ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی لوگو MAH

طراحی لوگو MAH

(طراحی لوگو Logo design) و اینبار لوگو MAH ،که توسط طراح استودیو هانی دیزاین شده است. ایده طراحی لوگو از وایلس و ترکیبش باm   انگلیسی(حرف استارت نام شرکتmah . کلمه موبایلmobile ) ، گرفته شده است .قرابتm  و فرم وایلس و زاویه ۴۵ درجه ای که به آن داده شده ، ایده طراح این لوگو(استودیو هانی) را به خوبی نشان  میدهد.

شرح لوگو

سبک طراحی لوگو مونوگرام است که برای مطالعه بیشتر درباره این سبک و گرفتن اطلاعات بیشتر مقاله “طراحی لوگو مونوگرام پیشنهاد میشود.

شاید بعضی از دوستان فکر کنند که این لوگو به سبک لوگوهای تصویری کار شده است ولی در حقیقیت اینجا حرف m  انگلیسی بیشتر مد نظر طراح بوده تا تصویر وایلس.و در حقیقت فرم وایلس در خدمت ارائه حرف m میباشد.

 

طراح استودیو هانی ،فقط از دو نوع زخامت در طراحی این لوگو استفاده کرده است:یکی زخامت خطوط موجود در وایلس و دیگری زخامتی است که برای بستن سمت چپ وایلس و تبدیلش به  m انتخاب کرده است.

تعمدی که در تنوع خطوط  هست بخاطر تاکید بیشتر بر فرم وایلس بوده تا در نگاه اول دیده شود و در نگاههای بعدی و با دقت m  نیز خوانده شود و سوالی در ذهن بیننده ایجاد کند چرا وایلس به این شکل است؟

دلیل ایجاد زاویه در طرح لوگو ،تاکید و جلب توجه ببینده هست تا بداند که این فرم وایلس نیست و کمی با آن تفاوت دارد.

بیننده در نگاه نخست فرم وایلسی را میبیند که کمی چرخش داشته است و سوال برایش ایجاد میشود که چرا؟ولی قطعا رابطه ی این لوگو را  با فن آوری اینترنت و گوشی متوجه خواهد شد.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟