ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی و اجرای گچ بری دکوراسیون داخلی در تبریز

کاربرد اجرای گچ بری

دکوراسیون داخلی در تبریز ،و هنر گچ بری جهت زیباتر نمودن و لوکس نمودن سقف ها و دیوارها استفاده می گردد. با این وجود امروزه از طراحی و اجرای گچ بری دستی بیشتر در فضاهای عمومی مانند مسجد ها، زیارت گاه ها، هتل ها، رستوران ها و سایر فضاهای این چنینی استفاده می شود. البته شایان ذکر است که امروزه در خیلی از منازل مسکونی با متراژ بالا و لوکس نیز از گچبری های دستی استفاده می گردد. که حال و هوایی قصرگونه و لوکس را برای هر فضایی به ارمغان می آورد.

مزایای گچ بری در دکوراسیون داخلی در تبریز

این روزها بسیاری از مردم به دنبال استفاده از گچ بری های بی نظیر در ساختمان های لوکس و دکوراسیون داخلی منزل خود هستند. تا بتوانند بهترین طراحی و اجرا به سبک کلاسیک را در لوکس ترین حالت در فضای داخلی و خارجی ساختمان خود پیاده سازی نمایند. با اینکه امروزه هنر گچ بری دچار تغییر اساسی گردیده است. اما هنوز هم هنر گچ بری به صورت دستی طرفداران زیادی را دارا می باشد. شما نیز می توانید برای دریافت مشاوره به بهترین نحو در خصوص طراحی و اجرای گچبری با گروه معماری روما در ارتباط باشید.

انواع روش های اجرای گچ بری

به طور کلی انواع گچ بری به دو روش طراحی و اجرا می گردند. که هردوی آنها طبق سلایق کارفرماهای عزیزمان ابتدا در نرم افزار های معماری طراحی می گردند و پس از تایید به مرحله اجرا می رسند. روش اجرای هرکدام از این گچبری ها مختص به خود آنها می باشد.

دکوراسیون داخلی در تبریز با هانی گرافیک

از مزایای استفاده از گچ بری پیش ساخته می توان به راحتی کار، سرعت اجرای بالا و اقتصادی بودن آن اشاره نمود. روش اجرای گچ بری به صورت پیش ساخته به این صورت است که ابتدا طرح های مورد نظر در این روش از قبل به صورت قالبی آماده می شوند. که نسبت به روش گچبری دستی طرح های محدودتری را دارا می باشند. سپس به سرعت با ابزار و وسایل مورد استفاده در این روش اجرا می گردد.

روش اجرای گچ بری به صورت دستی و سنتی نیز که به دلیل با ارزش بودن از نظر هنر غنی قدیمی و تنوع بالا و نامحدود طرح و عمری بودن این نوع سبک اجرا به این گونه است. که طرح موردنظر به صورت دستی و توسط استادکار مجرب روی سطح موردنظر پیاده گردیده و سپس با گچ و ابزار های مورد لزوم اجرا می گردد.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟