ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی در تبریز ،ارزان برای عموم

هدیه تبلیغاتی در تبریز ،ارزان برای عموم

هدیه تبلیغاتی در تبریز( Promotional gift in Tabriz ) ارزان قیمت با هدف عمومی در فضاهایی مثل نمایشگاهها،نیز به نوبه خد بسیار پرطرفدار و پرکار هست.در این مقاله به شرح چند پیشنهاد برای هدیه دادن در فضاهای عمومی مثل سمینارها یا فضاهای نمایشگاهی و….. اشاره خواهیم کرد.

پیشنهادات ما

تمامی آیتمها بالا و انواع هدیه تبلیغاتی در تبریز را میتوانید، در مقالات هایلات شده،و در تیتر مقالات هدیه تبلیغاتی ،به طور کامل برررسی و مطالعه بکنید.

کلاه

امروز با استایلهای مختلف میتوان کلا پوشید و یا  در فضای باز و تفریحی و نمایشگاههی که نیاز هست صورت از نور آفتاب محافظت شود،کلاه یک انتخاب بسیار هوشمندانه میتواند باشد.همچنین استایل مردانه و زنانه در سبک اسپورت چندان فرقی باهم ندارندو طراحی تولید یک نوع کلاه میتواند برای هر دو جنسیت مخاطبتان،انتخاب شود،که نیازی به نگرانی در سایز بودن یا ست شده با مخاطب مورد نظر را  ندارد.

خودکار

خودکار یک کالا مصرف روزانه بسیار بالا برای دانش آموزان، مدرسین، دانشجویان، کارمندان ،حتی قشر خانه دار برای انواع یادداشت برداری و ….است.پس انتخاب آن به عوان هدایای تبلیغاتی میتوانند انتخاب هشمندانه و بجایی باشد به شرط اینکه در انتخاب آن به چند فاکتور دقت کنیم.جنس مرغوب بدنه و تازگی مرکب است.بسیار از خودکارهای ارزان قیمت تبلیغاتی ،در اثر دپو یا انبار شدن خشک شده و نوشتن با آنها بسیار دشوار میگردد.این کار یک ضد تبلیغ اساسی برای برند شماست.

 

دفترچه یادداشت

این ایتم نیز یک انتخاب مناسب و نسبتا ارزان قیمت برای هدیه دادن در فضاهایی است که ازدیاد جمعیت دارد و شما نمیوانید تعداد آنها را ازقبل پیش بینی کرده باشد.در عین حال یک هدیه کاربردی بسیار مفید برای انواع صنفها حتی زنان خانه دار میباشد.

 

تقویم جیبی

با انتخاب این هدیه شما ۳۶۰ روز سال را با آن مخاطب هدفتان همراه شده اید،و این یعنی یک موفقیت بزرگ در تبلیغات.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟