ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

فلش مموری ( هدیه تبلیغاتی در تبریز )

فلش مموری (هدیه تبلیغاتی در تبریز)

انواع فلش مموری هدیه تبلیغاتی در تبریز از لحاظ ظاهری

 • فلش مموری ساده
 • فلش مموری فانتزی یا تزئینی
 • فلش مموری لوکس یا حرفه ای
 • فلش مموری بند انگشتی

فلش مموری چیست؟

تراشه ای است که می توان برای ذخیره سازی اطلاعات از آن استفاده کرد.کاربران می توانند داده های موجود را بخوانند و  یا ذخیره بکنند. این دستگاه کوچک ذخیره سازی به گونه ای طراحی شده است که کوچکتر از یک دیسک ذخیره سازی معمولی هست و حمل و نقل آسانتری هم دارد.حافظه‌های مبتنی بر نیمه‌هادی‌ها و با ظهور این مواد،امکان ساخت ترانزیستورهای سریع را ایجاد کرده اندتا به یکی از سخت‌افزارهای جانبی مهم در فناوری کامپیوتری تبدیل شوند.حافظه جانبی یا همان مموری میتواند بر اساس ظرفیت ذخیره‌سازی ، انواع داده‌ها را در خود ذخیره کرده و برای انتقال آنها بین کامپیوترها مورد استفاده قرار گیرد.

انواع مموریها از نظر ظرفیت، فناوری ساخت، استاندارد اتصال به کامپیوتر و فاکتورهای دیگر قابل‌ تقسیم بندی هستند.

حافظه فلش یا همان فلش مموری یکی از رایج‌ترین و پرکاربردترین انواع مموری است که امروزه تقریباً در هر خانه‌ای، با ظرفیت‌های متنوع وجود دارد.سیر تکامل این حافظه‌ها باعث شده است که نمونه‌های جدید با ظرفیت‌های بسیار بالا و سرعت‌های انتقال اطلاعات فوق‌العاده، امروزه در دسترس همگان باشد.

انواع فلش مموری‌های ضد آب و ضدضربه، و همچنین مقاوم در برابر دماهای بالا یا پایین نیز امروزه به یاری فناوری‌های ساخت پیشرفته دربازار یافت میشوند.

استفاده از این تکنولوژی‌ها، ذخیره‌سازی را تقریباً در هر محیطی ممکن می‌سازد.تنوع قیمت فلش‌های موجود در بازار نیز بر اساس فاکتورهای زیادی همچون شرکت سازنده، گارانتی، ظرفیت و سرعت انتقال اطلاعات تعیین می‌شود. اگر قصد دارید یک فلش مموری به عنوان هدیه تبلیغاتی در تبریز خریداری کنید و به دنبال شناخت انواع فلش آن ، قیمت‌ها و همچنین نمونه‌های موجود در بازار هستید، در این مقاله به تمامی سوالات شما پاسخ داده میشود.

انواع فلش مموری یکی از انواع پرفروش هدیه تبلیغاتی در تبریز میباشد.

فلش مموری آهنگ چیست؟

فلش مموری می تواند برای ذخیره سازی یا انتقال موسیقی از یک دستگاه به دستگاه دیگر نیز مورد استفاده قرار گیرند. بسیاری از آنها به اندازه های کوچک و با دارا بودن قابلیت حمل اطلاعات طراحی شده اند. علت این امر، به این دلیل است که بیشتر افرادی که می خواهند آهنگ ها را همراه خود داشته باشند، دسترسی آن را راحت می کند.

هدیه تبلیغاتی در تبریز

حجمهای استاندارد انواع فلش مموری

۱۲۸      مگابایت        —         ۲۵۶     مگابایت         —         ۵۱۲     مگابایت           —       ۱         گیگابایت         

۲          گیگابایت       —         ۴         گیگابایت        —          ۸        گیگابایت          —        ۱۶       گیگابایت    

۳۲       گیگابایت       —          ۶۴      گیگابایت         —         ۱۲۸     گیگابایت         —         ۲۵۶    گیگابایت       

۵۱۲     گیگابایت       —          ۱        ترابایت           —          ۲       ترابایت           

نکات مهم در رابطه با انواع فلش مموری

فلش مموری‌ها از جنبه‌های زیر مورد بررسی قرار میگیرند.

کیفیت حافظه

فکر می‌کنید تنها تفاوت فلش مموری‌ها در میزان ظرفیت آن‌هاست؟ کاملا در اشتباه هستید! کیفیت حافظه استفاده شده در آن‌ها مهمترین موردی است که باید به آن توجه کنید.با مشاهده فلش یا مطالعه مشخصات آن، نمی‌توانید از کیفیت حافظه فلش مموریها مطلع شوید. تنها راهکار برای اینکه مطمئن شوید حافظه بکار رفته در فلش مموری مورد نظر شما از کیفیت بالایی برخوردار است، خرید از جای مطمئن میباشد.استودی هانی عرضه کننده انواع هدیه تبلیغاتی در تبریز باکیفیت و ضمانت اجرای است.

ظرفیت حافظه

ظرفیت حافظه یکی دیگر از مواردی است که باعث تفاوت انواع فلش مموری می‌شود. با افزایش کیفیت دوربین‌های گوشی‌های هوشمند و بطور کلی افزایش حجم فایل‌های اجرای توسط هنرمندان حرفه ای، در حال حاضر فلش مموری‌های ۱۶ و ۳۲ گیگابایت طرفداران بیشتری بین هدیه تبلیغاتی در تبریز پیدا کرده اند.در صورتی که ظرفیت‌های بالاتری مثل ۲۵۶ یا ۵۱۲ گیگابایت نیاز دارید، خرید هارد اکسترنال قطعا برای شما پیشنهاد میشود.

کاربرد انواع فلش مموری

 • تلفن همراه
 • کامپیوتر و لپ تاپ
 • دوربین‌ دیجیتال
 • تلویزیون‌ هوشمند
 • سیستم‌های GPS
 • سیستم‌های امنیتی
 • تجهیزات نظامی
 • ارتباطات و شبکه
 • درایوهای SSD
 • برش لیزر و CNC
 • تجهیزات پزشکی
بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟