ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی در تبریز برای نوروز

هدیه تبلیغاتی در تبریز (Promotional goods in Tabriz) برای عید نوروز را در این مقاله بررسی خواهیم کرد،با هانی گرافیک همراه باشید. ۰۳۷۹۰۵۰۴۲۱

هدایای تبلیغاتی عید نوروز

یکی از مهم‌ترین وقتها برای استفاده از هدیه تبلیغاتی در تبریز،عید نوروز و هدیه نوروزی است. می‌توانید با مشاورهای رایگان با هانی گرافیک و انتخاب هدایای تبلیغاتی با طرح‌هایی متناسب برند خود، از این فرصت بهترین نتیجه‌ها را بگیرید. حتی امکان سفارشی‌سازی برای اغلب گیفت تبلیغاتی در این ایام وجود دارند.

اگر شما هم صاحب کسب‌وکار هستید، پیشنهاد می‌کنیم به بهانه سال نو و عید نوروز به مخاطبین خود هدایای مختلفی ارائه دهید. هدایای تبلیغاتی نوروزی که شامل تقویم، سررسید، ست مدیریتی و… هستند، می‌توانند برای مشتریان و همکاران شما بسیار به یادماندنی باشند. به دلیل تنوع بسیار زیاد در هدایای تبلیغاتی، یکی از پرطرفدارترین تبلیغات بین کسب‌وکارها، استفاده از هدایای عید نوروز است. هدیه دادن به کارمندان یکی از روش‌های قدردانی از زحمات و تلاش‌های یک ساله آن‌ها است که منجر به دلگرمی کارمندان در مجموعه و کار می‌شود. این هدایا با توجه به بودجه شما قابل سفارش است. با ما همراه باشید تا بیشتر با هدایای تبلیغاتی نوروز آشنا شوید.

پکیج هدیه تبلیغاتی در تبریز و  نوروزی

زمانی که به دنبال خرید هدیه تبلیغاتی نوروز ۱۴۰۳ هستید، باید بدانید که چه پک هدیه نوروزی را خریداری کنید که احساس خوبی به مخاطبین شما بدهد. عید نوروز هم مانند دیگر اعیاد ما ایرانیان، دارای سمبل‌های خاصی است. چه بهتر که اقدام به خرید هدیه عید نوروزی کنیم که حاوی این سمبل‌ها باشد. هانی گرافیک هر ساله انواع هدایای نوروزی از قبیل کادو عید نوروز برای بچه ها، کادو عید به کارمندان، کادو عید نوروز به دختربچه ها، کادوی عید نوروز برای خانم ها، کادوی عید نوروز به تازه عروس، کادوی عید نوروز به آقایان و یا حتی هدیه عید نوروز برای دانش آموزان را با نهایت دقت و وسواس طراحی و تولید میکند.

واقعیت این است که بودجه و سلیقه شما تاثیر بسیار زیادی در انتخابتان خواهد داشت. ولی اگر به دنبال بهترین کادوی عید نوروز هستید، بهتر است که به دنبال خرید پک‌های هدیه‌ای یا به اصطلاح باکس هدیه نوروز باشید که دارای سمبل‌های عید نوروز هستند. آینه، ظروف مسی برای چیدن سفره هفت سین، سفره‌های‌ ترمه و قلمکاری برای سفره هفت سین، آجیل خوری و … از جمله محصولات مناسبی‌اند که می‌توانند در پک هدیه عید نوروز قرار داده شوند.

انواع هدیه ی تبلیغاتی در تبریز برای عید

یک شرکت یا مؤسسه برای خرید هدیه ی تبلیغاتی در تبریز برای عید نوروز می‌تواند به لیست هدایای تبلیغاتی ویژه شب عید نگاهی بیندازد و متناسب با نیاز و سلیقه مخاطبان خود هدیه موردنظر را انتخاب کند. در زیر برای مثال به چند نمونه از هدایای تبلیغاتی برای عید نوروز اشاره شده است:

کتاب

در سال‌های اخیر برای گسترش فرهنگ کتاب‌خوانی، اهل فرهنگ به مردم توصیه می‌کنند در جشن نوروز کتاب به دیگران هدیه بدهند. نوبل گیفت هم در امر گسترش کتاب‌خوانی کتاب‌های نفیسی را در لیست فروش هدایای تبلیغاتی عید قرار داده است. کتاب‌های نفیسی که در نوبل گیفت ارائه می‌شود شامل:

 • کتاب تبلیغاتی دیوان حافظ
 • کتاب گلستان سعدی
 • کتاب قرآن تبلیغاتی
 • ست کتاب خیام تبلیغاتی

تقویم و سررسید

یکی از کاربردی‌ترین هدایای تبلیغاتی برای عید، تقویم است. تقویم موردنیاز هر فرد است. تقویم‌ها جز هدایای تبلیغاتی مقرون‌به‌صرفه هستند؛ پس اگر قیمت هدایای تبلیغاتی عید برایتان مهم است می‌توانید به انواع این تقویم‌ها در هانی گرافیک فکر کنید. در زیر به چندین مدل مختلف تقویم اشاره می‌شود.

 • تقویم رومیزی تبلیغاتی
 • تقویم مدیریتی
 • تقویم رومیزی چوبی
 • تقویم رومیزی با گل طبیعی
 • تقویم رومیزی ساعت دار
 • تقویم رومیزی چوبی گردان
 • تقویم رومیزی با جاکارتی
بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟