ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی در تبریز تندیس

هدیه تبلیغاتی در تبریز تندیس

هدیه تبلیغاتی در تبریز (Promotional gift in Tabriz) و انواع تندیس که در مقاله پیش رو به آن خواهیم پرداخت.این هدیه تبلیغاتی در تبریز، بیشتر در کنفرانسها و سمینارهای ویا جشنواره های دولتی یا خصوصی استفاده میشوند.

طراحی و تولید تندیس

استفاده از یادبود در اکثر جشنواره ها و کمفرانسها بیش تر جنبه تبلیغاتی به خود گرفته است . در ادامه به مراحل طراحی و ساخت تندیس و انواع آن اشاره می کنیم.

سفارش:

نخستین مرحله برای ساخت مجسمه و لوح تقدیر، دریافت سفارش و اطلاعات همراه آن از مشتری است. تحویل و زمان کار به تعداد سفارش، جنس کار ، و طرح مد نظر، بستگی دارد. در خصوص قیمت هم بگوییم که مهم ترین عامل تعیین کننده نوع مجسمه و جنس آن است.

 

طراحی:

بخش اصلی دیگر ساخت تندیس، طراحی آن است. طرحی که روی قالب زده می شود علاوه بر زیبایی باید با مفهوم باشد تا فرد به محض دیدن حس و حال خوبی داشته باشد. نکته مهم این است که طراحی زیبا و خلاق می تواند بر قیمت قالب بیافزاید.

ساخت:

برای ساخت یادبود از دستگاه لیزر استفاده می کنند و حک کردن طرح ها روی قالب توسط سیستم انجام شده و برش لیزری هم به کمک دستگاه CNC صورت می گیرد تا طرح دقیق و بدون کوچک ترین مشکل حاصل شود. بعد از به پایان رسیدن ساخت، یادبود را آبکاری و رنگ آمیزی می کنند.

سوالات متداول

برای ساخت تندیس از چه ابزارهایی استفاده می شود؟

برای تندیس از دستگاه لیزر و حک کردن طرح ها روی تندیس توسط سیستم انجام شده و برش قالب ها هم به کمک دستگاه CNC صورت می گیرد تا طرح دقیق و بدون کوچک ترین ایراد اجرا شود.

تندیس از چه متریالهایی ساخته می شود؟

تندیس ها میتوانند با متریال های مختلف از جمله چوب، ورق های پلکسی گلاس، سنگ مرمر، طلا، گچ و… در ابعاد و طرح های مختلف طراحی شوند.

 

تندیس لوگو چیست؟

تندیس ها به گونه ساخته می شوند که یک لوگو (آرم و نشان) یا هر نوشته ای روی آن قرار می گیرد. از این مجسمه ها برای ایجاد خاطره و به عنوان یک یادبود استفاده می کنند.

تندیس چیست؟

تندیس یا همان یادبود را می ‌توان نوعی نماد یا اثر هنری تلقی کرد. در زبان عامیانه این لغت را با نام هایی همچون تندیس، قالب، مجسمه، کبیره، تصویر، کالبد و… استفاده می کنند.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟