ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی در تبریز و نمایشگاهها

هدیه تبلیغاتی در تبریز و نمایشگاهها

هدیه تبلیغاتی در تبریز ( Promotional gift in Tabriz) برای انواع نمایشگاهها، میتوانند یکی از گزینه های زیر باشند .پیشنهاد هانی گرافیک میتواند،به شما دوست عزیزی که بدنبال انتخاب هدیه تبلیغاتی در تبریز برای انواع نمایشگاهها هستی، این میتواند باشد که با خلاقیت در ایده و اجرا، همچنین نوع انتخاب محصول خود چند قدم از رقبای خود پیشی بگیر.

هارد باکس در تبریز

کارت ویزیت در تبریز

نقاشی

درهمه این مراحل هانی گرافیک در کنار شماست.کافیست با شماره تلفن ۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱ تماس بگیرید.

 

پیشنهادات استودیو هانی

  • خودکار با کیفیت و خلاق
  • دفترچه یادداشت ویژه
  • ساک دستی خاص
  • کلاه آفتابگیر متفاوت
  • تخته شاسی(زیردستی) خلاق

همه مجموعه حتما یکبار خودکار رابه عنوان هدیه تبلیغاتی انتخاب و خرید کرده اند.اما چرا و چگونه میتوان متفاوت و ویزه بود؟

یک طراح خلاق و مبتکر میتواند به شما در این زمینه کمک شایانی بکند.تا از یک هدیه تبلیغاتی تکراری فکر و ایده جدیدی بیرون بکشید.

تخته شاسی یا همان زیر دستی موردی است که اگر در غرفه ای به عنوان هدیه به بازدید کنندگان داده شود غریب به ۹۰ درصد آنها امکان استفاده از آن در همان محل را خواهند داشت.چون یک کالای کاربردی و بسیار مفید است که  یاداشت برداری و نت نویسی سرپایی را آسانتر میکند.

پس شما میتوانید طراحی واجرای یک تخته شاسی، مینی ، زیبا و شیک همچنین کاربردی،را در برنامه خود داشته باشید و با کمک گرفتن از طراحان متخصص هانی گرافیک آن را به شکلی ویژه طراحی و تولید کنید.

شاید برای شما هم پیش آمده که در هر نمایشگاهی ، تعدادی ساک دستی جمع میکنیدکه از شکل ، جنس و رنگشان خوشتان نمیاد و همین دلیلی میشود تا از آن استفاده نکنید.تصور کنید کیفدستی شما طوریطراحی بشود که هر کسی داوطلبانه آن را به هر محلی برای حمل وسایل شخصی خود ببرد.مانند ساکهای برند ای بزرگ جهانی،چه اتفاقی خواهد افتاد؟شما به سرعت و با صرف هزینه بسیار کم معروف میشوید.

پس از تکرار دیگران و تقلید ایده های موفق قبلی دست بردارید با کارشناس هانی گرافیک تماس بگیر تا راهنمایت کند.۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟