ساعات پاسخگویی: 9 صبح الی 9 شب

طراحی لوگو در تبریز سبک سه بعدی

طراحی لوگو در تبریز سبک سه بعدی

طراحی لوگو در تبریز سه بعدی

حتما تاکنون یک لوگوی سه بعدی را دیده باشید. هر چند معمولا لوگو ها دو بعدی هستند و یا دارای یک نسخه دو بعدی نیز هستند، اما در سالیان اخیر شاهد رشد لوگوهایی با سبک سه بعدی هم  بوده ایم.لوگوی سه بعدی به لوگوی گفته میشود که در آن تصاویر حالت واقعی تری دارند همانطور که در دنیای واقعی ،اجسام از سه بعد تشکیل شده اند .این لوگوها با استفاده از یک سری نرم افزارهای خاص، به صورت سه بعدی طراحی می شود، به طوری که وقتی به آن نگاه می کنید فقط یک تصویر دوبعدی نمی بینید و احساس می کنید که این تصویر واقعی بوده و حجم دارد.چرا که به افزایش مخاطب و بهبود تصویر از برندتان در ذهن مخاطب کمک بزرگی خواهد کرد. سه بعدی سازی لوگو،توسط نرم افزارهای سه بعدی ایجاد شده و فایل های رندر شده از این لوگو، همراه با فایل های قابل ویرایش سه بعدی در اختیار مشتری قرار می گیرند. بنابراین باید توجه داشته باشید که قبل از انتخاب لوگو اصول زیادی را رعایت کنید تا در تمام بستر ها مانند تبلیغات چاپی، وب سایت ها و … بتوانید از لوگوی دیزاین شده ،استفاده کنید. تمام شرکت ها باید لوگویی داشته باشند که مشتری را در نگاه اول جذب کرده و اصالت برند را نمایان کند.

 

ما نیز در استودیو تبیلغاتی هانی در دپارتمان طراحی لوگو در تبریز ،نمونه های طراحی لوگوی سه بعدی بسیاری را برا مشتریا عزیزمان انجام داده ایم.

مزایای طراحی لوگو در تبریز (سه بعدی)

  • مجذوب کننده
  • برند را قوی و مورد اعتماد نشان دهد
  • متناسب با تمام بستر ها
  • به رشد کسب و کار کمک میکند
  • بالا بودن کیفیت
  • قابل تشخیص بودن
  • امکان به روز شدن

طراحی لوگو در تبریز

استفاده از سایه ها ، شیب ها برای ایجاد بعد

اولین مطلب برای طراحی لوگو های سه بعدی، نحوه ایجاد عمق در سایه ها ، شیب ها و نورها است. ترکیبی هوشمندانه از این سه عنصر می تواند یک تصویر مسطح را به یک لوگوی سه بعدی تبدیل کند. چه سایه ای ساده برای ایجاد توهم در حالت معلق در هوا باشد یا اضافه کردن نکات برجسته برای نشان دادن عمق بر روی لوگو.

طراحی لوگو در تبریز

از خطای دید استفاده کنید

روش خارق العاده دیگر برای ایجاد توهم سه بعدی ، ترکیب واقع گرایانه است. در دنیای واقعی ، ما به نشانه های بصری تکیه می کنیم تا تفاوت بین تصاویر مسطح و اشیای سه بعدی واقعی را از هم تمیز دهیم. با تکرار این نشانه های بصری درطراحی لوگوی نیز ، می توانید مغز را فریب دهید و تصور عمق در تصاویر را تا حد واقعی بالا ببرید. از شیب و سایه زنی برای ایجاد توهم، برچسب پوست کنده برای نشان دادن بعد سوم استفاده کنید.

برای طراحی لوگوی سه بعدی باید چکار کرد؟

طراحی لوگوی سه بعدی نیاز به علم و مهارت دارد که یک گرافیست‌ خبره باید از آن آگاهی کامل داشته باشد.اولین گام برای طراحی سه بعدی لوگو، تناسب بین برند و انتخاب سبک لوگو است آیا سبک سه بعدی متناسب با اهداف سازمان و برند و هویت آن است یا خیر؟بعد از جواب دهی به این سوال مرحله طراحی ایده اولی است که باید به شکلی کاملا حرفه ای و زیبا طراحی شود. یادگیری کار با نرم‌افزارهای طراحی لوگو گام بعدی برای تبدیل شدن یک طراحی لوگو به یک لوگوی سه بعدی است.

 

آیا به نسخه دو بعدی لوگو نیز نیاز پیدا میکنیم؟

در مواردی مثلا چاپهای گراوری یا کلیشه و لیزر قطعا به فرمت دوبعدی لوگو نیز نیاز میشود. پس بهتر است لوگو طراحی شده سه بعدی رادر قالب لوگو دو بعدی نیز، برای راحتی کاربری مشتری در نظر گرفته و به آنها ارائه داد.

طراحی لوگو در تبریز

با لوگو سه بعدی از برندهای دو بعدی متمایز شوید

خواه از سایه پردازی ظریف برای ایجاد عمق استفاده کنید و هم اینکه همه با انیمیشن های گرافیکی پررنگ استفاده کنید ، لوگوهای سه بعدی بهترین راه برای جلب توجه مردم است.چرا که مردم اکثرا عادت به دیدن لوگوهای دوبعدی دارند و در این میان لوگوهای سه بعدی شانس بیشتری را برای رقابت پیدا میکنند.

بازکردن در واتساپ
واتساپ
سلام
آیا کمک لازم دارید؟