ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

هدیه تبلیغاتی باارزش پاور بانک

هدیه تبلیغاتی باارزش پاور بانک

پاوربانک هدیه تبلیغاتی همراه

در سال های اخیر،بخاطر گسترش شبکه های مجازی و افزایش ارتباطات بیزینسی از از طریق نت، استفاده از پاوربانک‌ها نیز به میزان قابل توجهی افزایش یافته است. زیرا روشی بسیار آسان را برای شارژ تلفن‌های هوشمند و سایر دستگاه‌ها در صورت دور بودن از برق ارائه داده‌اند.و باعث میشود خارج از خانه و حل کار بودن دلیلی برای ادامه دادن کار نشود. پاوربانک‌ها برای تامین برق قابل حمل برای شارژ باتری مانند تلفن‌های همراه و سایر موارد مشابه که دارای رابط هستند. همچنین برای آن دسته از دستگاه‌هایی که می‌توانند به صورت بی‌سیم شارژ شوند نیز کاربرد دارد.به همین علت یکی از پرطرفدار ترین نوع هدیه تبلیغاتی هستند.

 

انواع پاور بانک‌ها

پاوربانک‌ها در اشکال و اندازه‌های مختلفی متناسب با افراد مختلف و نیازهای آنها طراحی شده اند. بدیهی است که ابعاد یکی از معیارهای اصلی در انتخاب انواع پاور بانک به عنوان هدیه تبلیغاتی است ، اما موارد دیگری نیز همچون قدرت پاور بانک رنگ و ….وجود دارد که می تواند در نظر گرفته شود. در اینجا به تعدادی از انواع پاور بانک اشاره میکنیم

هدیه تبلغاتی

  • پاور بانک استاندارد:

این پاوربانک ها به طور معمول از یک شارژر استاندارد شارژ می‌شوند. در این مدل معمولا چند ردیف لامپ کوچک یا یک صفحه نمایش الفبایی عددی ساده وجود دارد که سطح شارژ را به عنوان درصد شارژ کامل نشان می دهد. پس از شارژ کامل، از این پاوربانک می‌توان برای شارژ دستگاه های دیگر استفاده کرد.که میتوان آنان را از پروفروشترین نوع پاوربانکها به عنوان هدیه تبلیغاتی شمرد.

  • پاور بانک خورشیدی:

همانطور که از نام آن پیداست، این پاوربانک‌ها می‌توانند از نور خورشید برای شارژ استفاده کنند. برای این کار آنها پنل‌های فتوولتائیک دارند. این مدل فقط در صورت قرار گرفتن در معرض نور خورشید می تواند باتری داخلی را شارژ کند.

  • پاوربانک بی‌سیم:

با وجود ابزارهای زیادی مانند تلفن ، هدفون و موارد مشابه که اکنون قابلیت شارژ بی‌سیم را دارند، تولید پاوربانک بی‌سیم هم کاملا قابل‌ انتظار بود. این پاوربانک‌ها از استاندارد استفاده می‌کنند که تقریباً توسط همه دستگاه‌های الکترونیکی قابل شارژ بی‌سیم پذیرفته شده است.که میتوانند به عنوان یک هدیه تبلیغاتی لوکس و جدید در نظر گرفته شوند.

شارژ پاور بانک ها

سطح شارژ قابل ذخیره در پاوربانک‌ها با افزایش نیاز افراد و پیشرفت وسایل الکترونیکی متغییر است. پاور بانک‌های قدیمی دارای ظرفیت حدود ۱۰۰۰ میلی آمپر ساعت بودند، در حالی که برخی از جدیدترین آنها می‌توانند ظرفیت‌های عظیم ۲۵۰۰۰ میلی آمپر ساعت را ساپورت کنند.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟