ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

فلاکس هدیه تبلیغاتی در تبریز

فلاکس هدیه تبلیغاتی در تبریز

ویژگیهای فلاسک مرغوب برای انتخاب هدیه تبلیغاتی در تبریز

فلاسک، جزء ضروری ترین وسایل هنگام مسافرت است. ایرانی ها که عاشق چای هستند، در بسیاری از مواقع، فلاسک چای را با خود به همراه میبرند. اما باید بدانید که برای خرید انواع فلاسک،به عنوان هدیه تبلیغاتی در تبریز، حتماً باید به یک سری نکات توجه کنید تا خرید این محصولات از نوع با کیفیت باشد،چرا که قرار است شما آنرا به عنوان یک هدیه تقدیم افرادی بکنید که روزانه با آن سرو کار دارند.

 

در هنگام خرید فلاسک باید به جنس آن توجه کنید. فلاسک ها با جنس های مختلف ساخته می شوند.

هدیه تبلیغاتی در تبریز

نوع پلاستیکی این محصولات قیمت ارزانی دارد که برای خرید آن نیاز به هزینه زیادی نیست.اما نوع استیل یا فولاد ضدزنگ این محصولات، دارای کیفیت بالاتری بوده و احتمال ماندگاری ا بیشتر نیز دارند. معمولا نوع پلاستیکی این محصولات خوبی ندارد و در مدت زمان کوتاهی خراب می شوند.

انواع فلاسک برای انتخاب هدیه تبلیغاتی در تبریز

به طور کلی باید بدانید که فلاسک ها نوعی ظرف ، از جنس فلز، شیشه و پلاستیک هستند که دارای دیواره ‌های میان تهی بوده و فضای بازی که در بین دیواره بیرونی و درونی آنها وجود دارد،و پر از گاز است، باعث می‌شود مایعات درون آنها گرم بماند. با شنیدن نام فلاسک، ذهن افراد به سمت نوشیدنی‌هایی مانند چای یا آب داغ می رود.

اما باید بدانید که فلاسک ها دو خاصیت سرد نگه داشتن و گرم نگه داشتن را تواما دارا هستند. انواع فلاسک های مرغوب می توانند مدت زمان زیادی میتوانند مواد و مایعات درون خود را گرم و خنک نگه دارند. این محصولات به گونه ای طراحی شده اند که هنگامی که درب آن ها قفل باشد، مایعات درون آن ها به بیرون نمی ریزد.

فلاسک ها به دو نوع کلی تقسیم بندی می گردند. یکی از فلاسک ها دمایی و نوع دیگر فلاسک مخصوص الکل است. فلاسک دمایی دو کار را به صورت همزمان انجام می دهد. مایعات گرم را گرم و مایعات سرد را سرد  نگه می دارد. این فلاسک برای گرم نگه داشتن انواع نوشیدنی های گرم مثل چای، شیر و قهوه مناسب است. و دارای کیفیت بالایی نیز هستند.

اگر دنبال انتخاب هدیه تبلغاتی در تبریز هستید؟انواع فلاکسهابرای افرادی مثل کارمندان بانک،ورزشکاران حرفه ای،رانندگان و …. بسیار گزینه مناسی هست.

 

البته می‌توان از انواع فلاسک برای نوشیدنی های سرد مثل آب میوه نیز استفاده نمود. فلاسک های دمایی، دارای قیمتی مقرون به صرفه هستند. این فلاسک ها طعم نوشیدنی ها را تغییر نمی دهند. این نوع محصولات مناسب برای بیرون از منزل نیز می باشند، به این دلیل که در دمای محیط مایعات درون خود را گرم یا کاملا سرد نگه میدارند.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟