ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی لوگو در تبریز

تعرفه ی طراحی لوگو بر چه اساس است؟

استودیوی تبلیغاتی هانی یکی از مراکز شاخص طراحی لوگو در تبریز است لوگو نماد بصری برند شماست. این اولین چیزی است که مردم هنگام تعامل با کسب و کار شما می بینند، بنابراین مهم است که مطمئن شوید که به حد کافی حرفه ای طراحی شده باشد.

در مجموعه ی هانی قیمت طراحی لوگو در تبریز بر اساس نوع بیزینس مشتری/ زمان و انرژی صرف شده و البته ایده آل مشتری از لوگو محاسبه میشود.علاوه بر آن تعرفه ای نیز برای طراحی لوگو از سوی انجمن صنفی طراحان گرافیک ایران اعلام می گردد که در این مقاله سعی داریم تا این مطالب را بسط داده و برای شما مشتریان عزیز روشن کنیم.

 

تاثیر سطح طراح در تعرفه ی طراحی لوگو

به طور کلی می توان گفت که تعرفه طراحی لوگودر تبریز   نیز همانند دیگر شهرها ثابت نیست و بستگی به عوامل زیادی دارد. شما حتی می توانید با استفاده از نرم افزارها یا گوشی تلفن خودتان لوگو طراحی کنید. اما موثرترین عامل تعیین کننده  هزینه طراحی لوگو طراح گرافیک است. طبعا اگر شما با یک طراح گرافیک و کارکشته ای کار کنید، هزینه طراحی لوگو شما بالا خواهد بود اما آیا ارزشش را ندارد؟هرکسی را بهر کاری نساخته اند؟در دنیای که پر از تخصصهای جزئی است باید کار را به دست کاردان سپرد و از طف کردن زمان خود و سازمان مان با افراد غیر مرتبط جدا خودداری کرد.چون احتمالا بودن در جای نامرتبط هدف طراحی و اهداف سازمانی مارا منحرف خواهد کرد.

در این بین دانشجویان خلاق و فارغ التحصیلهای تازه کار که به دنبال رزومه ی کاری هستند نیز وجود دارند. قیمت طراحی لوگو ارزان را بیشتر در این بین می توانید پیدا کنید. فارغ از بحث سطح طراح گرافیک نوع لوگوی درخواستی نیز می تواند در تعیین تعرفه ی لوگوی شما موثر باشد.

اما کاری کاری که از یک طراح حرفه ای تحویل خواهید گرفت بالطبع خیلی متمایز خواهد بود.پس در مرحله انتخاب طراح و آژانس دیزاین بسیار وسواس به خرج داده و بعد از آن کار را با اطمینان به وی بسپارید.

هزینه طراحی لوگو برند توسط افراد حرفه ای و مشهور

هزینه ی طراحی لوگو توسط طراحان مشهور و اساتید طراحی لوگو در تبریز به نسبت دیگر گروه ها بالاتر خواهد بود ولی به نسبت کیفیت و استاندارد این طراحان کیفیت بالاتری از طراحی را به شما تحویل خواهند داد. ولی انتقادی که به این نوع طراحی می توان داشت این است که در این روش به صورت انفرادی انجام می شود و عقل و خرد جمعی در این زمینه زیاد دخیل نخواهد بود.

هزینه یا سرمایه گذاری؟

لوگو پرستیژ برند شما است .هزینه ی صرف شده بر آن را بیشتر سرمایه گذاری بدانید. شما با یک لوگو منحصر به فرد می توانید خودتان را در جوامع مربوط معرفی کنید و به عنوان یک برند متمایز یاد شوید. همچنین یک  لوگوحرفه ای میتواند پیام حرفه ای کسب و کار شما را به گوش مشتریان و همکارانتان برساند. هزینه طراحی لوگو حرفه ای هزینه ای است که برای پیشرفت کسب و کار خود  سرمایه گذاری میکنید.

تاثیر بیزینس در تعرفه ی طراحی لوگو؟

نوع کسب و کار شما قیمت نهایی طراحی لوگو را تعیین می کند.چگونه؟ شما گزینه های بسیار زیادی از سایت های آنلاین با قیمت طراحی لوگو متفاوت گرفته و در آن سو طراحان کارکشته با نرخ میلیونی را مقابل خود دارید. به عنوان مثال کوچک و یا استارتاپ های نوپا توان مالی پرداخت هزینه های بالا را ندارند و بالجبار از طراحان گرافیک آماتور و یا شرکت های ارزان قیمت یا همچنین سایت های قالبهای آماده بهره می گیرند.

قیمت طراحی لوگو را بودجه و خواست شما از لوگو شما تعیین می کند. طراحی لوگو مسئله بسیار مهمی برای برند شماست اما نه تا اندازه ای که بخواهید تمامی سرمایه کسب و کارتان را بر سر آن خرج کنید. اگر یک کسب و کار تازه کار هستید بهتر است به سراغ طراحی های نیمه حرفه ای بروید تا با قیمت کمتری بتوانید یک لوگو مناسب که شما را تا سال ها همراهی کند داشته باشید.

ولی اگر کسب و کار شما بزرگ است و با بودجه بسیار بالایی فعالیت می کند حتما از یک طراحی لوگو حرفه ای و خاص استفاده کنید. زیرا پرستیژ شما و میزانی که جدی ظاهر خواهید شد را تا حد زیادی لوگو تعیین خواهد کرد و هزینه طراحی لوگو شما حتی اگر زیاد باشد برای شما ارزش خواهد داشت.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟