ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی و تولید انواع لیوان و ماگ در تبریز

هدیه تبلیغاتی در تبریز انواع لیوان و ماگ

ماگها و لیوانهای تبلیغاتی یکی از پرفروشترین هدیه تبلیغاتی در تبریز بشمار میاید. برای سفارش هدیه تبلیغاتی در تبریز با زیر شاخه ی انواع لیوانهای تبلیغاتی از استودیوی تبلیغاتی هانی، می‌توانید یک کار با طراحی بدیع داشته باشید که هم به عنوان یک وسیله کاربردی با شکوه شناخته می‌شود هم میتواند قسمتی از مفهوم برند شمارا به مشتریانتان انتقال دهد.پس از طراحی لیوان برای تبلیغات غافل نباشید.

سفارش لیوان و ماگهای تبلیغاتی

یکی از بهترین گزینه های هدیه تبلیغاتی در تبریز، لیوانهای تبلیغاتی هستند. لیوان معمولا وسیله ای است که همه نوع شغلهایی به آن احتیاج دارن و معمولا در محیط کار هم زیاد مورد استفاده است. پس اگر شما لوگوی خود را روی یک لیوان در قالبی ماثر چاپ کنید احتمال اینکه دیده بشید و مورد توجه قرار بگیرید خیلی زیاد است. پیشنهاد استودیو تبلیغاتی هانی برای انتخاب جنس لیوان قطعا سرامیکی است بخاطر شیکی و دوام و حس مطلوبی که هنگام استفاده به مشتری خواهد داد.

نکاتی مهم هنگام انتخاب لیوان و ماگ تبلیغاتی

با وجود تنوع بالای هدیه تبلیغاتی در تبریز، از این میان ماگ به دلیل ظاهر جذاب ، در کمپین‌های تبلیغاتی و بین مخاطبین طرفداران بیشتری دارد. ماگ نه تنها برای گزینه های هدیه تبلیغاتی بلکه برای هدیه دادن نیز، انتخاب مطلوبیست.

با وجود اینکه ماگ و لیوانهای تبلیغاتی، به نسبت سایر هدایای تبلیغاتی قیمت بالاتری دارند؛ اما باز هم یکی از پر طرفدارترین هدیه تبلیغاتی در تبریز محسوب میشوند.

در انتخاب کیفیت و جنس لیوانها دقت کنید تا بهترین کالا با بهترین کیفیت را برگزینید. اگر لیوان یا ماگ تبلیغاتی انتخاب شده از کیفیت مناسبی برخوردار نبوده و بعد از یکبار استفاده، از داخل ترک بردارند کمپین تبلیغاتی شما شکست خواهد خورد. پس برای حفظ اعتبار شرکت، هدایایی با کیفیت و ماندگاری بالای انتخاب کنید.

علاوه بر کیفیت و زیبایی ظاهری لیوان و ماگ تبلیغاتی اصل مهم طریقه انتقال مفهوم مدنظر در آن قالب هست که چرایی و چگونگیش را طراحان حرفه ای استودیوی تبلیغاتی هانی برعهده خواهند داشت. پس برای رنگ ،نوع، طراحی،اندازه و … لوگوی برند خود روی لیوان وقت گذاشته حساسیت به خرج بدهید. لیوان و ماگ تبلیغاتی، باید با طراحی و رنگ زیبایی که دارند نظر هر مخاطبی را به خود جلب کنند.

ایده بدیع و تازه و کیفیت چاپ نیز در این مرحله، اهمیت خاص خود را دارد. به شما توصیه می‌کنیم، برای اینکه کمپین تبلیغاتی برندتان به بهترین نتیجه برسد از خدمات استودیو تبلیغاتی هانی استفاده کنید.

انواع

سرامیکی

شیشه ای (برفی)

پلاستیکی

فلزی

کاغذی

انتخاب لیوان تبلیغاتی ( هدیه تبلیغاتی در تبریز) به صرفه است یا نه؟

ماگ و لیوان تبلیغاتی، در گروه هدیه تبلیغاتی کلاسیک و قدیمی قرار می‌گیرد؛ این روش به نسبت سایر هدیه‌ها مانند فلش مموری، کیف یا ست مدیریتی، از قیمت مناسب‌تری برخوردار است. با این انتخاب ، شما با قیمتی مقرون به صرفه تری برای کمپین تبلیغاتی خود تعداد زیادی لیوان به مشتریان خود هدیه می‌دهید. انتخاب ماگ و لیوان تبلیغاتی، حتی برای کمپین و بازاریابی شرکت‌های تازه کار و کسب و کار‌های کوچک نیز مناسب است. به عبارتی مدیران یک واحد تجاری، با صرف هزینه‌ای مناسب در تبلیغات به بالا‌ترین بازدهی خواهند رسید.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟