ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی و چاپ سررسید در تبریز

طراحی و چاپ سررسید درتبریز

سررسید از جمله پرفروشترین هدیه تبلیغاتی در تبریز محسوب میشوند که از طرف مشتریان استودیوی هانی برای هدیه دادن انتخاب میشود که این امر به افزایش دیده شدن برند آنان کمک می ‌کند. چه این هدایا در یک نمایشگاه تجاری به‌ عنوان جزوه ‌ای برای مشتریان بالقوه داده شوند، ویا در طول یک مناسبت اعیادی برای مشتریان احتمالی ارسال شوند.نتایج مثبت زیادی را به بازر خواهد داشت.

تعداد کمی هدیه تبلیغاتی در تبریز وجود دارند که به اندازه سررسیدهای تبلیغاتی استودیوی هانی با کیفیت بالا برای مشتریان محبوبیت داشته و در معرفی برند کسب و کار شما موثر باشند. با این تعریف، برخی از مزایای طراحی و چاپ، زمان طراحی و چاپ سررسید ها را از نظر میگذرانیم.

 

چرا داشتن سررسید اهمیت دارد ؟

نکات کلیدی دربارۀ طراحی و چاپ سررسید

اندازه های استاندارد سررسید (قطع)

طراحی صفحات داخلی سررسید

جلد در سررسید

نکات صحافی سررسید

نقش لوگو در سررسید

جنس کاغذ و جلد  سررسید

چرا داشتن سررسید اهمیت دارد ؟

ارائه هدیه تبلیغاتی در تبریز به مشتریان در سال جدید، رسمی قدیمی است که بیزینسهای این شهر انجام میدهند. و سالنامه نیز یک استراتژی عالی برای بازاریابی به حساب میآید، زیرا هم می‌تواند یک ایده و هدیه کاربردی برای مشتری باشد و هم به افراد کمک ‌کند تا برند و محصولات خود را به شکلی مؤثرتری در داخل صفحات آن معرفی کنند.

 

چرایی و فواید چاپ سررسید عبارتند از:

به برندینگ کمک می‌کند

چاپ سالنامه کاری ضروری برای برندینگ و توسعه نام و آوازه کسب و کار است بخصوص برای بیزینسهای بزرگ و نامدار. مشتری شما در تمام طول سال، از آن استفاده خواهد کرد و به‌طور منظم در معرض دید همراهان و مشتریان وی نیز هست. هر بار که کاربر، از سررسید تبلیغاتی شما برای یادداشت برداری، تنظیم قرارهای کاری، نگاهی اجمالی به برنامه‌های روزانه، بررسی تقویم و سایر موارد استفاده می‌کند، برند شما را نیز می‌بینید و این یادآوری روزانه به افزایش فروش شما کمک میکند.

با مشتری ارتباط مؤثری ایجاد می‌کند

نکته مهم در مورد سررسید این است که، سالنامه از بسیاری از کالاهای تبلیغاتی دیگر کاربردی تر است! ممکن است دیگر تبلیغات چاپی دور انداخته شوند، مانند: کار ویزیت یا کاتالوگ و بروشور. حتی ممکن است تبلیغات در تلویزیون از دید مخاطب رد شود. اما برای در مورد سررسید اینطور نیست یادداشت‌های روزانه، سررسید عالی است زیرا به کاربر کمک می‌کند تا بر اساس تقویم، کارهای خود را برنامه‌ریزی کند. و اگر در این میان از ایده های هدیه تبلیغاتی در تبریز استودیو هانی استفاده کنید، خود میتواند با کانسپتهای اختصاصی این اثر گذاری را صد چندان کند.ما در استودیوی تبلیغاتی خود به دنبال ایجاد حس متمایز و شاخص برای برند شما در ذهن مخاطبتان هستیم.ایده هایی که حتی در قالب و دیزاین سررسید ایجاد کرده و آن را ماندگارتر میکنیم.

آیا فکر می کنید در سال گذشته بهترین گزینه را انتخاب نکرده اید و یا از کیفیت سررسیدی که به شما تحویل داده شد راضی نبودید؟

کسب اطلاعات کافی همچنین انتخاب مرکز فعال، بهترین گزینه شما برای داشتنسررسید  مناسب است. همکاران ما در استودوی تبلیغاتی هانی قصد دارند در این راه شما را یاری دهند. لذا تجربه نزدیک به یک دهه ی خود در حوزه طراحی و فروش سررسید را به صورت مشاوره رایگان ­­در اختیار شما قرارمیدهند.

 

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟