربرد هدایای تبلیغاتی هستند و فضای خوبی را برای درج پیام تبلیغاتی در اختیار شما قرار می‌دهند. خصوصاً هدایای الکترونیکی مانند فلش مموری تبلیغاتی، از فضای خوبی برای ثبت انواع داده‌های تصویری، ویدیویی و متنی در مورد اطلاعات و افتخارات کسب‌ و کارتان برخوردار است؛ و می‌تواند با یک بسته‌بندی شکیل و جذاب اثری ماندگار را بر ذهن و روح مخاطب بر جای گذارد‌.­

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟