ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

عکاسی تخصصی صنعتی

عکاسی تخصصی صنعتی

در عصر امروزی اگر دارای استعداد یا هنری هستید. برای شکوفا کردن نیاز به تخصص و مهارت کافی مخصوصا در حوزه ی عکاسی تخصصی صنعتی دارید. عکاسی را بدون شک میتوان یکی از شاخه های هنری نام برد مثل همه ی حرفه ها و هنرها تخصص داشتن در این رشته نقش بسزایی در بالا بردن جایگاه آن در جامعه ی امروزی دارد.

معنای عکس از طریق تفکر و مهارت های عکاسی بیرون می آید. نه از طریق بیان آن، یعنی داشتن دوربین های حرفه ای یا گوشی های هوشمند عکاسی تخصصی مثل شکار لحظه هاست. مثلا شاید عکاسی اگر بتواندبا کمک آگاهی و تفکر خود لحظه ها را ثبت کند.

 

که سالها در خاطرات افراد و حتی در تاریخ بماند. و انسان هر لحظه این تصویر را نظاره کند  ذهنش به دورانی برمیگردد. که موجب شور و نشاط میشود. در حال حاضر به گزارش برخی از گروه های خبری و تحلیل، تفسیر و پژوهشهایی که صورت گرفته حاکی از آن است.

که گشترش و بیشرفت زیاد وسایل ارتباطات جمعی و فناوری هایی که به شکل فراگیر در دسترس تمام افراد قرار میگیرد. بیشتر مهارت هایی که در سالهای گذشته شکلی تخصصی و حرفه ای به خود داشتند. را در حال حاضر میدانی برای بروزهنر و خودنمایی برای خیلی از افراد بصورت بدل میباشد.

عکاسی تخصصی صنعتی را میتوان به یکی از مهمترین باب در این عرصه  دانست تخصصی و حرفه ای بودن این هنر در سال گذشته در تسلط افراد خاصی بود. چون ابزار و مهارت های بهره گیری از آن را داشتن ولی به مرور زمان و به سبب پیشرفت ابزار و فناوری ها،تعریف های گوناگون این هنر را نیز به چالش کشیده است لذا آگاهی از موارد ذکر شده موجب میشود.

که عکس بتواند یک ابزار ارتباطی با اتصال میان موضوعاتی که تولید میکند. و درک مخاطب از آن موضوعات داشته باشد را ایجاد کردند. بعضی پیامی که برای افراد منتقل میشود. بواسطه ی آگاهی وصل و انتقال می یابد هرچه این آگاهی بهتر و جامع تر باشد. پیام واضع تر و آسانتر منتقل میگردد.

 

هدف از جمع آوری این مطالب این است. که شما را با مجموعه ی هانی گرافیک آشنا سازیم. این گروه با داشتن کادری مهارت دیده و وسایل بروز و پیشرفته بستری مناسب برای شما مشتریان عزیز فراهم ساخته است.

برای کسب اطلاعات بیشتر با مدیر و کارشناس این مجموعه ارتباط بر قرار کنید. تا با مشاوره ی بهتر انتخاب صحیح تری داشته باشید این تیم تخصصی در تلاش هست تا کارهای شمارا بموقع و سروقت انجام دهد.

۰۹۳۷۹۰۵۰۴۲۱

عکاسی صنعتی چیست؟

عکاسی صنعتی یا همام Commercial Photography)) علاوه بر داشتن جنبه های هنری که در مقالات قبلی نیز به آن اشاره نمودیم. موجب تقویت پل های ارتباطی میان مشتریان میشود. این ارتباطات سبب ایجاد کسب و کار میباشد.

یعنی با وجود هنر و ابزار های پیشرفته و افرادی که در این حوزه مهارت کافی دیده اند مسیر مناسب برای کالاها و خدمات قروشندگان بوده که این تصاویر جذاب و چشمگیر است. که اعتماد مشتریان را به آسانی جلب می نماید.

از این روآغاز مسیر برند سازی هموارتر میگردد. عکس را میتوان اولین گام برای ارتباط میان مشتریان با محصولات نامید. بنابراین عکس باید از طریق افراد فرهیخته و با تجربه و با استفاده از ابزار های پیشرفته تهیه گردد. چون هر چقدر کیفیت عکس بیشتر باشد. افراد بیشتری برای خود جلب خواهد.

کرد هر مشتری باید محصولات را بطور طبیعی و واقعی آن در یک قاب عکس مشاهده کند. چون آینه تمام نمای مشخصات به همراه ویژه گی های محصولات میباشد. و از طریق عکس استارت زده خواهد شد و اولین تاثیر مثبتی هست که روی مشتری خواهد گذاشت حالا فرض کنید.

که سوژه ی مورد نظرتان یک محصول تجاری هست در این موقع سبک عکاسی با سبک های دیگر کاملا فرق خواهد کرد. یک عکاس ماهر باید تمام جزئیات عکاسی را به خوبی بداند. و در موارد مختلف بتواند از آنها بطور مناسب بهره گیری کند اگربخواهیم عکاسی صنعتی را تعریف کنیم.

عکاسی از هر محصول همچون خدمات ،برای تبلیغ ،نمایش و فراهم کردن محیط مناسب جهت آگاهی ساختن مردم از حضور این برند برای کسب و کار در عصر امروزی در دنیای تجاری میباشد. این عکس ها در موارد مختلفی مانند بروشور، مجله، تراکت های تبلیغاتی ، سایت و در فضاهای مجازی مورد استفاده قرار میگیرد.

مجموعه ی هانی گرافیک یکی از حرفه ای ترین عکاسی در تبریز بحساب می آید. که با تچهیزات پیشرفته که درزمینه ی  تمام مواردی که به آنها اشاره کردیم فعالیت می نماید.

تاثیر انواع عکاسی صنعتی بر کسب و کار شما

در حال حاضر ما دارای فرهنگ بصری هستیم. و عکس یک وسیله ی مناسب برای ظبت و ثبت تصورات ذهنمان میباشد. و به ما کمک میکند تا بدون اینکه مطلبی را بخوانیم موضوع آن را با یک نگاه درک کنیم. و مواردی که درآن عکس میباشد.

بدون  تلف کردن وقت و هزینه به را حتی به جزئیات آن پی ببریم در عصر امروزه که تلفن همراه  در میان افراد در سراسر جهان مخصوصا ما ایرانیان یکی از وسایل مهم بحساب می آید. لذا با در اختیار داشتن عکس های تبلیغاتی بهتر و زیباتر پیش از همیشه دارای اهمیت میباشد.

 

در ادامه این مطالب به بررسی عکس های تبلیغاتی برند که تاثیر فراوانی در مورد بالا بردن آمارهایی که اخیرا جمع اوری کردیم دارد. و بنا به شرح زیر میباشد.

۱-مطبوعاتی که همراه با عکس منتشر میشود. تقریبا بیشتر از مواردی است که بطور آنلاین بازدید گردیده اند.

۲-حدود ۶۰ درصد از افراد مصرف کننده که به وسیله ی جستوجوی آنلاین بهره گیری می کنند ترجیح میدهند. با کسب و کاردر ارتباط باشند که لیست آن تصویر میباشد.

۳-تقریبا ۷۰ درصد از خریداران وبسایت تجارت الکترونیک بیان می کنند. که تصویر هر محصول در موقع تصمیم گیری خریدشان دارای اهمیت ویژه میباشد.

انواع عکاسی صنعتی

همانطور که در مطالب بالا اشاره داشتیم عکاسی صنعتی یکی از وسیع ترین و مهمترین موضوع در این حوزه میباشد.و انواع مختلفی از عکاسی در زیر مجموعه های آن قرار گرفته است. در ادامه ی مطالب به بعضی ار اساس ترین شاخه های عکاسی پرداختیم. هدف ما آشنا سازی شما ارز این شاخه ها میباشد.

عکاسی تبلیغاتی

برای اینکه مواردی همچون کالاها، خدمات ،برند بهتر و دقیق تر به نمایش بگذاریم از عکاسی تبلیغاتی میتوان استفاده کرد. یا اگرمیخواهیم  فردی را در تبلیغات چاپی مانند مجلات ، روزنامه ها ، بروشورها و…..قرار دهیم از این نوع عکاسی بهره گیری میکنیم.

تا اهداف خود را بهتر و راحتر به مخاطبین خود برسانیم اگر دقت کرده باشید در انواع سایتها ، تبلیغات تلویزیونی ، تبلیغات دیجیتالی ، انواع بروشورها و……در این حوزه ی عکاسی برای تبلیغات یک کالا یا خدمات دیگر استفاده میشود. عکاسی تبلیغاتی را میتوان یکی از مهمترین و محبوبترین زیر شاخه های عکاسی دانست.

 

زیرا هدف اصلی آن تشویق و راهنمایی افراد به خرید میباشد. مجموعه ی هانی گرافیک نیز این بستر را برای مشتریان عزیز فراهم نموده است. لذا با برقرای تماس و مشاوره ی مناسب میتوانید به اهداف خود برسید.

عکاسی هوایی

عکاسی هوایی نیز یکی دیگر از زیر شاخه های عکاسی صنعتی به حساب می آید. در این موارد تصاویراز طریق ارتفاع بالاتری گرفته میشود. و عکاسان با در اختیار داشتن دوربین های بروز و پیشرفته به را حتی می توانند.

عکس هایی از درون هلیکوپترها، سیتم های هواپیمایی ، پاراشوت (چتر نجات)  و یا از بالونها تهیه کنند. مواردی که در عکسهای هوایی بهره گیری میشود عبارتنداز فاصله کانونی، تعداد فریم‎ها، علائم اطمینان، پوشش استریوسکوپیک، خطوط هوایی و نقشه‎های راهنما میباشد.

عکاسی معماری و نمای داخلی

عکاسی معماری و نمای داخلی از آن دسته از عکاسی صنعتی و تخصصی مباشد. شامل عکسبرداری از ساختمان و محیط داخلی آن ها مانند بنا ها و نمای درونی یک خانه و یا رستوران همراه با هر گونه فضایی میشود.

عکاسان در این زمینه با استفاده از تکنیک‎های نورپردازی و عکاسی زیبایی یک نما یا فضا های درونی آن را به تصویر میکشند. با توجه به موارد ذکر شده این دسته از عکاسی را در تبلیغات یک رستوران ، آپارتمانهایی که شامل وبسایت های مشاوره ی املاک و همچنین منازل ها و موضوعات گوناگون دیگر که میتوان از آن ها یا کرد برای جذب مشتریان مورد استفاده قرار گیرد.

عکاسی تخصصی صنعتی
عکاسی تخصصی صنعتی
عکاسی ماشین

عکاسی تخصصی: در حوزه ی عکاسی ماشین که از طریق شرکتهای ماشین سازی و واسطه های ماشین مورد استفاده قرار میگیرد. تا از یک برند جدید با ماشین های فعلی که در اختیار شرکت میباشد. را عکاسی کنند تا قادر باشند.

به کمک آن آگاهی مشتریان را از ویژگیهای یک ماشین و فواید ای که همراه دارد را افزایش دهند. با توجه به این که افراد اشتیاق بیشتری به ماسین ها دارند، عکاسی ماشین متقاضیان زیادی را در خود جا داده است به همین سبب هست.

که رتبه ی این عکاسی روز بروز در حال اقزایش یافتن است. این شاخه ی عکاسی توانایی بیشتری دارد. تا ویژگی ممتاز و بروز را که در یک ماشین می توان مشاهد کرد را به تصویر کشد.

عکاسی غذا

عکاسی غذا یک کار تخصصی از زیر شاخه های عکاسی صنعتی  بحساب می آید. این صنعت در میان افراد محبوبیت خاصی دارد و در طول دهه ی گذشته مخصوصا در سالهای اخیر با رشد سریعی روبرو شده از این رو سطح متقاضیان جهت عکاسانی که میتوانند. از غذاها و منوهای گوناگون عکس تهیه کنند افرایش یافته است.

عکاسی محصول

عکاسی محصول در شرکتهای تولید کالا امربسیار مهمی است. عکاسان باید در حوزه ی کاری خود جدی باشند تا تصاویری با کیفیت بالاتری از محصولات تهیه کنند. تا شرکتها و کارخانه ها به طور مطلوبی بتوانند کالای خودشان را در بین مشتریان تبلیغ نمایند. و از طرفی بستری یمناسب جهت خرید کالا فراهم کنند این نوع عکاسی چندین دهه است که میان تولید کنند گان کالا رواج یافته است.

عکاسی خبری

عکاسی خبری را میتوان هنری برای این زمینه دانست که از نظر خبری اهمیت زیادی دارند معمولا این نوع عکاسی بر حسب مباحث روز میباشد. تا اخباری با مدرک معتبری به تصویرکشیده شود.تهیه عکس در حوزه خبری همیشه ساده به نظر نمیرسد.

و گاهی اوقات با خطرات زیادی روبرو هستند که شاید زندگی آنها را نیز تهدید نماید. این شاخه از عکاسی صنعتی و تخصصی است که عکسهایی از یک رویداد مهم همراه با شادیها و موضوعات مختلفی که در دنیا جاری میباشد رو ظبت و ثبت می کنند.

 

ازاین نوع عکسها در کانالهای خبری، پرتال‎های خبری آنلاین و جاهای مختلفی دیگر استفاده می کنند.تا حقیقت یک رویدادی که رخ میدهد واقعت آن را به گوش همگان رسانده باشند.

عکاسی ورزشی

بیشتر افراد از این نوع عکاسی آشنایی دارند مخصوصا قشر جوان که به دنبال ورزش مورد علاقه خودشان هستند. و به علت ارزش خبری در میان عکاسان دارای رتبه ی بیشتری میباشد.

عکاسان در این حوزه همیشه در پی آن هستند. که مهمترین و حساسترین اتفاقات دنیای ورزشی را به موقع ظبت و ثبت کنند.نوشتن اخبارورزشی ، اخبار مربوط به بازیکنان قرداد آنها ، انتقال به باشگاهای دیگر و رسانی کردن همه ی رویدادها ی جهان هست.

از دوربین های بروز و تجهیزات پیشرفته در عکاسی ورزشی به کارگرفته میباشد. و از بازیکنان در همه حال تصاویر بهتری تهیه می کنند که از اهمیت ویژه ای برخوردار هست.

عکاسی جواهرات

عکاسی جواهرات را به گونه ای می توان قلب جواهرات دانست. که با به تصور کشاندن جنبه های زیبایی یک حلقه ،دستبند و گردنبند میتواند مشتریان را شگفتزده کنند تا آنها را به راحتی جلب نمایند.

شرکت های جواهر سازی یا افراد دست اندرکار در حوزه ی عکاسی جواهرات محصولات خود را بصورت های مختلف همچون بروشورها، مجلات، تبلیغات دیجیتالی و کانالهای رسانه ی اجتماعی به نمایش میگذارند. بسیاری از مدیران شرکت های جواهرسازی به این باورند.

 

که همه ی کارهای مربوط به کسب کارشان را خودشان انجام دهند اما زمانی که بحث تبلیغات از طریق عکس به میان می آید. کمی دشوار میشود چون این کار تنها باید بدست افراد مهارت دیده انجام گردد.

اگر علاقه دارید از عکسایی که دروب‎سایت، بیلبوردها، تبلیغات چاپی یا رسانه اجتماعی استفاده می کنند. بهره مند شوید باید بگوییم که تصمیم بهتری گرفته اید چون این عکاسی هست. که با حرف های جذاب خود باعث افزایش شهرت برای کسب و کارتان خواد شد.

در پایان از مخاطبین عزیز دعوت به عمل می آید تا برای کسب اطلاعات بیشتر به سایت مراجعه فرمایید. یا با کارشناس تیم تخصصی ما تماس بر قرار نمایید.

 

 

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟