ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی و تولید جاکلیدی در تبریز

جاکلیدی و انواع آن

هدیه تبلیغاتی درتبریز

جاکلیدی (جاسوئیچی) به ابزاری گفته می‌شود که به منظور نگهداری کلید مورد استفاده است. به طور کلی به ابزاری که کلید یا دسته کلید و سوئیچ خودرو به آن اضافه شود و هر زمان در دسترس باشد، جاکلیدی گفته می‌شود. جاکلیدی امروزه  صرفا یک وسیله‌ی کاربردی نیست بلکه به عنوان اکسسوری شناخته میشود که با جنس های مختلف تولید‌ می‌شود، جاکلیدها در تنوع رنگ و جنس‌های مختلف وجود دارد و شما با توجه به سلیقه خود می‌توانید یکی از آنها را انتخاب و خریداری نمایید.

این نوع هدیه تبلیغاتی در تبریز بیشتر برای مراکزی که با خودرو و رانندگان سرو کار دارند بسیار هدیه مناسی هست.

تفاوت میان جاکلیدی و جاسوییچی چیست؟

جاکلیدی برای نگهداری کلید و جاسوییچی برای نگهداری سوییچ خودرو مناسب هست. تفاوت میان کلید و سوییچ بسیار واضح است،و اساسا تفاوتی میان جاسوییچی و جاکلیدی وجود ندارد و می‌توان هریک از آنها را به‌جای دیگری استفاده کرد. اما برخی مدل‌های جاکلیدی که به‌صورت یک کیف کوچک طراحی می‌شوند و مجموعه سوییچ و دزدگیر ماشین را می‌توان به‌راحتی درون آن جای داد، برای نگهداری سوییچ مناسب‌تر هستند.

مدلهای جاکلیدی

همانطور که پیشتر اشاره کردیم جاکلیدی‌های موجود در بازار دارای طرح و مدل‌های مختلفی هستند. توصیه می‌کنیم برای خرید جاکلیدی به مدل و سبک طراحی آن توجه نمایید. برخی مدل‌های کلی آن عبارتنداز:

جاکلیدی پسرانه و دخترانه ، جاسوییچی چرم، جاکلیدی چرم، جاکلیدی کیفی، ، جاکلیدی لاکچری، جاکلیدی اداری و غیره.

همچنین رنگ جاکلیدی نیز مهم است. برخی جاکلیدی‌ها دارای رنگ روشن و شاد هستند و برخی تیره رنگ می‌باشند. اگر مشتریان شما از دسته افرادی هستید که امکان دارد جاکلیدیشان زودبه‌زود کثیف ‌شود، توصیه می‌کنیم یک جاکلیدی چرمی به رنگ‌های تیره مثل مشکی و قهوه‌ای هدیه دهید.

نکات مهم در زمان انتخاب جا کلیدی

نوع جاکلیدی

یکی از نکات مهمی که به هنگام خرید هدیه تبلیغاتی در تبریز باید به آن توجه کرد مشتریانتان هستند که قرار است  از این محصول در چه فضایی استفاده کنند؟ آیا جاکلیدی را برای کلیدهای خود نیاز دارند و یا به عنوان یک اکسسوری و آویز مورد استفاده قرار می‌دهند.فضای کاری تمیز و مرتب دارند یا مثل رانندگان ماشینهای سنگین احتمال کثیفی آن هست؟ نوع استفاده در انتخاب رنگ و شکل آن بسیار تاثیر دارد. مقاومت جنس محصول در برابر سایش ، کشیدگی، آب و فرسودگی مهمتر است یا زیبایی در شکل ظاهری محصول؟

چنس جاکلیدی

برای ساخت یک جاکلیدی از متریال‌های گوناگون مثل چرم، پلاستیک، فلز، پارچه و … استفاده می شود که وابسته به نوع کاربرد آن را انتخاب می‌کنند.

اندازه جاکلیدی

در گذشته تعداد کلید‌ها زیاد بود و مجبور به استفاده از جاکلیدی‌های بزرگ بودیم اما امروزه با وجود ریموت ها و درب‌های دیجیتال و همچنین تنوع در تولید و متریال باعث شده تا جاکلیدی‌ها در کنار کاربردی بودنشان جنبه ی تزئینی  نیز داشته باشند، حتی امروزه به عنوان یک اکسسوری هدیه تبلیغاتی در تبریز  بسیار مورد اقبال است. اما در صورت کلی صرفا برای استفاده‌ توجه به اندازه آن مهم است.

آیا جاکلیدی چرم می‌تواند هدیه مناسبتی باشد؟

اگر به دنبال دادن هدیه تبلیغاتی با قیمت مناسب از طرفی شیکی و زیبای آن هستید، جاکلیدی چرم را به عنوان هدیه مناسب انتخاب نمایید. جاکلیدی چرم طبیعی، جاسوییچی چرم اصل و همچنین انواع دسته کلید کیف چرمی، همگی کالاهایی شیک و لاکچری هستند.

نکته‌ بسیار مهمی که بهتر است هنگام انتخاب هدیه تبلیغاتی در تبریز به آن دقت شود، درنظر گرفتن سلیقه ‌گیرنده هدیه است.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟