ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی در تبریز بصورت مصرفی

هدیه تبلیغاتی در تبریز بصورت مصرفی

هدیه تبلیغاتی در تبریز (Promotional product in Tabriz) بصورت مصرفی میتواند مواردی مانند:گل،شکلات،خوراکی یا موارد عطاری باشد.یعنی داستان این نوع هدایا، با هدیه گرفتن و مصرفش تمام میشود، مثلا برای تولید کننده یک کارخانه شیرینی شکلات چقدر زیبا میتواند باشد اگر از محصولات خود در قالبی متفاوت و ماثر در زمینه هدیه تبلبغاتی در تبریز بهره ببرد.

 

درست است این نوع هدایای تبلیغاتی با یک بار مصرف، از بین میروند ولی نوعی تبلیغ ماثر برای برند و محصول شما خواهند بود.فراموش نکنید که هدیه ای مثل گل با کارکرد مصرفی و زود گذرش تاثیر صد چندان بر قشر خاصی دارد.

طراحی و چاپ سررسید در تبریز

هدیه تبلیغاتی ویژه

 

درباره مصرف هدیه تبلیغاتی در تبریز

نوشیدنی های تبلیغاتی

یکی از هدایای تبلیغاتی رایج مصرفی،میتواند نوشیدنی‌های تبلیغاتی باشد. ظروف تبلیغاتی که برای این نوشیدنی‌ها استفاده می‌شوند عبارتند از بطری آب، لیوان سرامیکی، ظروف شیشه‌ای و … . این ظروف می‌تواند یکبار مصرف و یا چد بار مصرف باشند.

اگر از وسایل یکبار مصرف استفاده کنید پس از استفاده به دور ریخته خواهند شد،ولی یک پیشنهاد ویژه دارم و آن اینکه از ظروف تبلیغاتی برای این کار استفاده کنید.استفاده از این دسته از هدایای هم اکنون بسیار پر کاربرد بوده به خصوص در همایشها میتواند انتخابی هوشمندانه باشد . زیرا علاوه بر این که شخص از مزایای خوراکی آن استفاده می‌کند،  ظروف نیز در زندگی روزمره او کاربرد خواهدداشت.

شما میتوانید هدایای تبیلغاتی مصرفی خود را در کیف دستیهای با کیفیت و ماندگاری بالا تقدیم مشتریان هدف خود کنید.

 

برای دادن هدیه ای مانند گل میتوانید از باکهاس خاصی که فقط برای برند شما طراحی و تولید شده و همچنین با لوگو شما اختصاصی شده است،استفاده کنید.

با این کار چند هدف رابخوبی نشانه رفته اید،همم محصول خود را به مشتری معرفی کرده اید هم حس خوب و منحصر به فرد در وی خلق کرده اید، همچنین یک کالای ماندگار را کنارش به وی هدیه داده اید که سالیان زیادی میتواند تبلیغ برند شما باشد.

طراحی و چاپ کارت ویزیت در تبریز

طراحی لوگو در تبریز را با ما تجربه کنید

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟